Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пропуснати обаждания при две сим карти
#1

Здравейте! Телефона е Xiaomi Mi6 . Сложил съм две сим карти. Първата е за обаждания , втората за интернет. Посочил съм ги като такива в менюто на телефона. Откакто го използвам по този начин , започнаха да се получават пропуснати обаждания. Телефона си стои на масата, вземам го и виждам SMS който ме уведомява за пропуснато обаждане. А хората които ми звънят, казват че телефона ми е изключен. На какво може да се дължи и какво мога да направя? Пробвах един съвет да не задавам в настройките коя карта ми е за обаждания - все същото е (с допълнителна трудност, че се налага като звъня да посочвам коя карта да звъни. А при връзка с автомобил чрез Android auto, дори не може да набира . Чака ме на телефона да покажа с коя карта да осъществя разговора, а е ясно че телефона стои прибран)
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам сходен проблем с един чисто нов samsung galaxy a53 с тази разлика, че картата е една единствена. Съвсем случайно си решава дали да звънне или да каже на звънящия, че абоната не е достъпен. И това го прави с една конкретна кара, сложа ли друг номер и престава да го прави....
Цитирай
#3

Пробвай да смениш слотовете за SIM картите,сложи на 1 за говорене 2 за интернет,ако са обратно.

Пс.Погледни и тази тема.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82183

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)