Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да сваля и как да ..?
#1

Здравейте колеги. Ъпдейтнах версията на телефона до MiUI 12.5.2 но имам проблеми с някой приложения и искам да сваля до старата версия а тя беше: MIUI Gobal 10.3.5 | Stable  10.3.5.0(PCOMIXM)

Та въпроса ми е от къде мога да сваля точно тази версия и евентуално 11та да пробвам с  нея и ако няма проблем с 11 да не смъквам до 10, за да съм малко по актуален и как точно се прави това нещо.. попринцип телефона съм го прежалил и да ги обозя нещата няма да плача, но ще е хубаво да има щастлив край Smile Телефона е Redmi Note 8
Цитирай
Аксесоари
#2

Какви проблеми имаш и с кои приложения?

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#3

Google maps забива.. и телефона е по лагав и по тромав искам да върна старата версия която съм написал MIUI Gobal 10.3.5 | Stable 10.3.5.0(PCOMIXM)

Но нямам идея от къде да сваля файла и как да го направя

edit: Версията я намерих.. но от тук нататък и идея нямам какво се прави
Цитирай
#4

Можеш да пробваш с приложението MIUI Downloader, там си ги има всички версии. Изтегляш и отваряш APK файла. Но инсталирането на по-стара версия е по-сложна работа от инсталирането на по-нова. Крие и повече рискове. Запази си всичко от телефона някъде преди това, ако смяташ да опиташ.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#5

(2023-01-04, 21:00:00)HERUS написа:  Можеш да пробваш с приложението MIUI Downloader, там си ги има всички версии. Изтегляш и отваряш APK файла. Но инсталирането на по-стара версия е по-сложна работа от инсталирането на по-нова. Крие и повече рискове. Запази си всичко от телефона някъде преди това, ако смяташ да опиташ.

Така... след като се наложи да чакам 7 дена за да го отключа този booter най накрая успях и даже сложих версията която искам и всичко мина успешно... да ама сега друго ме човърка... това MIUI Gobal 10.3.5 | Stable  10.3.5.0(PCOMIXM) което исках да го сложа го свалих от сайт намерех през google и почна малко да ме човърка дали е чист или не е пипан... дайте идея от къде може да се свали и да съм сигурен, че не е пипан ?
Пробвах с MIUI Downloader но там ми показва само най новите версии или аз съм сляп и не мога да видя къде трябва да отида за да сваля желаната от мен
И другото нещо.... след като го отключих получих съобщение, че съм застрашен сега.. та въпроса ми е как мога сега да го заключа bootera Smile
Цитирай
#6

От тука: https://xiaomifirmwareupdater.com/

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Здравейте! Купих си самсунг А54 и искам да си инсталирам bg maps но не става! Изписва ми че е несъвместима с телефонът ми. Моля за помощ.
Цитирай
#8

A защо смяташ, че в Архивен раздел на Xiaomi ще получиш помощ?

Като цяло щом казва, че не е съвместима значи андроидът ти не я поддържа и няма какво да се направи, но при бъдещи въпроси за Самсунг има много по-голям шанс да намериш отговора в съответния раздел
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)