Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi watch S1 pro
#1

Здравейте колеги. Този симпатичен часовник все още няма евро версия. Няма и инфо дали ще излезе скоро. Та, дали някой има представа, ако се купи китайската версия, как ще работи в България?
Цитирай
Аксесоари
#2

Как така няма евро версия?
Всичкo, което се продава тук и в Европа е евро версията.
Работи си на регион България..
Цитирай
#3

(2023-01-06, 17:15:19)suffer написа:  Как така няма евро версия?
Всичкo,  което се продава тук и в Европа е евро версията.
Работи си на регион България..
Не се продава в България, нито в Европа. Има го в алито и си пише - само CN version 
Цитирай
#4

И за какво ти е като е почти същия като нормалния S1?

https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...11293#diff-

Разлики - малко в батерията, Saphir покритие, дисплей 0.04"
Меренето на температура, което не става за нищо и долния бутон

Да не говорим, че вече обявиха наследници:
https://www.mi.com/xiaomi-watch-s2
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd, nunevi
Цитирай
#5

Е, въпрос на вкус. Бих искал някой да ми отговори на въпроса от първия пост. Особено ще е полезно, ако има и собственик на такъв часовник.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jgadjev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#6

Има го в citytel от 4-5 дни
https://www.citytel.bg/xiaomi-smart-watch
Цитирай
#7

Да, видях вчера. Но нещо не ми се връзва. Никъде другаде, дори и в амазон де няма глобална версия. От сити тел ми отговориха само, че стоката им е европейска.
Цитирай
#8

Пуснаха го и глобално вчера.
Цитирай
#9

Да, и в България го има на няколко места
Цитирай
#10

Има го но на тази цена на която го видях. Rolleyes
Цитирай
#11

Някой дали вече го купи? Да видим отзиви.
Цитирай
#12

Отзивите ми за сега са изключително положителни. Страхотен дисплей, лека и приятна ОС, много добро качество на разговорите. За повече -след няколко дена, нося го от тази сутрин.
п.с. И стои на ръката много по-добре от SGW 5pro.
[-] 4 потребители изказват благодарност на dardanov за това мнение:
  • Be6i4, jgadjev, suffer, veskovalkov
Цитирай
#13

Имали меню на български и как е с NFC плащането?
Благодаря предварително!
Цитирай
#14

Nfc май за България не работи както и на huawei часовниците
Цитирай
#15

Ако съдим по предния модел - работи си. Само да имаш карта от поддържаните банки.
Curve е един от вариантите
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#16

NFC плащанията при мен се получиха единствено с Curve карта. Нито дск, нито ревлют, нито phyre (A1 wallet) не сработиха.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#17

Ревю от nixanbal:

[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • jgadjev
Цитирай
#18

(2023-03-09, 16:49:17)jgadjev написа:  Някой дали вече го купи? Да видим отзиви.

горе долу го бива Smile още му свиквам, тъй като минах от Фитбит на този и са ми странни все още статистиките. Няма опцията за състезание с други потребители, има само, ако си добавиш приятели чрез мейла или поне аз до тук го разучих. Няма отчитане на изкачени стълбища.
След периода на опознаване с часовника батерията му държи 1 седмица със всичко включено (без активирано да детектва само какво правиш - тичаш, плуваш  или караш колело), ако не се активират всичките детектвания, сензори и всякви други изгъзици и се ползва само като часовник, мисля че спокойно ще си изкара 14 дни както до дават от производителя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Don_NUTSO за това мнение:
  • jgadjev
Цитирай
#19

И аз купих този часовник .Честно казано - в по-голяма степен съм разочарован от покупката .Около 2г съм ползвал всякакви Huawei часовници . Като + на Xiaomi Watch S1 Pro мога да кажа - външен вид,възможност за плащане с CURVE ,пълна синхронизация с Xiaomi телефона ми .И дотук .Няма български език нито в приложението,нито в интерфейса .Няма възможност за отговор дори с предварително записани фрази .Не могат да се добавят карти за отстъпки < Lidl \ Kaufland \.......> .Няма дори елементарното уведомление при загубване на връзка с телефона .Супер малко циферблати,почти не мога да си харесам .А и наличните нямат никаква функционалност- примерно автоматично превключване ден/нощ , функционалност на преки пътища ,..... . Приложението е под всякаква критика,интерфейса на часовника е що годе добре .Всичко това е в сравнение с последните ми часовници - Huawei Watch 3 Pro и GT3 Pro .Цялостно възможностите му са на ниво,ако не и по-зле от Huawei GT2 .
Цитирай
#20

Български само при Huawei и може би някой от тези с Wear OS. Ако си беше направил проучването нямаше да минаваш през този модел изобщо
Цитирай
#21

Давам впечатление от продукта .По ревюта много го хвалят - на практика е г...о .Българския не ми е приоритет,просто е нереално,продукт който официално се внася и е купен от България да няма български .А и официалната цена не е ниска .Нали е с MIUI Watch OS - на телефоните има Български .
Още впечатления - поддържа общо 30 циферблата ,за повече - трябва да изтриете някой от качените .Музика не може да се качва в паметта,ако такава има изобщо .За какво са му тогава връзка със слушалки-нямам идея . Можете само да управлявате плеърите в телефона- сила звук,напред/назад и пауза .
Цялостно- куц продукт ! А даже не съм и пробвал режимите за тренировки .Датчиците отчитат нещо си,но колко е реално ?!?!?!?
Цитирай
#22

Нямам наблюдения върху точно този часовник от серията, но s1 и s1 аctive си им работи паметта за музика след един голям ъпдейт, така че може просто да трябва да се изчака.
За българския - казах: Само Huawei и тези с wear OS имат български - ако ти е Must - гледаш там
MIUI не означава, че каквото имаш в телефона, това ще имаш в часовника. Това ти е стила на менютата, иконите и т.н.
Не е захранен от андроид този часовник.
Просто не искам да се впускам в спорове, но от прочетеното дотук си видял, че много го хвалят, ама изгледа ли едно ревю където да показват какво може да прави, или поне обход на настройките?
Щото.. и аз мога да кажа, че моя часовник е много хубав, ама това си е мое мнение, според моите изисквания - чисто субективно
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • emzo, vlado05
Цитирай
#23

Здравейте. Знае ли някой дали могат да се теглят циферблати от някъде? Всичко на всичко има 30-40 и това е. Също часовника се разкача и не иска да се върже после. След рестарт се връзва веднага.
Цитирай
#24

За циферблати ти е нужно мод приложение mi fit .Има 200 и горница циферблати.Но в приложението като твои можеш само 30 да имаш .
https://drive.google.com/file/d/127V7Az3...p=drivesdk
Цитирай
#25

Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)