Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за избор на смарт часовник
#1
Star 

Здравейте!

Искам да сменя часовника си с нещо добре изглеждащо. От 3 години съм с Amazfit bip Tongue . Много съм доволна. Забравям кога съм зареждала батерията. През лятото карам колело и тогава си пускам ГПС-а. Гледам колко е часа и кой ми звъни, ако телефонът не е до мен. 
Не съм сигурна какво търся. 
С iphone съм, но техният часовник ме убива. Красив ми е, но с това зареждане на макс 2 дена... не, мерси. Нещо около 700-800 лева да предложите? Гармините са ми красиви, Amazfit Falcon ми е много красив, но съм с тънки китки, а той е като водомер. Amazfit GTR 4, Xiaomi - Watch S1 Active, също са симпатични... 8 години бях с телефона Шаоми и ми е позната добре марката.
Ще се радвам на насоки! Angel
Цитирай
Аксесоари
#2

Очевидно, че държиш на доста добра батерия, в такъв случай Амазфит или Хуауей (който ти харесва, като модел) са за теб, тъй като те са с най-стабилни батерии. А пък нещо по-бюджетно, което и прилича на Амазфит Бип е Шаоми Банд 7 Про и отново е с много добра батерия.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#3

Засега на съм се спряла на Garmin - Venu 2 Plus и Mobvoi - Ticwatch Pro 3 GPS Ultra. Вторят ще ми е доста голям, а и не поддържа гласово управление със Сири, което аз доста ползвам.
Цитирай
#4

Ticwatch-a ще трябва да го зареждаш всеки ден , в най-добрия случай през ден !
Цитирай
#5

(2023-01-07, 22:43:06)user32 написа:  Ticwatch-a ще трябва да го зареждаш всеки ден , в най-добрия случай през ден !

Ако използвам всичките му функции постоянно.
Гледам и Coros Rolleyes
Цитирай
#6

Може да видиш моделите на Garmin Instinct 2. Щом основно докато караш колело ползваш GPS то Solar версията ще ти върши чудесна работа защото ще изкарва доста дълго без да се налага да зареждаш, а дори може и да не го зареждаш.
Цитирай
#7

Привет!
Взех си xiaomi watch s1 active.
сравнявах доста, чудих се. Бях се навила за Гармин Вену 2 плюс, но ралзиката в цената е повече от двойна и се спрях на по-евтиния. доволна съм.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Galika за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)