Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с вграден запис на глас?
#1

Здравейте, има ли на пазара телефон, от която и да е марка, който да има вграден запис на разговори?

В момента ползвам S10,който ми направиха да записва с карта от Израел, но, разбрах, че при новите модели, този метод вече не работи, а в приложенията за запис, не ми харесва качеството му.

Записът на разговора е функцията, която е много важна за мен, тъй като получавам обаждания от клиенти, които след това, на спокойствие прослушвам и отговарям.

Благодаря!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

При Huawei си имат тяхно приложение,инсталира се и си работи без грешка с дайлера,записва перфектно.Ако не те бърка липсата на услуги на гугъл.При Xiaomi-Samsung също става,но с доста повече процедури,има и Skvalex call recorder на сайта им,който също записва перфектно,но е платен 20лв.има пробен период,та може да се тества,на кои телефони работи,за  Samsung S22 със Снапдраган съм чел че работи,но дали ,работи с всички модели,не знам.

Huawei P30
Цитирай
#3

(2023-01-07, 12:46:20)DoryanY написа:  При Huawei си имат тяхно приложение,инсталира се и си работи без грешка с дайлера,записва перфектно.Ако не те бърка липсата на услуги на гугъл.При Xiaomi-Samsung също става,но с доста повече процедури,има и Skvalex call recorder на сайта им,който също записва перфектно,но е платен 20лв.има пробен период,та може да се тества,на кои телефони работи,за  Samsung S22 със Снапдраган съм чел че работи,но дали ,работи с всички модели,не знам.

С А52s съм и прави записи с cube acr
Цитирай
#4

(2023-01-07, 12:12:14)Legal76 написа:  Здравейте, има ли на пазара телефон, от която и да е марка, който да има вграден запис на разговори?

В момента ползвам S10,който ми направиха да записва с карта от Израел, но, разбрах, че при новите модели, този метод вече не работи, а в приложенията за запис, не ми харесва качеството му.

Записът на разговора е функцията, която е много важна за мен, тъй като получавам обаждания от клиенти, които след това, на спокойствие прослушвам и отговарям.

Благодаря!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
За Самсунг само се сменя региона и има запис. Аз например съм XID >>> Индонезия

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#5

(2023-01-07, 17:16:46)Ивайло69 написа:  За Самсунг само се сменя региона и има запис. Аз например съм XID >>> Индонезия

Повечето хора не разбират от разни гимнастики да свързват телефона към компютър да сменят фърмуер и разни други бъзикни с които може да омажат нещата
Цитирай
#6

(2023-01-07, 20:48:22)esil2 написа:  Повечето хора не разбират от разни гимнастики да свързват телефона към компютър да сменят фърмуер и разни други бъзикни с които може да омажат нещата

Смяната на CSC не е свързано със смяна на фърмуера по никакъв начин, само да вметна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • desielenkova
Цитирай
#7

(2023-01-07, 16:59:53)esil2 написа:  С А52s съм и прави записи с cube acr
Cube също записва,но при мен не беше със същото качество,много страничен шум записва,и отсрещната страна се чува тихо,защото записа е през микрофона,за разлика от споменатите,които използват системния рекордер и няма странични шумове,и отсрещния се чува ясно.Трябва всеки да си прецени.

Huawei P30
Цитирай
#8

Motorola Moto G60 има такава опция .

Славия София 1913
Цитирай
#9

(2023-01-07, 12:12:14)Legal76 написа:  Здравейте, има ли на пазара телефон, от която и да е марка, който да има вграден запис на разговори?

В момента ползвам S10,който ми направиха да записва с карта от Израел, но, разбрах, че при новите модели, този метод вече не работи, а в приложенията за запис, не ми харесва качеството му.

Записът на разговора е функцията, която е много важна за мен, тъй като получавам обаждания от клиенти, които след това, на спокойствие прослушвам и отговарям.

Благодаря!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Почти* всеки Samsung телефон със смяна на CSC.

Методите на смяна: със sim карта, с модната тема, с *#272*IMEI, вече не работят.
Има безплатен метод със samfw и платен със samkey.

Записава идеално двете страни. Вградено/част от Телефон приложението. (всъшност запознат сте на Вашия S10).
Не се налага изтриване/reset.


* Почти всеки - защото има модели, които нямат CSC регион с разрешен запис.
Преди да си поръчате телефона напишете точния модел SM-XnnnY и ще може да Ви кажа дали ще стане.

Няма да стане за америански (U,U1), кандаски (W), корейски (N), китайски (0,8) модели.

Ще работи за европекски (F,B) и азиански (E) модели.
S8,9,10,20,21,22, Note 8,9,10,20, Flip/Fold доста А модели
 
Но има и изключения примерно А53 (SM-A536B) европейския няма подходящо CSC, за азиатския A53 (SM-A536E) има.
Тази тема е за S22, но метода е същия.

Питайте преди да поръчате телефона.

Успех Smile

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 5 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • desielenkova, imthedevil, milss, tsvetan24, Victormihov
Цитирай
#10

Благодаря Ви.
Преди да сменя телефона с нов, (най-вероятно, s22 или ще изчакам s23 ), задължително ще консултирам тук, относно възможността за включване на функцията.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Чо, хвърли ме в паника. Аз след 3-4 месеца ще преподписвам и мисля да взема Galaxy A54, който ще излезе след 2 дни и предполагам че скоро ще влезе в каталога на Vivacom. Обаче ако наистина европейския A53 е ограничен, то е много вероятно и A54 да е. А и на мен вградения запис ми е топ приоритет.
Цитирай
#12

Всички модели на Xiaomi имат вградена опция за запис на разговор. Единственият недостатък, е че в началото на разговора предупреждава двете страни, че разговорът се записва. Звукът е ясен и с добро качество. Не е необходимо да се сменят региони или каквото и да било друго.
Цитирай
#13

Моторолите също имат записването, но предупреждават и двете страни за записа.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)