Анкета: Имали ли сте телефон на LG? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, даже настоящия ми телефон е на LG
16.22%
6
16.22%
Да, даже имах няколко модела и бях доволен
16.22%
6
16.22%
Да, имал съм един модел и ми допадаше
35.14%
13
35.14%
Да, но не останах очарован
2.70%
1
2.70%
Не, защото някои модели бяха доста проблемни и не рискувах
0%
0
0%
Не, защото просто не ми допадаха
10.81%
4
10.81%
Не, защото другите марки предлагаха по-добри алтернативи
5.41%
2
5.41%
Не, мислил съм да си купувам, но така и не го направих
13.51%
5
13.51%
Друго
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имали ли сте телефон на LG?
#1

[Изображение: 2560px-LG-logo-2015-svg.png]

Имали ли сте телефон на LG?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

LG G2 ... Не беше лош. Любимата ми функция беше когато телефона звъни просто го слагаш на ухото и той сам си приема обаждането. Така и не я срещнах другаде.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#3

Не помня модела, беше водонепроницаем, но беше първият и последен апарат от ситител. Имах проблеми с него, съответно и ГОЛЯМ проблем с продавача. После минахме на Сони от технотата и т.н. Покрай мен съм виждал доста ЛГ-та. Г 4 беше невероятен. Дори и да не правят апарати, имат доста патентовани идеи, които продават основно на Епъл.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Бях се спрял на LG G5 или HTC 10 но избрах НТС,и така и не си взех.А тази функция за приемане на обаждания с вдигане на телефона до ухото,я имам на сегашния П30.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#5

Имах почти всички модели от марката ,като в момента имам V50 и Wing. Невероятни телефони бяха . ЛГ винаги бяха първи в иновациите. Жалко ,че спряха да ги правят. Със сигурност щях да бъда с техен модел .

Sent from моя китайчок Realme GT2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 4 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • greenandroid, L1892, Marto.g, vargala81
Цитирай
#6

Nexus 4 беше първия ми истински смартфон, после nexus 5, кратка пауза със сони и камерата на G4 пак ме върна към LG, после G5 и след него V30 който ползвам над 3г и нямам намерение да го оставя докато не спре да работи.
Струва ми се, че по някое време ще съберат кураж да пуснат пак някой модел от LG, въпроса е дали ще се научат как да ги рекламират...
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxV_pRo за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#7

Ползвах G2, а жена ми G3. Моят издържа малко повече от 1 седмица след гаранцията и една сутрин при опит да се се обадя ми изписа нещо като "съжаляваме за неудобството, но клавиатурата Ви не работи" и ... нищо не помогна.

G3 издържа много време, беше си супер апарат. През третата му година батерията му тотално се срина, смених я и в началото работеше добре, но съвсем скоро и тя поддаде.

Жалко, бяха добри апарати, а и вкъщи сме привърженици на марката и имаме доста уреди, работещи безукорно и днес.
[-] 2 потребители изказват благодарност на L1892 за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Цитирай
#8

Имал съм. Още отпреди 20 години, някъде от 2003-2004-та имах едно ,дето се отваряше като папка.
После дълги години нямах, а имах предимно Nokia смартфони, докато не фалираха.
И първият ми android телефон беше LG-OPTIMUS G.
След това имах LG G4, LG G6, LG V30, LG V40 и последно LG V60, от който изобщо не останах впечатлен и го продадох, за мен е тотален даунгрейд в камерата, звука или екрана спрямо V50, който си остана най-напомпаното и скъпо LG.
Цитирай
#9

Имах G2. Невероятен за времето си. Много ми се искаше LG да не излизат от мобилния бизнес.
Жена ми в момента е с LG G8X, а майка ми с LG G8s.

1916 
Цитирай
#10

G2, G3, G7, Velvet. Страхотни телефони, майка ми още ползва Велвета и е железен.


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk
Цитирай
#11

Имах първия 3D телефон LG Optimus 3D.  Липсва ми това 3Д в сегашните телефони и стереоскопичните камери. Не можаха да измислят нещо.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#12

Смартфон на LG никога не съм имал, но телефон, да.
[Изображение: 550.webp]
Това LG си свиреше и беше все едно Nokia XpressMusic.

[Изображение: Chocolate-Mobile-Phone-KG800.jpg]
За кратко се налагаше да ползва LG Chocolate, беше много стилен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

Аз също имах LG G3 и го изгубих след 3год ползване.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#14

LG G3, над 3 години ползване, накрая завърши с голямо жълто петно на екрана. Бях много доволен! За съжаление не успяха да хванат някаква консистентност и последователност в моделите, така че да надграждат хубавите неща от предходните модели.

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#15

Липсва ми 3Dто ти на LG oprimus 3D

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#16

LG KC550 и LG Nexus 5,като втория беше използван четири години без нито един път да "забие",както и нямах проблем с дънната платка и бутона за включване.
Но след като го оставих в шкафа,на вторият месец си отиде точно  поради тази печално известна дънна платка.
Първият модел го разкарах още на вторият месец,за мен беше МНОГО голямо дърво.За двата месеца беше два пъти в сервиз,поради проблеми със софтуера.

GP8P
Цитирай
#17

LG Optimus One ми беше първия Android , идваше със подарък - стойка за автомобил. Вътре комплекта както си трябва - зарядно, слушалки, даже и подарък - кожен калъф (със стойката). Няма слабо. Сега ако и телефон има в кутията е късмет Big Grin

Работеше много добре, вършеше читава работа. Бяха интересни времена.

Преди него имах един LG Viewty Snap с 5MP камера с фиксиран фокус и правеше отлични снимки за тогавашните стандарти и моите разбирания в онези години...
Цитирай
#18

В момента ползвам S20FE 5G, за втори ползвам LG G7, и си пазя LG G2 32GB за резерва и ръчкане. Изключително добри модели имаха, но това че вече ги няма сами си го направиха, определено няма как да им симпатизирам за глупостите които сътвориха. Но общо взето случват се такива неща.
[-] 2 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • ganchev, Marto.g
Цитирай
#19

Имам LG GD510 Pop, LG Optimus One, LG Optimus Black, LG Optimus 4XHD, LG G3, LG Optimus L5, LG K10, LG V10, LG V20, LG G Pad 8.3 и LG G8s. Всички работят без LG V10. LG Optimus Black работи, но Power бутона трудно сработва и високоговорителя му е повреден. От тях в момента ползвам само LG G8s за основен и LG V20 докато зареждам батерията на G8s. Най-много ми харесва обаче LG V10, но за съжаление той е единствения, който не работи. Таблета в началото го ползвах малко, но бързо ми мина мерака и го зарязах в шкафа. Обаче по време на онлайн обучението влезе в употреба от сина. Сега пак си е в шкафа. През всичките тези години от 2010 год. съм си купувал за мен Huawei Mate 9 (най-скъпия ми телефон) и Poco F1, но и двата пъти после съжалявах за покупката и се връщах към LG. Mate 9 го продадох 9 месеца по-късно за малко повече от 1/2 от цената (700 лв.), добавих още 29 лв. и си закупих чисто нов LG V20. А бяха смартфони от една и съща год. и един и същи клас. Естествено V20 ми харесваше много повече и превъзхождаше Mate 9 по всичко освен батерията. Иначе като си имах 2 батерии и не ми дремеше.
Смятам да ползвам G8s докато мога, а след това ще видим, най-вероятно ще е нещо среден клас.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 6 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Be6i4, ganchev, greenandroid, Marto.g, venko1407, whitehart
Цитирай
#20

(2023-02-24, 21:05:37)vargala81 написа:  Най-много ми харесва обаче LG V10, но за съжаление той е единствения, който не работи.
Интересно! При мен V10 го сполетя съвсем различна съдба. До ден днешен не мога да се отърва от него, просто не се купува.

От всичките ми телефони, най-много той ме разочарова. Точно заради V10 зачеркнах марката и се зарекох никога повече да не купя тяхно у-во.

Да не се разбира грешно, V10-ката е жива и си работи, никога не съм сменял дъното, така съм го пазил, че единствено силиконовия гръб е прокъсан по ръбовете. Телефона е все още с фабричния си протектор на дисплея. SD808 обаче е най-нескопосания процесор, който съм ползвал, нямал съм втори телефон с толкова лоша софтуерна поддръжка, батерията също беше пълна скръб, отново по вина на чипсета. IPS дисплея също ме дразни, поставен между другите Note-вете, които имах.

Смея да твърдя обаче, че снимките, които прави през деня, не отстъпват на Ноута ми, а "про" режима на заснемане дава повече възможности за къстомизация, отколкото Самсунга и е по-удобен и лесен за използване. Мога да zoom-на снимките много повече на LG-то и детайлите са ясно видими, за разлика от Самсунга, така и не разбрах защо.
LG си има своите предимства и достойнства, но допусна грешки и понесе последствията.

Лично аз се надявам никога повече да не видим смартфон с тяхното лого. Предпочитам да се запомнят с иновациите си, дори с най-безполезните и безумни такива, вместо да се завърнат и да се превърнат в поредната безлична и алчна компания, бълваща еднотипни и лишени от революционни промени модели, в опитите си да "укротят" духа на мобилната дивизия и да постигнат стабилни продажби и печалби. На LG това не им подхожда. Те са тези, които напук на загубите и проблемите, почти всяка година излизаха с някаква нова луда и гениална идея, за жалост незавършена. Така предпочитам да ги запомня аз. Винаги рискуващи. Точно те биха се отвратили от поведение в стил Iphone 13PM -> 14PM и S22 U -> S23 U.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на S.7.R.3.L.0.K. за това мнение:
  • ganchev, greenandroid
Цитирай
#21

Аз съм имал само два LG G3 и G8X. И от двата бях много доволен, само на G3 гаранционно му смениха платката, а G8X и сега си го имам и си работи, но сим слота се скапа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#22

Nexus 4 и G Flex 2 . Батерията на Нексуса все още държи ток, а извития дисплей на Флекса беше чиста наслада за окото .
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dikich за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#23

G4 и седи за резерва.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)