Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с аудио по време на Gaming
#1

Здравейте, имам следния проблем от няколко дни. 
Когато играя PUBGM и пусна микрофона, за да говоря с приятели, звука от играта се намаля.
След това с физическия volume бутон, мога да увеличавам и намалям единствено силата на звука на техните гласове, не и силата на звука от играта - т.е. телефона влиза в call mode. Този проблем го нямаше преди няколко дни, когато си увеличавах или намалях звука си беше заедно - звук от играта и силата на гласовете.
Има ли начин това да се оправи? Огромна простотия! 

Телефон - Asus ROG Phone 3 - жични слушалки.

Пробвах с безжични слушалки и този проблем го няма, но не искам да играя с безжични слушалки. Давал съм доста пари за хубави жични.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
Аксесоари
#2

(2023-01-15, 21:23:25)johnterry7 написа:  Здравейте, имам следния проблем от няколко дни. 
Когато играя PUBGM и пусна микрофона, за да говоря с приятели, звука от играта се намаля.
След това с физическия volume бутон, мога да увеличавам и намалям единствено силата на звука на техните гласове, не и силата на звука от играта - т.е. телефона влиза в call mode. Този проблем го нямаше преди няколко дни, когато си увеличавах или намалях звука си беше заедно - звук от играта и силата на гласовете.
Има ли начин това да се оправи? Огромна простотия! 

Телефон - Asus ROG Phone 3 - жични слушалки.

Пробвах с безжични слушалки и този проблем го няма, но не искам да играя с безжични слушалки. Давал съм доста пари за хубави жични.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)