Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Led Notifications
#1

Здравейте, аз преминах от  Samsung s9+ ,където има лед индикатор за пропуснати известия , към S22 Ultra и искам да попитам , с какво сте заменили лед лампичката? С Aways on edge,  Led blinker, Aodnotify? Поне тези знам аз . Коя е най-добрата, оказвали влияние в дългосрочен план на дисплея и т.н.?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей аз съм с това Aodnotify, още от S10и сега на S22 ultra, купих си го, няма проблем с дисплея. Нотификациите са около отвора на камерата.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

One+ 3Т
Цитирай
#3

Ползвам АOD в режим на нотификации, т.е. включва се само когато има нотификация. През останалото време не ми трябва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на NiOOH за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#4

Някой друг ще се включили?
Тези които ползват AOD notify. Как може да се направи и аод да си работи при докосване, задавам от самата програма, но винаги ми дава грешка.
@NiOOH АОД по този начин остава активен, докато не видиш съобщенията или свети за 1мин да речем и се загася после?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#5

Остава активен, докато не ги прочетеш и махнеш от статус бара.

Аз от 2 дена се боря да подкарам и направя така, че да святка екрана и да се четат директно съобщенията/ заглавията им де/,,,,така като си е на всчки несамсунг телефони.
Има едно приложение glimpse notifications , което при някой работи. При мен не. Свалях различни версии, пробвах ги на УИ 5 и на 5.1 но не сработва никога.
някой ако иска може да го тества и да сподели
Цитирай
#6

С AOD notify, мисля че можеше да си светва екрана и да се виждат съобщенията.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#7

Това с глимпса го ползвах на стария J6+ понеже няма АОД и работеше, екрана светкаше при известие.
Цитирай
#8

(2023-02-21, 09:11:24)Nikito82 написа:  С AOD notify, мисля че можеше да си светва екрана и да се виждат съобщенията.
Свети, но трябва да е на мах, иначе не се вижда.
Цитирай
#9

Навремето аод-а се гасеше от сензора за близост. А сега гледам - не. Само сваля освтеността му на минимум, но пак не е като да го няма. Че си хаби точец и той
И при вас ли е така...да не нещо от протектора ми
Цитирай
#10

(2023-02-23, 18:31:26)rumo написа:  Навремето аод-а се гасеше от сензора за близост. А сега гледам - не. Само сваля освтеността му на минимум, но пак не е като да го няма. Че си хаби точец и той
И при вас ли е така...да не нещо от протектора ми
На моя има опция само при докосване да се активира ( S23 ). На мен ми върши работа.
Цитирай
#11

Това го има на всички, не е само на твоя. Аз предпочитам да ми излизат, стоят дикато ги видя и да изчезват, когато ги изчистя.
Но, ако дойде едно писмо още в 12ч вечерта и държи буден аод-а до сутринта. Това е дно 7-8 часа и грубо 10-на % разход
Цитирай
#12

То затова има опция, ти да определяш, колко да свети Always On Display. https://www.samsung.com/bg/support/mobil...n-display/

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

За съжаление няма опция да се спре от сензора за близост, доста е тъпо това. Седи в джоба примерно и си свети, макар и на минимална яркост. На стария ми LG G6 това не беше така, тук явно не са се досетили да го добавят.
Цитирай
#14

https://forum.xda-developers.com/t/alway...d.4246953/ И тук се оплакват от това.
Гледам, че са го махнали от S10 насам, защото аз на моя Note 9 когато го оставях с дисплея върху масата, Always On Display се гасеше, а сега вече не е така.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#15

Значи проблема не е в моят телевизор, както и очкавах.
Още една нелогична тъпотия от самсунг. Защо са я забранили тази полезна функция сигурно и те идея си нямат
Цитирай
#16

Някой ползвал ли е Always in Edge?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#17

AODNotify спря да работи след ъпдейта с ONE UI 6.... Някакви идеи как да се подкара?

=============

Тръгна след преинсталиране....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#18

На S23U го използвам и работи на тази версия на Андроид и One Ui.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)