Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дилема между: SMGS21, Pixel 6, Huawei p4o pro, Oppo reno 6pro
#1

Здравейте, съфорумници! Мъчи ме една дилема, а именно кой телефон да избера.
Трябва ми добра камера(любител съм пътувам и снимам също с дадени настройки правя Astography-снимки на звездите), прилична батерия , горе-долу добър екран и да не забива .. колебая се между:
Samsung Galaxy s21FE -Харесва ми, но не зная как се държи камерата.
Pixel 6 - като характеристики е трепач, но много грозен телефон.. в крайна сметка трябва да ти харесва
Huawei P40 pro - Хубав телефон, добра камера, но без гугълски услуги и си е игра да настройваш ..
Oppo Reno 6pro - На хартия е добре, но камерите ме притесняват .. 
И това е моята глупава дилема .. в момента съм с Iphone 11, но морално остаря и искам да се върна към андроид.
Благодаря предварително на всеки, който би ми дал полезна информация и има нужният експириънс с някой от дадените модели! Visslar
Цитирай
Аксесоари
#2

След като държиш на добра камера, еднозначно - Pixel 6.

 
Цитирай
#3

(2023-01-30, 21:42:51)NoMaD написа:  След като държиш на добра камера, еднозначно - Pixel 6.
Благодаря за бързият отговор, а вярно ли е, че е бил камерафон на годината или е просто спряган за такъв?
Цитирай
#4

Да кажем, че е бил един от най-добрите, защото най-добър няма, в определени условия има, но като цяло, не.
Телефоните, които си предложил, едните са флагмани, другите са с флагмански характеристики, дай някаква цена, до която търсиш. Откъде ще го взимаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Цената е около 1200лв.
Цитирай
#6

(2023-01-30, 21:40:03)shibakis написа:  Samsung Galaxy s21FE -Харесва ми, но не зная как се държи камерата.

S21fe не е лош, но камерата на нощни снимки е много по-зле от pixel 7 (предполагам pixel 6 е подобен на 7). Сравнение съм пуснал в темата за снимки на pixel 7. Ако дилемата s21fe и китайски - твърдо за s21fe. Ако камерата и бързодействието е приоритет тогава може би pixel.

Цената на pixel 6 и 7 е почти еднаква, според 7 е по добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#7

(2023-01-30, 22:02:43)shibakis написа:  Цената е около 1200лв.
За тази цена бих погледнал и Pixel 7, може да се поръча от amazon.de с доставка до България.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#8

От изброените п40про е най-добър избор.
Пълен сет от отлично снимащи камери, безпроблемен модем(обхват), отлична батерия.

Ноооо вече ги няма нови по магазините.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#9

https://www.amazon.de/-/en/Google-Pixel-...r=8-2&th=1  

Ще ти останат и да почерпиш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jeff1980 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#10

P50 се намират неотворени за около 1000лв в базарите. Ако можеш да прежалиш гугълските неща.
Цитирай
#11

Взех P40 pro и мога да кажа, че за няколко дни ме изненада приятно! Благодаря на всички за мненията по въпроса!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)