Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S23/S23+ - Лични впечатления и коментари
#51

Направо трябваше да вземш Плюс-а, за 2 дни щеше да свикнеш с размера ако това те е претиснявало. А на тази цена с плана трудно ще го намериш в OlX, може би след 4-5 месеца. И да не беше свикнал щеше да го продадеш доста бързо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • disrespectful, Dowper
Цитирай
Аксесоари
#52

(2023-02-17, 11:55:51)martoo написа:  Направо трябваше да вземш Плюс-а, за 2 дни щеше да свикнеш с размера ако това те е претиснявало. А на тази цена с плана трудно ще го намериш в OlX, може би след 4-5 месеца. И да не беше свикнал щеше да го продадеш доста бързо.

Не всеки може да свикне с тези размери , строго индивидуално е .Аз не бих си го причинил вече с размери от 6,8 - 6,7 .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 2 потребители изказват благодарност на foxhd за това мнение:
  • Marto.g, Mendeleev
Цитирай
#53

Не взимай със 128ГБ, потърси 256ГБ неразпечатван.
Цитирай
#54

(2023-02-17, 13:25:58)Dowper написа:  Не взимай със 128ГБ, потърси 256ГБ неразпечатван.

Аз бих държал и да е изцяло платен, а не на изплащане. Може да са глупости, но нищо не се знае.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#55

(2023-02-17, 12:15:36)foxhd написа:  Не всеки може да свикне с тези размери , строго индивидуално е .Аз не бих си го причинил вече с размери от 6,8 - 6,7 .
S23+ не е 6.8 или 6.7 а реално е колкото А52s дори маалко по нисък, което е 6.5


Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#56

(2023-02-17, 13:50:29)Mendeleev написа:  Аз бих държал и да е изцяло платен, а не на изплащане. Може да са глупости, но нищо не се знае.

Това е задължително да.
Цитирай
#57

(2023-02-17, 13:50:29)Mendeleev написа:  Аз бих държал и да е изцяло платен, а не на изплащане. Може да са глупости, но нищо не се знае.

Ей, това щях да ви питам и аз. Май доста често в такива сайтове тия телефони са взети на изплащане и мен това също ме е притеснявало! Добър съвет! А иначе направих запитване 256гб ще има ли в самия оператор и ако да, колко е цената. Би трябвало с 200 нагоре, но знам ли...
п.с. Да, не искам голям дивайс, компактен One hand телефон предпочитам, но пък не ми дойде на ума че после можеше да го продам и аз и да взема малък. То и акъл се иска.  Lol

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#58

Аз четири телефон от OLX съм взимал неразпечатвани и с гаранция към оператор, пък проблеми със заключване не съм имал.
Хората се притесняват от това, че Vivacom ги заключва, че някой не си плащат вноските. Тук има две решения:
1. Вече на някой обяви пише, когато е с гаранция към Vivacom, че е платен в кеш и няма проблем.
2. Просто рискуваш, да, може и да плаща, но може и да не.
A1 и Yettel нямат такъв проблем, така че там да е на лизинг, няма проблем.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • disrespectful, MapTo_D
Цитирай
#59

(2023-02-17, 15:07:22)hazART написа:  ...2. Просто рискуваш, да, може и да плаща, но може и да не. ...
Да, ама ще е доста неприятно да броиш 1500 лв за чистия и оня тарикат да се изгъбарка. Тогава просто пиеш дна студена вода и прежалваш 1500лв.
Може и грешно да мисля, но аз не вярвам на продаващите в продавалниците. Лично мнение.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • foxhd, greenandroid
Цитирай
#60

Доста си е рисковано ако не е изплатен телефона.Това че някой е купил лизингов и не е бил заключен,може и да е на късмет,но в тази тема има потърпевш,защо да има други.Аз ако не е платен изцяло не бих го взел.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102505

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай
#61

Благодаря ви момчета, за момента повечето оферти са към А1 и доколкото разбирам от вас, там не трябва да се притеснявам? Само ако е към Виваком? Също така ще гледам да има касов бон и да пише цялата сума. Якото също на А1 е, че са и със зарядно.
п.с. Аз в крайна сметка може да се метна и на Пиксел от ситител, гледам още е паднал, но то ми е план Б.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#62

@Mendeleev Затова имаш другите варианти, както казах.
От A1
От Yettel
От Vivacom, но платен в кеш.
@disrespectful Да, няма проблем при A1 и Yettel, дори и да е на лизинг. По-трудно ще откриеш платен в кеш, много рядко, защото врътката на хората като го вземат на лизинг, е че не плащат лихва, за разлика от компания за бързи кредити или подобни.
Освен трите варианта, които изброих по-горе, дори и да е на Vivacom с лизинг, пак може човека да си го плаща редовно. Но за по-сигурно, другите варианти.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#63

Къде видя на оператор на лизинг без лихва? Имат си лихва и тя си е доста солидна!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай
#64

Лихвата при операторите е доста солидна даже.
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай
#65

Аз знам, че има безлихвени за някакъв период, даже съм чувал, че и няма, при някои условия, но и тя не е чак толкова огромна.
Не твърдя, че съм на 100% прав и не споря, но в случая за OLX този, който купува, това не го интерува.
Такива неща наскоро четох и в една група на Samsung, за тези лихви и там също са много разнопосочни мненията за тези лизинги, лихви, договори към Vivacom.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#66

Лизинг към оператор е винаги с лихва от 15 години насам. Само технотата пускат определени модели за определен период от време без лихва.
Цитирай
#67

От 2 дена съм с S23+ 512gb. Идвам от S10 lite, който все още е чудесен телефон. На 3г. бърз както първия ден и все още правещ по 6ч. СОТ.
S23 има чудесен екран въобще съм доволен от смяната. Карам с телефоните поне 2-3г. и се надявам да е достоен заместител на 10ката.
Обаче имам следният бъг и птането ми е дали е само при мен или го има и при други.
В Гугъл диск имам .pdf и .kml файлове които не иска да ми ги отвори. На pdf пише файла се отваря, но чакаш чакаш и няма никой, а на .kml въобще не се случва нищо като чукна върху него.
Някой друг с подобен проблем?

Samsung S23+
Цитирай
#68

Здравейте, някой поръчвал ли е от candycrush от олх, имат някъв рейтинг, но дали са сериозни нещата за поръчка, гаранцията те я издавали и въжяла във самсунг
Цитирай
#69

Лихвата при лизинг от оператор е около 10% годишно.По добре от 25-30% при лизингови компании или кредитни карти на 20-23% годишно и това без таксите.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#70

@djorov80
Вероятно това е подходящата тема за този въпрос, където биха се включили евентуално потребители с различни модели на марката.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...hlight=Olx

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#71

(2023-02-18, 13:12:40)djorov80 написа:  Здравейте, някой поръчвал ли е от candycrush от олх, имат някъв рейтинг, но дали са сериозни нещата за поръчка, гаранцията те я издавали и въжяла във самсунг
Погледни и в тази тема, може да има мнения за въпросния търговец - Тук

 
Цитирай
#72

Пийпъл, на Вивата вече има 256гб, кефи ме, че Самсунг са направили много малка разликата между 128/256 в цената и наистина не си заслужава за 128.
На моя сравнително нормален като цена абонамент ще ми излезе 1509 лв за 256 гб. В olx има вече цени (от а1 купени + зарядно, което аз нямам) за 1550.
Което е почти същото ако си купя зарядно. Малко ме накара да се замисля тоя факт, но ще заложа на по-сигурното и ще купя от моя оператор. Въпреки, че изтървах преордъра и сега ще дам 200 лв отгоре, цената пак ми се струва прилична към днешна дата?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#73

Днес пристигна моят S23 256 Сив онлайн ексклузив цвят. Чаках го от деня на премиерата. но за онлайн цветовете се чака мин. 3 седмици. Е дойде. Много ми харесва страничната рамка, защото не е лъскаво лакирана а е черен мат. Цветът е нещо тип Frozen Gray с оттенъци и залитания спрямо светлината. Стана малко триково, щото докато го чаках 20 дни и от един бартер взех S23 Ultra. Ултра - Ноут серията просто не е за мен заради огромните габарити. Опитвал съм няколко пъти и знам че почват да ме изнервят доста бързо. Но докато продам големия ще има какво да сравнявам.        

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#74

(2023-02-22, 18:21:07)Bavarche написа:  Днес пристигна моят S23 256 Сив онлайн ексклузив цвят. Чаках го от деня на премиерата. но за онлайн цветовете се чака мин. 3 седмици. Е дойде. Много ми харесва страничната рамка, защото не е лъскаво лакирана а е черен мат. Цветът е нещо тип Frozen Gray с оттенъци и залитания спрямо светлината. Стана малко триково, щото докато го чаках 20 дни и от един бартер взех S23 Ultra. Ултра - Ноут серията просто не е за мен заради огромните габарити. Опитвал съм няколко пъти и знам че почват да ме изнервят доста бързо. Но докато продам големия ще има какво да сравнявам.

Честито! За да се сдобиеш с тези цветове, трябва само директно от Самсунг сайта да се купи, така ли? (п.с. Мислех, че само за ултрата се предлагат, много е красив)
Аз чакам зеления иначеSmile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#75

Здравейте, от вчера съм с S 23+ и едно нещо направо ме влудява. Когато някой ми пише на месинджър най-горе ми излиза нотификация. Като плъзна надолу и цъкна върху съобщението не ми отвар самия месинджър. Някой знае ли как да го оправя? Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)