Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S23/S23+ - Лични впечатления и коментари

Пиша тука понеже предполагам че проблема идва от телефона. Имам часовник от серията watch 4 и телефон S23 проблемът е следният като се опитам да набера някой от часовника и телефонът е заключен не иска да набира. Преди имах S23 и такъв проблем нямаше всички разрешения от телефона и от приложението на часовника са дадени. Някой ако е имал подобен проблем и не намерил решение да сподели как да разреша проблема.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
Аксесоари

Galaxy S23 и S23 Plus хардуерен дефект, причиняващ размазани снимки, се казва в оплакванията.
Не е необичайно новите смартфони да имат проблеми и повечето от тях обикновено са софтуерни проблеми. Това, за съжаление, изглежда не е така при Samsung Galaxy S23 и S23 Plus . Изглежда, че телефоните имат дефектен основен обектив, което води до размазани изображения.
Много потребители на Galaxy S23 и S23 Plus казват, че са забелязали замъглявания във формата на банан или пръстен в снимки, направени от телефоните. По принцип някои части от изображенията изглеждат замъглени и не са на фокус.

https://www.phonearena.com/news/Galaxy-S...y_id146145

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай

Нещо подобно имаше като оплакване и с новият iPhone 14
https://discussions.apple.com/thread/254265146

Възможно ли е да ползват един и същ сензор/хардуер и да има проблем от доставчка 🤔🤔
Цитирай

Проблема при С23/С23+ се очаква да е от лещите и съответно може да го има само на една от камерите. Качествен контрол явно...
GSM арена също бяха тествали, че С23+ снимал по-размазано от С23, която нама как да е нормално.
Цитирай

Много неприятно ако е от лещите и има некачествени бройки. Пишат, че в края на месеца се очаква голяма актуализация на софтуера за камерите за цялата серия S23. Дано се окаже от софтуера, дано.......

"Забавяне на затвора, размазан текст и проблеми с нощен режим са някои от оплакванията относно изображенията на Galaxy S23
Други се оплакват от това, че текстът изглежда замъглен в снимките, артефактите се появяват в някои снимки и проблемите с нощния режим. Тази функция позволява на потребителите да правят снимки в среда със слаба светлина, без да използват светкавица. Надяваме се, че актуализацията от Samsung ще се отърве от всички или повечето от тези проблеми. Само имайте предвид, че не е необичайно производителят на телефон да пусне актуализация няколко седмици след пускането на нов телефон или серия телефони, за да отстрани някои проблеми."

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай

Хора, запролети се! Вчера излязохме с велосипедите. Аз като пъхнах в джоба на анцуга моят Фолд 4 и цял следобед си достягах връзките (на анцуга) щото тая тухличка лопа лопа в джоба и повлича всичко надолу. Ревал съм навсякъде от тия големи телефони. Пробвах за една седмица и S23 Ultra. Ами не е за всеки, за мен определено комфорта е най важен. Бях пуснал малкия S23 за продан, че е и ексклузивния сив цвят. Свалих обявата, сложих му СИМката и нека да е пролет! Пиша всичко това като съвет, към колебаещите се какво да си купят. Хубаво си преценете как и къде ще си го пъхате тоя телефон, щото е постоянно с вас.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 6 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • foxhd, jivkojj, Marto.g, martosblack, OGIER, tsvetan24
Цитирай

Моята ултра я слагам на стойка, монтирана на кормилото. Не мога да си представя да карам с телефон в джоба, дори и с по-малък размер да е.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • martoo, OliQueenBG
Цитирай

(2023-03-20, 16:38:22)Dowper написа:  Моята ултра я слагам на стойка, монтирана на кормилото. Не мога да си представя да карам с телефон в джоба, дори и с по-малък размер да е.

Лятото  трябва чанта за такъв телефон , немислимо е да побере някъде.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

(2023-03-20, 17:09:33)foxhd написа:  Лятото  трябва чанта за такъв телефон , немислимо е да побере някъде.

Е точно лятото се събира в почти всеки къс панталон. Не говорим за отворен фолд, а за телефон 6.8 инча все пак.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

Относително е това с размера. За едни е добре, за други трябва допълнителна чантичка.
От времето на Xiaomi Mi11 Ultra, след това S22 Ultra, сега S23 Ultra, нямам проблем със слагането в джоба на всеки един от панталоните или дънките, които нося, както и да сядам в колата.
Друг е въпросът, че от правите ъгли на Самсунг телефоните получавам захабяване на мястото, където опира най-много един от тях (както беше писал и някой друг тук във форума), но това не значи, че не продължавам инстинктивно да го слагам в същия този джоб, след като приключа разговора например.
Чантички през рамо нося постоянно, но ги пълня със съвсем други неща в ежедневието си.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 3 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • Bavarche, Dowper, milss
Цитирай

(2023-03-23, 07:43:08)ickopicko написа:  Е точно лятото се събира в почти всеки къс панталон. Не говорим за отворен фолд, а за телефон 6.8 инча все пак.

Тази плоча задно с задължителният калъф немислимо е са се носи без чанта лятото . Винаги може да се намери някой мазохист който да измисли начин за изтезание. Big Grin

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 2 потребители изказват благодарност на foxhd за това мнение:
  • Bavarche, ickopicko
Цитирай

(2023-03-23, 17:01:04)foxhd написа:  Тази плоча задно с задължителният калъф немислимо е са се носи без чанта лятото . Винаги може да се намери някой мазохист който да измисли начин за изтезание. Big Grin

Винаги ще се намери някой разбирач като теб да ми казва как и къде да си нося телефона, че и на всичкото отгоре да казва, че калъфа бил задължителен. 
И това да ми го казва човек, който няма телефона. Утре ще почнеш да даваш акъл как да си €B€M жените.
Налагане на мнение у вас, че тук си смешен и досаден.

1916 
[-] 3 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • g1kata, MapTo_D, martoo
Цитирай

(2023-03-23, 22:41:11)milss написа:  Винаги ще се намери някой разбирач като теб да ми казва как и къде да си нося телефона, че и на всичкото отгоре да казва, че калъфа бил задължителен. 
И това да ми го казва човек, който няма телефона. Утре ще почнеш да даваш акъл как да си €B€M жените.
Налагане на мнение у вас, че тук си смешен и досаден.

Никакво мнение не налагам , можежеш да си го носиш където искаш .Винаги има изключения от нормалното . Big Grin

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

В коя страна е прозведен телефона ви? Само от кутията ли се разбира? Дали има връзка с проблема на камерата?
Цитирай

Пиша тука понеже гледам, че няма отворена тема за запис на разговори. Някой ползвали тази опция от менюто на телефона и как я е отключил. Ако има вариант да сподели как може да стане. На S21 беше лесно флашнах софтуер за Индонезия и стана.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1730790 Питай тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

(2023-04-01, 16:05:56)kali_74 написа:  Пиша тука понеже гледам, че няма отворена тема за запис на разговори. Някой ползвали тази опция от менюто на телефона и как я е отключил. Ако има вариант да сподели как може да стане. На S21 беше лесно флашнах софтуер за Индонезия и стана.

Ползвам я ,флашнах с INS и си имам запис на разговорите.
Сменя се само CSC с програмата SamFW Tool .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • Crazy_hatteR
Цитирай

Здравейте, имате ли проблем с това да гледате съдържанието на телефона на тlелевизор? С google home успявах с предния телефон, но сега ми изписва следното съобщение:

   

Къде бъркам?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Опитай през Smart View.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

През smart view изобщо не ми засича телевизора, поне не и моя. Така беше и с предния тел, но пък там home си работеше адекватно. Пробвах с преинсталация на приложението, изтрих и добавих отново устройствата, но отново без резултат.

Някой друг с подобен проблем, може и нещо софтуерно да е?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Приложението е SmartThings. Пробвай с него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sho Gun за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай

(2023-04-02, 17:07:28)Sho Gun написа:  Приложението е SmartThings. Пробвай с него.

Да, това сработва, но виждам опция само да разглеждам снимки, видео и още какво там. Мен идеята ми беше друга, при сдвояване с Home можех да си отварям сайтове от телефона, от които да гледам мачове и вместо да се мъча да се случва на малък екран си ги гледах на Тв.


П.П. След ъпдейта от днес Home проработи.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

(2023-03-23, 22:41:11)milss написа:  Винаги ще се намери някой разбирач като теб да ми казва как и къде да си нося телефона, че и на всичкото отгоре да казва, че калъфа бил задължителен. 
И това да ми го казва човек, който няма телефона. Утре ще почнеш да даваш акъл как да си €B€M жените.
Налагане на мнение у вас, че тук си смешен и досаден.

Колега, каква е идеята на всеки един форум?! Да се споделя. Мнения , съвети, опит, да се хвалим, да критикуваме... абе да сме по широко скроени. Ама и аз колкото и да съм широко скроен - имах 23 Ултра и 22 Ултра и Ноутовете и няма носене това в джоб - поне за мен. Една педя са тия плочки. Кви са тия гащи с едня педя дълбоки джебове? До средата на бедрото е това( за нормален човек)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

(2023-04-03, 21:12:35)Bavarche написа:  Колега, каква е идеята на всеки един форум?! Да се споделя. Мнения , съвети, опит, да се хвалим, да критикуваме... абе да сме по широко скроени. Ама и аз колкото и да съм широко скроен - имах 23 Ултра и 22 Ултра и Ноутовете и няма носене това в джоб - поне за мен. Една педя са тия плочки. Кви са тия гащи с едня педя дълбоки джебове?  До средата на бедрото е това( за нормален човек)

Ами да споделя, не да дава епитети: "Винаги може да се намери някой мазохист който да измисли начин за изтезание" - ето изречението за недоволството ми. Чети постовете наред.
Аз да не съм тръгнал да ти казвам че си лилипут, щом педята ти е колкото S23 U?

1916 
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • Bavarche, BGDropche, Crazy_hatteR, Smaug
Цитирай

Според резултатите от новото проучване на SellCell, цената на  Samsung Galaxy S23 на вторичния пазар в САЩ падна с около половината само за два месеца след началото на продажбите. Сред основните модели най-много падна цената на версията на Galaxy S23 с 256 GB флаш памет. Към момента на пускане на пазара този модел струваше 860 долара, а два месеца по-късно цената падна с 379 долара (-44,1%). Версията на Galaxy S23 Plus с 512 GB памет, която на старата на продажбите струваше 1200 долара, два месеца по-късно се предлага на цена с 39,2% по-малко или 439 долара. Най-силно се обезцени (с 52,7%) топ моделът S23 Ultra с 1 TB, чиято цена беше 1620 долара, но сега струва с 854 долара по-малко.

Източник

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)