Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23 Ultra

Вчера си рових из минималистичната кутия на телефона и установих, че в кутийката с документите и кабелите има (като че ли) screen protector. Някой знае ли нещо, защото този screen protector ми се видя странен?
Цитирай
Аксесоари

(2024-02-26, 10:18:59)sapiora написа:  Вчера си рових из минималистичната кутия на телефона и установих, че в кутийката с документите и кабелите има (като че ли) screen protector. Някой знае ли нещо, защото този screen protector ми се видя странен?

Може ли снимка на screen protector-а?
В моята кутия няма нищо освен кабел за данни и документи.
Най вероятно си го позабравил дадения screen protector.Имам спомени че при отварянето на кутията на телефона ми се видяха много малко джунджурйики ,без зарядно както и без screen protector на самият телефон а да ми е обягнало че има screen protector в самата кутия на телефона няма шанс.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай

Довечера, стига да не забравя ще го снимам. Иначе като се отвори кутията с документите, мисля че от страната, където стои кабела, има едно ушенце за да се извади кабела, и под това същото ушенце има друго ушенце, които издърпах и ми се струва, че е screen protector.
Цитирай

Какво безжично зарядно ползвате?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2023-02-07, 19:44:16)eksoldier написа:  Пуууу оня ден нямаше стъкла на Whitestone в емаг. Сега видях, че има за 120 кинта, а чакам кейс от тях. Сега нова доставка с 6 лв. Такса отказвам едната и поръчвам стъкло и кейс от md smart - emag. А дадох 35 кинта днес за смотания Самсунг протектор...

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk

(2024-02-29, 16:17:04)Nikito82 написа:  Какво безжично зарядно ползвате?

https://www.citytel.bg/bezjichno-zaryadn...rger-black
Но трябва да се ползва със 25w зарядно
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)