Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23 Ultra
#51

Аз мисля да си поръчам този - https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...G/p/500286

Ако не се лъжа, това си е оригиналния смарт калъф? Освен удобен, изглежда и добър - има ли някой, който вече го е пробвал? S22 беше с кажи-речи същия, пази ли телефона достатъчно?
Цитирай
Аксесоари
#52

Тук има три анкети посветени на аксесоарите за телефон и по-точно кейсовете.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102128 - Откъде си купувате аксесоари за Вашият телефон?
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101097 - Колко пари бихте отделили за кейс?
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100106 - Имате ли си любима марка при избора на кейс?

Според мен това дали кейса е на марката Samsung или Apple, Spigen или обикновен китайски е въпрос на възприятия.
Аз от години независимо дали имам телефон на Apple или на Samsung ползвам кейс на съответната марка и отделно на Spigen.

За оригиналните на марката:
Просто ми харесва като имам Samsung телефон да имам и кейс на Samsung, така се свързваш с марката още повече, те пасват перфектно, съобразени са с конкретния модел, нов зелен цвят за S23 серията, нов зелен цвят на кейса. Отделно Samsung имат силиконов, кожен, удароустойчив, цялостно защитен със смарт функции, за всеки вкус, какво повече ми трябва, за да не се убедя да го купя.

За другите доказани марки (Spigen) например:
Spigen също се съобразяват с новите цветове на телефоните и пускат такива цветове и за кейсовете, освен черно. Имат много категории, цените са нормални, изпускал съм телефон с техен кейс и съм видял, че няма проблем (от изпускане до изкускане има разлика), но в моя случай са ми спечелили доверието. Има ги по много магазини, не е нужно да ги издирвам. Идват в качествени кутии и от стъклените протектори съм много доволен, които идват по два с цялостна рамка за протектора, просто го налагаш върху телефона и всичко си пасва идеално, ти само натискаш с един пръст. Отделно в кутията за протекторите има микрофибърна кърпичка, мокра кърпичка, лепенка за премахване на прашинки. Какво повече ми трябва, за да знам, че си струват.

Китайските кейсове:
Имал съм, също вършат работа. Разбира се има и китайски с по-ниско качество, които след време не пасват толкова добре и се изхабяват бързо, има и по-качествени. Но аз държа на доказана марка, не просто да имам някакъв кейс или поне аз така го чувствам, понеже обичам да ги сменям често.

А и след като телефона струва към 2000лв., не виждам нищо лошо човек да си купи кейс за 80лв., това не е парадиране, а съвсем нормално нещо.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 4 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Maxpainus, OliQueenBG, Sky_Walker, toma_todorov
Цитирай
#53

(2023-02-09, 16:48:20)Greenish написа:  Аз мисля да си поръчам този - https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...G/p/500286

Ако не се лъжа, това си е оригиналния смарт калъф? Освен удобен, изглежда и добър - има ли някой, който вече го е пробвал? S22 беше с кажи-речи същия, пази ли телефона достатъчно?
Аз си взех такъв калъф, с цвета на телефона крем. Материала от който е направен е много приятен на допир. Там където лежи телефона е като от велур. Капака ляга плътно и покрива всички страни. Само прозорчето остава. Моят е почти бял и трябва да се пази повече, че сигурно лесно ще се цапа. За сега успявам да го държа чист.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на st76hi за това мнение:
  • Greenish
Цитирай
#54

(2023-02-09, 13:28:46)100 написа:  Спиген са много добър баланс твърдост/качество/добавено тегло. Но прозрачните пожълтяват доста бързо точно както и китайските. А китайските не виждам абсолютно никаква разлика в качеството, миналата и по-миналата година пак така по 250-300лв за кейсове на С22у/С21у. Имам скорошни снимки на последния китаец в темата за аксесоари на С22У. Имам само един деформиран обикновен силиконов кейс и то защото купувайки по-тънки варианти риска просто е по-голям.
На теория звучи баш така, обаче кажи ми как по-точно коравия оригинален прозрачен кейс ще ми спаси телефона при падане? Аз се моля при свалянр от телефона да няма поражения, а какво става при изпускане с тоя пластмасов кълъф. Китайците на допир честно не виждам никаква разлика, а кой дизайн предлаг аповече защите е много спорна и дълга тема. И не, аз не се опитвам да спестя пари, просто така се случва, че 3 години поред съм доста разочарован от "марковите" кейсове. С други думи имам повече успеваемост с китайски отколкото с маркови, което е смешно просто...

Само да отбележа, че купувам и коментирам за нормални НЕ дебели кейсове, такива с максимална дебелина като оригиналния кожен.

С тези гръбчета няма как да предпазиш телефона си на 100%, просто защото отпред нищо не пази дисплея. Не очаквай от тях това, те не са и направени с тази цел, а просто предпазват от драскане и захабяване по страниците и гърба и това е. Аз ползвам активния Smart View калъф, който пази от абсолютно всяка страна телефона и не го усещам кой знае колко по-дебел или неудобен телефона. Прозорчето на предния капак е изключително полезно и удобно нещо и щом свикнеш, няма връщане назад. За мен това е най-добрия калъф на Ultra-та, независимо дали е 22 или 23. От няколко години ползвам само оригинални Samsung аксесоари и съм стигнал до извода, че те дават най-доброто изживяване за парите си. Така ще бъде и занапред Wink

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай
#55

(2023-02-09, 20:01:18)Sky_Walker написа:  С тези гръбчета няма как да предпазиш телефона си на 100%, просто защото отпред нищо не пази дисплея. Не очаквай от тях това, те не са и направени с тази цел, а просто предпазват от драскане и захабяване по страниците и гърба и това е. Аз ползвам активния Smart View калъф, който пази от абсолютно всяка страна телефона и не го усещам кой знае колко по-дебел или неудобен телефона. ................ От няколко години ползвам само оригинални Samsung аксесоари и съм стигнал до извода, че те дават най-доброто изживяване за парите си. 
Spigen-a твърдо дава някаква, дори не малка защита - при изпускане на голо ще се назъби яко рамката дори да издържи дисплея, отделно имаме някаво омекотяване при удара, както и още малко помощ от повдигнатите ръбчета и около камерата. Няма как да кажем, че нищо не прави. Мен лично повече ме притеснява надрания дисплей пред счупения такъв, не ми е приятно и да нося 300гр ръбата тухла в джоба. Аз съм и от потребителите, които си пазарят телефоните, мисля че нямам счупен дисплей в историята от 30 телефона сигурно. 
Оригиналните аксесоари не са лоши като цяло, но кажи ми тая година с прозрачния пластмасов?? Миналата година супер корав и тежък, сложих го и го махнах 2 дни по-късно, особено като видях как се маха директно го зачеркнах. Кожените ръбчената им не бяха изпипани както трябва и свалянето пак измъчена работа. И т.н.,  не е тотал щета, но честно казано не е и каквото очаквах. За сравнение Spigen прегладат много по-добър баланс от качество/размери/функционалност/цена.
Но това, което е най-смешно е че има китайци, който могат да се купят за 15лв и са неотличими от скъпите кейсове като качество, примерно такъв:
[Изображение: dux-ducis-fino-etui-pokrowiec-pokryty-ny...453622.jpg]
Цитирай
#56

Аз тва чакам днес.    

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57
Photo 

(2023-02-10, 11:20:02)eksoldier написа:  Аз тва чакам днес.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Колега внимавай с MD SMART ! Поръчах от тях Dome Glass ,a ми изпратиха пълно менте! На обявата пишеше  2 Pack,  а вътре имаше само едно стъклo! UV лампата нямаше нищо общо с оригиналната и за капак кутията на протектора беше отворена! Заявих връщане в емаг ,но отказаха  да ми върнат парите защото съм бил използвал протектора! Потърси в гугъл мнения за тях и мисля че ще откажеш поръчката


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
[-] 1 потребител изказва благодарност на kokolaicho за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#58

И аз изгорях от тях, поръчах скъп кабел, който дойде различен. Нямаше как да разбера защото имаше грешен етикет на опаковката. Абсолютно невъзможно е да се свържеш с тях в последствие и това е типичната им практика, има много теми за тях из нета. Между другото тези имат и други фирми, под които продават, залели са половината емаг и други сайтове.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#59

Като видях, че само MD-Smart предлагат Whitestone dome и Spigen се отказах, понеже го ядох с менте верижка за Galaxy Watch 4 Classic, която не успях да върна след това. Поръчах от ибей, от полски търговец, който е официален продавач (риселър) на Спиген с много добър рейтинг, като за Whitestone dome и Spigen Slim Armor ми излезе 150лв с доставката до Германия (после Лерон) а при шуменските измамници в еМаг същото беше 185лв... чакам всичко да пристигне в София в сряда.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Цитирай
#60

(2023-02-10, 11:40:16)kokolaicho написа:  Колега внимавай с MD SMART ! Поръчах от тях Dome Glass ,a ми изпратиха пълно менте! На обявата пишеше  2 Pack,  а вътре имаше само едно стъклo! UV лампата нямаше нищо общо с оригиналната и за капак кутията на протектора беше отворена! Заявих връщане в емаг ,но отказаха  да ми върнат парите защото съм бил използвал протектора! Потърси в гугъл мнения за тях и мисля че ще откажеш поръчката
Това получих аз, още не съм слагал, ама си има всичко в комплекта...
   
Същото като това:
https://m.youtube.com/watch?v=KyrHzcpVlEA
Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Малко кейсове на Spigen и други благинки представени от Flossy Carter


https://www.youtube.com/watch?v=z3JGD_70P-k
Цитирай
#62

Изгледах го, ама беше трудно... не че кутийките са важни, ама мразя такова вандалско късане и отношение. На всичкото отгоре май беше попрекалил със забранените субстанции преди да направи клипа

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Цитирай
#63

Флоси кърти . Аз съм с най "якия" кейс на Спиген в момента, който е със стенда. За съжаление Самсунг са пуснали някво грозно и неудобно парче тая година и техния стенд няма да го ползвам. Спигена мислех, че е по тежък, но се оказва еднакъв с тоя за Самсунг 22У около 55 грама. Поръчах най-леките на Спиген които са по 30-35 грама, да видим как ще са като дойдат.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Флоси прави много качествени ревюта. Не като платените суперсаф и пакестанеца 😀.
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#65

Онзи ден гледах този кейс на живо, не е лош, но си е голяма тухла. В джоб на яке влиза, но в дънките изглежда странно.

https://www.samsung.com/bg/mobile-access...918cbegww/
Цитирай
#66

Някой поръчвал ли е или използвал грипкейса от Dbrand?Хареса ми този който е за ултрата и е 40$.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#67

От S7 насам залагам винаги на UAG Smile
[Изображение: ce6802ad4270655085a2e669630032a4.jpg]

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай
#68

(2023-02-13, 09:56:33)makeno написа:  Онзи ден гледах този кейс на живо, не е лош, но си е голяма тухла. В джоб на яке влиза, но в дънките изглежда странно.

https://www.samsung.com/bg/mobile-access...918cbegww/
За тва поръчах големи стенд на Spigen. Последните два телефона ползвам на Самсунг стенда, ама тая година голям кютук изкараха, супер неудобен!
Спигена е къде къде по прибран и стилен. Хубаво, че има и плоски линии на всички страни и на равна повърхност може да стои изправен. Удобно за снимане на групова снимка! Мислех, зеления да взема, но купих сивия, а зелен взех друг, пак на спиген.    

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

(2023-02-14, 10:30:18)eksoldier написа:  За тва поръчах големи стенд на Spigen. Последните два телефона ползвам на Самсунг стенда, ама тая година голям кютук изкараха, супер неудобен!
Спигена е къде къде по прибран и стилен. Хубаво, че има и плоски линии на всички страни и на равна повърхност може да стои изправен. Удобно за снимане на групова снимка! Мислех, зеления да взема, но купих сивия, а зелен взех друг, пак на спиген.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Аз съм със същият зелен кейс. Много е удобен и красив

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#70

Момчета, поръчах S23 Ultra, но разбрах, че в комплекта липсва зарядно, което е 45-ватово по описание. Какви ползвате и бихте ми препоръчали?
Цитирай
#71

Предния телефон (iphone 14 pro max) го ползвах със SPIGEN LIQUID CRYSTAL мисля и за този да е същия , ще се вижда якото зелено и е максимално прибран. Само се чудя на дисплея какво да сложа още. Май ще го закарам в сервиса на Самсунг да сложат едно найлонче като за начало.
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#72

Здравейте, интересуваме мнение за протектор за екрана, оригиналния в самсунг стор и стъклен или фолио е по-добре, кой от двата ползвате и сте доволни?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#73

SPIGEN LIQUID сложих днес , заедно с един стъклен протектор ...
Протектора махнах след 20мин.
Не става , отврат стои и пръстовия не чете .
Ще пробвам силикон изрязан да видя как ще е .

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#74

Аз си поръчах оригиналното фолио, надявам се да се залепи хубаво по извитите страни. Има клип как се слага и мисля да го пробвам. Отделно имам smart view калъф, а си поръчах и оранжев оригиналнален гръб. Да имам за смяна когато реша да не е с калъф.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#75

Аз съм с оригиналното и прилепва идеално. Все пак тази година дисплея не е толкова извит.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)