Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S23/S23+
#26

Аз се обзаведох с S23+. След първото зареждане ми издържа три дни батерията, като имайте предвид, че го ръчках постоянно докато го настроя както искам. На ворото зареждане включих режима на батерията да зарежда до 85% и от сутринта до сега е на 56%, като говоря, ползвам вайбъра често.. Няма да издържи до утре вечерта, но и това е достатъчно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на cecity за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
Аксесоари
#27

Супер е батерията на малкия S23. Скоро имам РД и може да се почерпя с един такъв. Разгледах и плюса, и ултрата, но ми идват големи и неудобни за ползване

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай
#28

(2023-02-23, 19:38:38)valkov2 написа:  Супер е батерията на малкия S23. Скоро имам РД и може да се почерпя с един такъв. Разгледах и плюса, и ултрата, но ми идват големи и неудобни за ползване
Днес пуснаха специални цени в А1 за 256gb.
Ако си там или имаш познат може да се възползваш 😀
p.s. При другите оператори го няма.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • Dowper, valkov2
Цитирай
#29

(2023-02-23, 19:40:12)Mendeleev написа:  Днес пуснаха специални цени в А1 за 256gb.
Ако си там или имаш познат може да се възползваш 😀
p.s. При другите оператори го няма.

Оле вярно! Мале, че ме е яд! Аз чакам моя от Виваком и виждайки това сега пак се изнервям.  Angry
Един вид се едно го пускат на цената която беше преордъра с около 200 лв надолу..

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#30

(2023-02-23, 19:40:12)Mendeleev написа:  Днес пуснаха специални цени в А1 за 256gb.
Ако си там или имаш познат може да се възползваш 😀
p.s. При другите оператори го няма.

Цената е същата като на преордъра.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#31

(2023-02-23, 20:15:55)valkov2 написа:  Цената е същата като на преордъра.
Може би е така - не си спомням точно цените на А1.
Сега като не е преордер условията на преподписване са малко по-различни и може да го получиш може би по-бързо Smile
Цитирай
#32

Простете ми за спама, хора! Но знаете ли дали това промо ще го направят и другите 2 оператора? Защото аз не съм си платил телефона, тъй като не беше наличен. Човекът в магазина ми каза, че мога вече да чакам и да си взема телефон по време на целия период от договора и не е казано да е точно при подновяването. Дали да задържа малко да видя дали няма да го намалят и те?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#33

Това е от днес ( свален преди 16 часа от зарядното ).
С включен АОД и ако се изключи ще има разлика.
При 10% данни и 90% Wi-Fi.
3900 - как е?
   
[-] 5 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • dan_palma, disrespectful, MapTo_D, martosblack, valkov2
Цитирай
#34

С изключен АОД ( само при докосване се активира ) нещата вървят към 7,30-8ч екран 😀
10% данни и 90%Wi-Fi.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#35

Здравейте, 
Нещо забелязвам услуги на Google play приложението ,май много му нарастват % на батерията , защо така
Цитирай
#36

Ъпдейтнете от Security and privacy -> Updates -> Google Play system update.
Цитирай
#37

(2023-03-01, 11:06:44)Dowper написа:  Ъпдейтнете от Security and privacy -> Updates -> Google Play system update.

1 януари 23г е
Цитирай
#38

Да, но като цъкнеш ъпдейт и тегли нова версия пак 1 януари.
Цитирай
#39

(2023-03-01, 12:07:57)Dowper написа:  Да, но като цъкнеш ъпдейт и тегли нова версия пак 1 януари.

Цъкнах,изписа рестарт, рестартира се ,одеве беше 1,5 , сега е 2,2%
С фабрични дали ще има резултат
Цитирай
#40

(2023-03-01, 12:37:50)djorov80 написа:  Цъкнах,изписа рестарт, рестартира се ,одеве беше 1,5 , сега е 2,2%
С фабрични дали ще има резултат
Аз уж го оправих това с чистене на кеша на приложението, но уви, отново е същото положението 2 %, 2,6 %... Не знам дали би се оправило с фабрични.По - скоро, не. Поне на 3 телефона на самсунг ми се е случвало това и преди, и дори с фабрични не се оправяше, с със следващ ъпдейт. Дразнещо е наистина, но не е чак някакъв фрапантен дрейн.

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
[-] 1 потребител изказва благодарност на martosblack за това мнение:
  • djorov80
Цитирай
#41

1ден + 12 часа.
10% данни и 90% wi-fi.
Чистa 23ка.
Дано съм бил полезен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 3 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • kerenski, MapTo_D, martosblack
Цитирай
#42

(2023-03-04, 19:39:08)Mendeleev написа:  1ден + 12 часа.
10% данни и 90% wi-fi.
Чистa 23ка.
Дано съм бил полезен.

Как ги направи тези 7часа Rolleyes
Цитирай
#43

(2023-03-04, 21:37:21)emo_841 написа:  Как ги направи тези 7часа Rolleyes
Стандартни настройки и без никакви скопяващи неща.
Единствено съм на тъмен екран, защото така повече ми харесва, а не заради батерията.
Дисплей на висока резолюция, нормално ползване и така 7 часа и 30 минути.
Има дни, когато батерията се държи точно така, но има малко дни, в които батерията е една идея по-странна ( така да я нарека ) и тогава прави около час по-малко, но не мога да хвана защо и от какво.
Нищо не пипам или променям.
Не си играя с настройките.
Сигурно, когато мина основно на данни ще правя поне час по-малко, но даже и 6 часа да правя само на данни за тази батерия ( като капацитет ) и за удоволствието от телефона, на мен ми стига.
Цитирай
#44

аз взех телефона преди няколко дни, веднага му качих последния ъпдейт и честно казано батерията не ми харесва. телефона седи леко топъл през почти цялото време и пада бързичко. Стария ми Huawei P30 pro на 3 години се представя по стабилно като батерия. Между 33 и 38 градуса се движи батерията. не играя игри, нито пускам бенчмаркове. Реално още го настройвам и се логвам по разните апликаций.. да съм направил 30-40 снимки за 3 дни.

Четох че последния ъпдейт от 23 Февруари е афектирал батерията на много потребители. Незнам дали е така при вас, но аз не съм ужасно впечатлен. Очаквах стабилна батерия поне колкото на айфон 14 про макс, но няма такова нещо засега.

На менюто на батерията не излиза коя апликация или процес изполват толкова ток. като че ли от самсунг си имат някъв генерален шаблон и си го ползват. Човек не може да изрови откъде идва проблема. Всички апликаций си показват в рамките на нормалното според менюто.

смятам да активирам всички функций които пестят енергия, дори и това да зарежда макс до 85% докато не излезе нов ъпдейт.

правя някъде околко 4 часа екран. очаквах повече.
Цитирай
#45

Направи ресет на устройството си, може след последната актуализация нещо да се омазало в системата.

 
Цитирай
#46

Едно интересно сравнение.

Huawei P30
Цитирай
#47

(2023-03-05, 21:44:06)rabik написа:  аз взех телефона преди няколко дни, веднага му качих последния ъпдейт и честно казано батерията не ми харесва. телефона седи леко топъл през почти цялото време и пада бързичко. Стария ми Huawei P30 pro на 3 години се представя по стабилно като батерия. Между 33 и 38 градуса се движи батерията. не играя игри, нито пускам бенчмаркове. Реално още го настройвам и се логвам по разните апликаций.. да съм направил 30-40 снимки за 3 дни.

Четох че последния ъпдейт от 23 Февруари е афектирал батерията на много потребители. Незнам дали е така при вас, но аз не съм ужасно впечатлен. Очаквах стабилна батерия поне колкото на айфон 14 про макс, но няма такова нещо засега.

На менюто на батерията не излиза коя апликация или процес изполват толкова ток. като че ли от самсунг си имат някъв генерален шаблон и си го ползват. Човек не може да изрови откъде идва проблема. Всички апликаций си показват в рамките на нормалното според менюто.

смятам да активирам всички функций които пестят енергия, дори и това да зарежда макс до 85% докато не излезе нов ъпдейт.

правя някъде околко 4 часа екран. очаквах повече.

Със сигурност има нещо, което ти "яде" процесора и батерията. Щом устройството стои постоянно топло можеш да си сигурен, че някое приложение или сървис не е наред. Телефонът като не се ползва трябва да е студен като камък (поне моят е) без значение дали си пуснал wi-fi, data и т.н. 
Както е предложил колегата, най-добре направи един фактори рисет, инсталирай всички приложения от 0 и недей да ресторваш нищо от предишен бек ъп. Направи едно сравнение след една седмица и ще видиш разлика. Аз правя поне 5 часа с моя S23. Ако си с плюса предполагам, че ще ги минаваш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mkoev за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#48

Банда, ползвате ли тая опция дето да се зарежда до 85/90% батерията? Доколкото разбрах за дълъг живот е важно да не се оставя пълно разреждане както и пълно зареждане? Ок ли е ако включа тая опция, но все пак при някакви по - дълги дни да я изключвам и да зареждам пък до 100? Понякога всеки процент ми е от значение, но пък от друга страна, смятайки да стоя с тоя телефон поне 3 години, не ми се иска после батерията да трябва да я зареждам по два пъти на ден....

Та ми е интересно, вие как се грижите за нея?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#49

(2023-05-04, 21:25:59)disrespectful написа:  Банда, ползвате ли тая опция дето да се зарежда до 85/90% батерията? Доколкото разбрах за дълъг живот е важно да не се оставя пълно разреждане както и пълно зареждане? Ок ли е ако включа тая опция, ....

Та ми е интересно, вие как се грижите за нея?
Аз я ползвам, и на мен с моето ползване ми стига, даже ми остава батерия до вечерта.
Иначе няма никакъв проблем като решиш че ще ти трябва повече ток да я изключиш и да си заредиш до 100%. ( това няма да обезсмисли ползването на опцията ) 🪫


Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#50

(2023-05-04, 21:25:59)disrespectful написа:  Банда, ползвате ли тая опция дето да се зарежда до 85/90% батерията? Доколкото разбрах за дълъг живот е важно да не се оставя пълно разреждане както и пълно зареждане? Ок ли е ако включа тая опция, но все пак при някакви по - дълги дни да я изключвам и да зареждам пък до 100? 
Това е перфектата идея ако ти пасва на екслоатацията. По принцип логично се купува телефон, който има едни 20-30% повече от необходимото батерия, защото 1-2 години по-късно ако се ползва 100%-0%, то очевидно по някое време няма да стига вече. Затова нищо не пречи да си ползваш тези работни 70% или колкото в удобния за батерията диапазон.
Печалбата е ако се държи телефона 2 или повече години и че когато ни се наложи макс батерия се зарежда до 100% и имаме пълния капацитет. Аз ползвам по 1 година и пак пазя батерия по същата причина.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)