Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S23/S23+

[Изображение: Galaxy-S23-3.jpg]

Коментирайте тук актуализациите за Samsung Galaxy S23/S23+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

От днес:

Прикачени файлове Миниатюри

[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай

516.11MB - сериозен ъпдейт. Инсталирането стана доста бързо, сравнено с Galaxy S10. За изчистване на кеш-а в рековъри влязох с включен кабел към компютъра и задържане на бутоните Volume Up и Power.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2023-02-21, 06:53:11)tsvetan24 написа:  516.11MB - сериозен ъпдейт. Инсталирането стана доста бързо, сравнено с Galaxy S10. За изчистване на кеш-а в рековъри влязох с включен кабел към компютъра и задържане на бутоните Volume Up и Power.
Би трябвало да е бутона за звука НАГОРЕ и бутон за включване ? ( се задържат едновременно, НО при вече изключен телефон )

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Такава е комбинацията, но иска да е вързан с кабела, а кабела да е свързан към някой комп, конзола. Аз пробвах на зарядното като е, но не успях да вляза в менюто.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2023-02-21, 12:55:58)Nikito82 написа:  Такава е комбинацията, но иска да е вързан с кабела, а кабела да е свързан към някой комп, конзола. Аз пробвах на зарядното като е, но не успях да вляза в менюто.
Вчера и днес и аз пробвах на зарядно, но не става ( само примигва и става черен екран. След което се рестартира)

Цитирай

Мисля че от С10 насам направиха комбинацията да изисква и кабел свързан с компютър. Преди си влиза шх и на с9+ също, когато си поискам с въпросната комбинация.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

То не е задължително да се чисти кеша, пожелателно е, досега не съм чистил дори и след ъпдейта на С22У към новия андроид.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

Инсталирахте ли актуализацията,
Как е,някъде четох че се влошава батерията ,ама май не беше за s23 серията
Цитирай

(2023-02-21, 19:00:52)djorov80 написа:  Инсталирахте ли актуализацията,
За 22ра серия беше, попадах
Но до колко е реално?
И чак да не се инсталира ...

Цитирай

(2023-02-21, 19:00:52)djorov80 написа:  Инсталирахте ли актуализацията,
Вчера на обяд.
Не намирам разлика в батерията. Като цяло съм приятно изненадан от нея ( батерията ).
Цитирай

За изчистване на кеш партишъна всеки си решава сам. В рековъри може да се влезе и с включена флашка, поне на S10 можеше.
Цитирай

От днес.

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

(2023-03-07, 11:39:51)Mendeleev написа:  От днес.

Добре ли е
Цитирай

(2023-03-07, 17:01:53)djorov80 написа:  Добре ли е

Това е само секюрити ъпд Big Grin ейт какво да е добро Big Grin
Цитирай

(2023-03-07, 17:30:32)emo_841 написа:  Това е само секюрити ъпд Big Grin ейт какво да е добро Big Grin

Знам ли, може нещо под прикритие да има
Цитирай

(2023-03-07, 17:31:54)djorov80 написа:  Знам ли, може нещо под прикритие да има

Не !няма вярвай ми
Цитирай

От днес.

• Bavarche
Цитирай

Аз веднага се засилих да пробвам камерата. Щото моят има онова леко омазване в горен ляв ъгъл като снимаш текст. Абе сякаш е да речем 50% по добре. Има подобрение ама с ФОЛД4 излиза по ясно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

Направих и аз пак няколко импровизирани теста и аз потвърждавам (субективно усещане), че вече не се забелязва омазване в единя ъгъл ( и при мен беше в горния ляв), а вече има лека загуба на рязкост във всички ъгли. Нарочно не казвам "леко омазване", защото не изглежда вече толкова дразнещо.
Прави ми впечатление, че перфектна рязкост за макро се постига с 3x камерата. Даже е сто пъти по-удобно така, вместо да навираш телефона в обекта (листа, бурмата, бубулечката и т.н.).

В крайна сметка производеителя затова е дал 3 камери, които са оптимизирани за определени задачи и ние щем не щем трябва да се нагласим.

Samsung Galaxy S23
[-] 2 потребители изказват благодарност на larana за това мнение:
  • Bavarche, OGIER
Цитирай

Какви са промените в новата актуализация плюсове и минуси има ли
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/golyamot...-do-evropa Тук пише.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2023-04-04, 15:05:06)larana написа:  Направих и аз пак няколко импровизирани теста и аз потвърждавам (субективно усещане), че вече не се забелязва омазване в единя ъгъл ( и при мен беше в горния ляв), а вече има лека загуба на рязкост във всички ъгли. Нарочно не казвам "леко омазване", защото не изглежда вече толкова дразнещо.
Прави ми впечатление, че перфектна рязкост за макро се постига с 3x камерата. Даже е сто пъти по-удобно така, вместо да навираш телефона в обекта (листа, бурмата, бубулечката и т.н.).
Този случай не е единичен. Някои потребители със Samsung Galaxy S23 и S23+ се оплакват от хардуерен дефект с камерите на устройствата си. Те отчитат зона с размазване в лявата част на всички снимки с главния сензор и при пейзажна ориентация. Така снимките на документи и текст стават неизползваеми.

Източник

Цитирай

От днес.

• emzo
Цитирай

(2023-05-02, 10:08:22)Mendeleev написа:  От днес.

Абе дават го секюрити ама май има още подобрения в камерата. До скоро при х3 зуум и нагоре Ксиаоми 13 изглеждаше по добре. Но днес пак ги сравнявах и 23 сега прави доста по ясни снимки. При текст също. За 2 седмици Самсунг обърнаха играта. Явно АйТи - тата им работят неуморно, ама има нужда ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)