Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S23/S23+

Бихте ли споделили най-добрите настройки за камерата на s23
Цитирай
Аксесоари

Излезе ъпдейт с декемврийската поправка на сигурността.
Цитирай

Инсталирах ъпдейта. Струва ми се че анимациите са по-мазни и че пръстовия отпечатък и скенера за лицето работят по-бързо и точно

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Като цяло е екстра новия ъпдейт с изключение на тва че отново се завърна бъга където на случаен принцип се изключва сам Dolby Atmos. Нямаше го с ъпдейта от ноември.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

След половин годишно отсъствие на системната актуализация Гугъл плей за S23 Ultra ви информирам, че е налична такава с дата 1 ноември. Това разбира се за проблемните бройки.

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

И при мен на S23 вече е 1 ноември и излезна и актуализация на софтуера за януари.
Цитирай

(2024-01-12, 09:58:54)kerenski написа:  И при мен на S23 вече е 1 ноември и излезна и актуализация на софтуера за януари.

Уточнение, ако позволите:
Update S918BXXS3BWL3 е декeмрийски 2023, макар пуснат през януари, само security, все още същия bootloader, т.е. може да се връща назад, в момента само за CSC: ТHL, XXV, INS, ILO, EGY все още го няма за EUX, с който са телефоните в БГ.

Погледнах и на по-малките S23 (SM-S911B) и S23+ (SM-S916B) вече го има и за EUX (както и за тези със записа), така че предполагам и за Ultra-та EUX ще излезе скоро.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2024-01-11, 21:52:07)Emobul написа:  След половин годишно отсъствие на системната актуализация Гугъл плей за S23 Ultra ви информирам, че е налична такава с дата 1 ноември. Това разбира се за проблемните бройки.

Потвърждавам и аз, че на единият от двата Ултра които имаме у дома, най-накрая дойде актуализация над гугъл до 1и ноември с което се изравни с моят ( получил го преди месец и ...) Надявам се от тук да сетне да вървят еднакво, защото няма смислена причина два еднакви модела телефон да се обновяват с такава огромна разлика във времето  Cool

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

И аз потвърждавам, че Google Play е с версия от 1ви ноември вече. При мене беше някаква странна работа и предната версия беше септемврийска Smile S23 от emag. Излезна и security patch-a за Януари както е писал Чо.

Чакам с нетърпение UI 6.1 да го разцъкам Smile
Цитирай

Какво има да му цъкаш, да не мислиш че ще е нещо ново Smile
Цитирай

(2024-01-12, 13:18:55)kerenski написа:  Какво има да му цъкаш, да не мислиш че ще е нещо ново Smile

Да, ще има нови неща и подобрения.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2024-01-12, 13:18:55)kerenski написа:  Какво има да му цъкаш, да не мислиш че ще е нещо ново Smile

Трябва да си оправят бъговете на 6.0 все пак.
Цитирай

Струва ми се че три ъпдейта след OneUi 6.0 най - на края успяха да оправят бъга където DolbyAtmos се изключва сам без причина или някой като ти се обади и му затвориш не се включва отново. В общи линии 6.1 ще бъде това което 6.0 трябваше да бъде ако не изкочат нови бъгове.
Иначе ми се струва че батерията е по-добре с януарския ъпдейт.

PS : Dolby Atmos пак се изключи сам, просто по-рядко . Ай дано в 6.1 го отправят хахаха

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

С новия ъпдейт явно са направили промени в настройките на камерата.

Вече оптимизатор на сцената (където коригира цвета и контраста) е наличен само при избор на опцията за максимална оптимизация на качеството и е разделен от нея, т.е може да се оптимизира за макс качество без корекция на цвета и контраста, по-ест снимки. Също така оптимизатора на сцената е разделен от опцията за сканиране на документи. Досега всичко тия неща бяха на едно,едното не можеше без другото. Ще тествам и ще вида дали реално вади по-добри снимки така

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Силно вероятно да получим OneUi 6.1 още февруари. В момента тестват последния билд преди да изкарат финалния релийз.

https://www.sammyfans.com/2024/01/23/sam...date-soon/

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 3 потребители изказват благодарност на remixa92 за това мнение:
  • CursedSoN, Dowper, Ivan_Bonev
Цитирай

Излезе февруарският пач на сигурността - 395,53МВ. One UI си остава 6.0.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • Ivan_Bonev
Цитирай

Някъде попаднах на инфо че може би март месец ще пуснат 6.1 и за 23 серията
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Еми очевидно няма да е февруари след като днес излезе секюрити пача за февруари.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • Ivan_Bonev
Цитирай

Случвал ли ви се е един странен бъг. Мисля че от последните два ъпдейта. Слагам го на безжичното зарядно, зарядното показва че зарежда, телефона не поема ток и не се зарежда, от кабел се зарежда. Просто рестартирам тела и се оправя все едно нищо не е било. Става много рядко ама става. Също така още не са оправили бъга където Dolby Atmos когсто си иска се спира и не се пуска докато не го пуснеш ръчно след разговор.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2024-02-16, 08:17:32)remixa92 написа:  Случвал ли ви се е един странен бъг. Мисля че от последните два ъпдейта. Слагам го на безжичното зарядно, зарядното показва че зарежда, телефона не поема ток и не се зарежда, от кабел се зарежда. Просто рестартирам тела и се оправя все едно нищо не е било. Става много рядко ама става. Също така още не са оправили бъга където Dolby Atmos когсто си иска се спира и не се пуска докато не го пуснеш ръчно след разговор.

Бях чел от теб,че го прави долбито тоя проблем, но при мен го няма , от както съм взе телфона и е получавал ъпдейти не се е изключвал...
Цитирай

Буквално може да стане на един от десет разговора, може да стане и на всеки пореден. А тва със безжичното зареждане един път в месеца. Бе са чак кой знае къв проблем тия бъгове, но са дразнещи. Дано вече наистина ги оправят в OneUi 6.1

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Чудя се кого да питам и реших тук, та на вас излизат ли ви по два еднакви чата с един и същ човек в месинджър?
Цитирай

(2024-02-16, 19:57:58)Sashko_Trg написа:  Чудя се кого да питам и реших тук, та на вас излизат ли ви по два еднакви чата с един и същ човек в месинджър?

Да !!и преди последната актуализация даже!
Цитирай

(2024-02-16, 21:15:25)emo_841 написа:  Да !!и преди последната актуализация даже!

Аз не помня кога беше последната, ама беше бая отдавна, сега какво му стана на това тъпото приложение!?
Цитирай

Има ъпдейт - мартенския пач на сигурността. One UI си остава 6.0.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)