Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от Yettel - кредитна оценка
#51

Да, аз взех с тази опция, независимо какъв е плана и кога изтича, все едно си го подписал същия за 2г, най-добрата опция е това. И като цяло поръчвайте онлайн, защо изобщо ходите до офисите, там логично ще ви объркат, те не са наясно изобщо с тия преордери.
Цитирай
Аксесоари
#52

Два пъти през А1 си взимам телефон, на 12-тия месец от подписването. Пак с телефон на лизинг, само при тях това е възможно, плащаш сумата за устройството за 1 година на куп искат 4 вноски от новото устройство да им се предплатят дигат ти плана с 4 лв горе долу и ти дават нов договор и нов апарат за две години.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#53

(2023-02-20, 11:46:27)ivokomandos написа:  Два пъти през А1 си взимам телефон, на 12-тия месец от подписването. Пак с телефон на лизинг, само при тях това е възможно, плащаш сумата за устройството за 1 година на куп искат 4 вноски от новото устройство да им се предплатят дигат ти плана с 4 лв горе долу и ти дават нов договор и нов апарат за две години.
Защо да вдигат плана? При мен си остава същия, но аз купувам телефоните в кеш ако има няккво значение. Това, което се плаща отгоре спрямо стандартно преподписване са в случая с S23U около 200лв отгоре.
Цитирай
#54

Доколкото знам, или същият или по-висок план може да се вземе телефон!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#55

@Nikito82 Аз поръчах за приятел през моя план S23U през сайта на Yettel и си свалих плана от 40лв на месец на 32лв на месец.
В магазин ми даваха цена за телефона с този план 2300лв, през сайта беше 1850.
Така, че може да се сваля на по-нисък план, стига да ти го предложат.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

[-] 2 потребители изказват благодарност на niki1999kir за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай
#56

(2023-02-20, 14:14:43)niki1999kir написа:  @Nikito82 Аз поръчах за приятел през моя план S23U през сайта на Yettel и си свалих плана от 40лв на месец на 32лв на месец.
В магазин ми даваха цена за телефона с този план 2300лв, през сайта беше 1850.
Така, че може да се сваля на по-нисък план, стига да ти го предложат.
САМО ако ти е изтекъл или има по малко от 3 месеца до края на предишния 🥸

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#57

След няколко негативни коментара по адрес на иетел явно са ме чули по неведоми пътища и днес вече статуса е променен на изпратен на куриер. Дано куриера действа по бързо и да не му отнеме цяла седмица да куриерства.Поръчах си един смарт вю протектор и ако дойдат заедно ще е голям късмет
Цитирай
#58

За А1 нещо чува ли се?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#59

(2023-02-20, 16:20:50)felipe написа:  За А1 нещо чува ли се?

А1 нямат наличности, но приемаха поръчки. Днес се обадих до онлайн магазина им и нямали информация кога ще има зареждане. Май голямо чакане се очаква.

1916 
Цитирай
#60

И на мен ми казаха същото - можело 2-3 дена, но можело и 2-3 седмици. В момента в сайта се води, че няма наличност, каквато очевидно не е имало след 5-ти.
Цитирай
#61

(2023-02-20, 14:40:38)OGIER написа:  САМО  ако ти е изтекъл или има по малко от 3 месеца до края на предишния 🥸

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Моя договор изтичаше на 29ти май, поръчах телефона и преподписах на 12 Февруари. Това са повече от 3 месеца

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#62

(2023-02-20, 17:49:41)niki1999kir написа:  Моя договор изтичаше на 29ти май, поръчах телефона и преподписах на 12 Февруари. Това са повече от 3 месеца
Да, така изглежда малко не са календарни месеци , а отварят оферти в три месечни засичания по-рано, ако не беше в такъв етап повярвай няма как да го намалиш плана ( в йетел )
Можеш да питаш ако има познат и нови предложения да видиш че са същите или нагоре обикновенно

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#63

Днес съм получил имейл от А1,доста дълъг между другото,но накратко-количествата са ограничени(но в действителност дали има,един бог знае),в случай че поръчката ми не може да бъде изпълнена ще бъда уведомен по имейл,поради големия интерес е възможно забавяне на поръчките, направени след 5.02 и най важното
.jpg а1.jpg Размер: 24.74 KB  Сваляния: 144

Как го разбирате това последното?
Мен ме устройва единствено цената и договора въз основа на които съм направил поръчката,всяка промяна ще бъде неизгодна за мен.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#64

(2023-02-20, 18:42:22)felipe написа:  Днес съм получил имейл от А1,доста дълъг между другото,но накратко-количествата са ограничени(но в действителност дали има,един бог знае),в случай че поръчката ми не може да бъде изпълнена ще бъда уведомен по имейл,поради големия интерес е възможно забавяне на поръчките, направени след 5.02 и най важното

Как го разбирате това последното?
Мен ме устройва единствено цената и договора въз основа на които съм направил поръчката,всяка промяна ще бъде неизгодна за мен.

То няма какво да се рабира не случайно едно време им викаха ментел. Това иде да рече че ще ти продадат устройството на най ниската цена според плановете им/примерно цената в кеш с най високия им план/ която ще бъде по висока от тази която сте поръчали в периода на приордър което е тъпанарско но все пак успокоително. Не знам какви са цените в ментел/А1 но в иетел аз моя го взех и дано дойде за 1869 в брой а най ниската оферта с план 59 кинта е 2189 т.е 320 кинта разлика и тъй като в България всичко е картел тебе ще те натоварят горе долу с около 300 кинта но пак е по добре от колкото да дадеш 3к в магазин
Цитирай
#65

Това последно казва, че забавените поръчки ще бъдат изпълнени с най-ниската цена по време на кампанията. А цените по време на кампанията не са мърдали, следователно просто е въпрос на чакане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#66

Само да споделя за А1, и аз чакам 512ка от тях. Септември месец на 10.09 поръчах 14 про мах пак на преордър и пак беше същия филм , пак писаха същите глупости по мейлите , но в крайна сметка телефона си дойде на 29ти на цената, на която беше поръчан. Така , че имайте вяра и търпение, нещата ще се случат макар и малко по-бавно...
Цитирай
#67

@g1kata ти получи ли такъв имейл днес?И промениха ли ти днес статуса на поръчката?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#68

Днес не , поръчката ми е от 07.02 на 13.02 получих имейл, че поръчката е потвърдена и статуса се промени от "нова" на "преордър" същото беше и при iphone-a. Това са стандартни съобщения, за да си вържат гащите. Ето снимка от септември месец да видиш, същото пише , но реално нямаше проблем, дойде на 20-тия ден след поръчката.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#69

Аз днес взех поръчката направена на 13.02.23
Интересното е че пише, че телефона е произведен на 14.02.23

Днес гледам вече С23 У 512/12 е 3000лв в техномаркет... Еб.. Ти и цените!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#70

(2023-02-20, 12:29:46)100 написа:  Защо да вдигат плана? При мен си остава същия, но аз купувам телефоните в кеш ако има няккво значение. Това, което се плаща отгоре спрямо стандартно преподписване са в случая с S23U около 200лв отгоре.

Не може да се преподпише по-рано, ако не е на по-скъп план затова.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#71

(2023-02-20, 20:40:51)Nikito82 написа:  Аз днес взех поръчката направена на 13.02.23
Интересното  е че пише, че телефона е произведен на 14.02.23

Днес гледам вече С23 У 512/12 е 3000лв в техномаркет... Еб.. Ти и цените!

Извинявам се за въпроса но къде пише датата на производство на кутията на телефона или в менюто на телефона. Иначе и аз направих поръчката на 13. 02. в 17ч. за черен S23 256GB но още няма развитие надявам се утре или вдруги ден да има промяна на статуса.
Цитирай
#72

(2023-02-20, 21:05:58)ivokomandos написа:  Не може да се преподпише по-рано, ако не е на по-скъп план затова.
При А1 може да се преподпише същия план, да си останеш на същата месечна такса, можеш да взимаш устройства на преференциална цена на всеки 18 месеца.
Цитирай
#73

Теглиш си приложение от рода на device info, phone info... И вътре в менюто пише дата на производство!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • tod2002
Цитирай
#74

Честито колега и аз очаквам моят точно от Техномаркет, тъмнозелен. Да видим кога ще ме огрее и мен.. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • Nikito82
Цитирай
#75

Малко инфо за колегите , които чакат от А1, моята поръчка е от 07.02 Ultra 512 зелен, днес статуса е променен на "успешно активирана" , утре ще го взема от куриера.
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • milss
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)