Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от Yettel - кредитна оценка
#76

(2023-02-21, 10:05:01)g1kata написа:  Малко инфо за колегите , които чакат от А1, моята поръчка е от 07.02 Ultra 512 зелен, днес статуса е променен на "успешно активирана" , утре ще го взема от куриера.
+1. Като за сравнение моята поръчка беше направена 6ти на момента, в който пуснаха наличностите на сайта. Уж по ред на номерата било...
Цитирай
Аксесоари
#77

Да питам, че не ми е ясно, когато поръчката е направена с преподписване, как става самото преподписване-автоматично при оператора или куриера го носи с телефона?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#78

(2023-02-21, 10:12:42)felipe написа:  Да питам, че не ми е ясно, когато поръчката е направена с преподписване, как става самото преподписване-автоматично  при оператора или куриера го носи с телефона?

В офиса на Спиди или при куриера е, аз вече сигурно 5-6 пъти така подписвам. После имаш 14 дни ако стане нещо нередно. Всъщност аз заради тези 14дни почнах да поръчвам онлайн и защото когато А1 навлизаха с този метод за зарибявка предлагаха супер условия, тогава беше 15лв за неограничени минути и 10гб. За онова време уникално добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#79

@felipe Куриера ти носи договора, подписваш, дава ти копие и си тръгва.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • felipe
Цитирай
#80

Утре ще дойде 512ГБ лавандула от А1. Мисля, че я поръчах на 13-ти.

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#81

И на мен ще дойде утре ,а е поръчан на 3.02 ! Добре ,че не ги чаках а го взех от Технополис Smile

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай
#82

(2023-02-21, 12:02:01)kokolaicho написа:  И на мен ще дойде утре ,а е поръчан на 3.02 ! Добре ,че не ги чаках а го взех от Технополис Smile

И аз мислих така да правя , но като видях, че разликата в цената идва 600лв реших , че не бързам чак толкова Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#83

(2023-02-21, 10:05:01)g1kata написа:  Малко инфо за колегите , които чакат от А1, моята поръчка е от 07.02 Ultra 512 зелен, днес статуса е променен на "успешно активирана" , утре ще го взема от куриера.

Благодаря за информацията. Аз пуснах поръчка на 06.02, но няма още.

1916 
Цитирай
#84

(2023-02-20, 20:40:51)Nikito82 написа:  Аз днес взех поръчката направена на 13.02.23
Интересното  е че пише, че телефона е произведен на 14.02.23

Днес гледам вече С23 У 512/12 е 3000лв в техномаркет... Еб.. Ти и цените!

Отзад на лепенката също има дата, моят е декември от първите бройки, почнали са бая преди старта да ги произвеждат и въпреки това не смогнаха, голямо търсене е. Твоят е произведен преди 5 дни, значи веднага при наличности се разпращат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#85

Само лавандула май пращат Sad Sad

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#86

Е моя е зелен 512, явно е друга схемата, аз го поръчах кеш не знам дали има значение
Цитирай
#87

Най накрая дойде днес. Това е втория флагман на самсунг през живота ми първия беше омния ХД през далечната 2009 телефона беше перфектен но поддръжката ужасна щото и ОС беше на ония тъпанари нокия. От тогава самсунг имат развитие в поддръжката дано да не срещне цимента скоро че чакам кейс който явно скоро няма да дойде.
Цитирай
#88

Дават ли нещо черно на бяло за 3 годишната гаранция Yettel?

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#89

(2023-02-21, 15:36:02)bullyboy написа:  Дават ли нещо черно на бяло за 3 годишната гаранция Yettel?

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

ще видя по подробно щото куриера ми даде некъв лист на който беше телботиран касов бон и всичко това е в колата. Ще погледна какво пише на тоя лист
Цитирай
#90

(2023-02-20, 22:39:05)g1kata написа:  При А1 може да се преподпише същия план, да си останеш на същата месечна такса, можеш да взимаш устройства на преференциална цена на всеки 18 месеца.

Нали затова казах, че на 12-тия месец и двата пъти съм преподписвал на по-висок план с ново утройство, въпреки че всеки път съм имал съществуващ лизинг, без по-висок план, нямаше да ми дадат.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#91

(2023-02-21, 15:50:22)ivokomandos написа:  Нали затова казах, че на 12-тия месец и двата пъти съм преподписвал на по-висок план с ново утройство, въпреки че всеки път съм имал съществуващ лизинг, без по-висок план, нямаше да ми дадат.
Сега преподписвам на 11тия месец същяи план. Разликата е че когато запазваш стария план цената става с около 10% по-висока отколкото ако преподпишеш  нормално. В сайта на А1 въпросната графа се вижда под всички останали, под най-евините планове.
Цитирай
#92

Аз преподписвам на специалните оферти от моя А1, затова нямам вариант да остана на същия план, ти имаше ли лизинг на устройство тези 11 месеца?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#93

(2023-02-21, 13:33:45)g1kata написа:  Е моя е зелен 512, явно е друга схемата, аз го поръчах кеш не знам дали има значение

Днес в 17:20 получих имейл от А1, че апарата (черен) и договора са предадени на куриер (Спиди) и утре ще го получа.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • g1kata
Цитирай
#94

(2023-02-21, 17:17:06)ivokomandos написа:  Аз преподписвам на специалните оферти от моя А1, затова нямам вариант да остана на същия план, ти имаше ли лизинг на устройство тези 11 месеца?
Не, купувам в кеш вече, защото не ми харесва идеята за плащам излишно лихви. Но преди години когато имах постоянно устройво на вноски и взимах следващото, можеше пак, но с намален кредитен лимит. Т.е. ако изплащам нещо за 2к, то мога да си пусна на изплащане само 1к от стойността на новото устройство.
Цитирай
#95

(2023-02-21, 15:36:02)bullyboy написа:  Дават ли нещо черно на бяло за 3 годишната гаранция Yettel?

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
Да, пише си го на гаранцията, 36м

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • chitalov
Цитирай
#96

@PPP1 от кога ти е поръчката?
@Nikito82 през кой оператор го взе ?
@kokolaicho Имаш поръчка в Технополис от 03/02/2023 и ще идва утре, ужас ! Няколко мой познати си го поръчаха от samsung experience store вечерта след представянето и на другия ден преди обяд си ги взеха от магазина .

Аз чакам поръчка от yettel направена на 14/02/2023 днес звънях нищо повече от това което пишело в профила ми не знаели.
Казаха, че получават редовно вече бройки и ги пращат. Щом си имам поръчка ще получа бройка така казаха.
На 1779лв го чакам с този план. За съжаление предишния план беше по изгоден но не ми го предлагат вече !
Варианта olx запечатан за 2300/2400 все още е актуален, като гледам излизат бройки .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#97

Аз го взех от Yettel но е чистата с23-ка

И аз подвърждавам, пише си 36м гаранция!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#98

Имайте едно на ум с тази гаранция, защото ако първите две години тя е за сметка на производителя, то третата ще е за сметка на оператора. А моето наблюдение, е че те пари не обичат да дават. Big Grin 
Може и да греша разбира се.

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай
#99

За първа година правя преордър от Технополис и наистина нещата се случиха доста бързо. Поръчах телефона на 6-ти и на 8-ми си получих бройката. Миналата година и Yettel не съм имал драми, поръчах S22 Ultra в деня на премиерата и след 3 дни беше при мен. Най-голямо разкарване имах с S20 Ultra и Yettel (тогава Теленор) чаках почти 30 дни от преордъра докато си получа бройката. Явно всичко е на късмет и наличности по складовете. И Технополис ми писаха, че ще получа телефона на 17-ти поради липса на наличности в складовете, но незнайно как си го пулчих на 8-ми. Така, че всичко е на късмет.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • chitalov, martoo, Mendeleev
Цитирай

Моята поръчка е от 13.02.2023 и гаранцията е 36 месеца днес го получих
[-] 1 потребител изказва благодарност на PPP1 за това мнение:
  • chitalov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)