Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola moto g13
#1

Здравейте, искам да попитам дали вече има собственици на този телефон. Спрели сме се на него за майка ми. Но не намирам много информация за него тъй като е нов модел. Ако някой може да сподели дали има някакви сериозни недостатъци да сподели. Искам да се консултирам, защото и взехме редми 9с, но има проблем с хранилището. Има 5 приложения качени и хранилището е пълно. Никой не можа да реши проблема и затова решихме да вземем нов. Благодаря  :)

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.
Цитирай
Аксесоари
#2
Question 

По време на разговор спирам да чувам другия участник в разговора, а той все още ме чува. Странното е, че установих, че като включа високоговорителя, звукът се възстановява, при последващо изключване на високоговорителя звукът остава наличен. След известно време звукът отново изчезва.
Пробвах да деинсталирам ъпдейтите на приложението "Phone", ъпдейтнах приложението, изчистване на кеша и данните. Направих и фактори ресет на телефона. Без резултат. Пробвах и disable-нах Dolby athmos и не знам дали си въобразих, че проблемът изчезна, но след няколко дни на безпроблемни разговори, проблемът отново е налице. Не съм открил някаква закономерност кога се появява проблемът, някой път още на първата минута от разговора, някой път на десетата минута, някой път на двадесетата минута, някой път е без проблем.
Пробвах и без VoLTE - без резултат.
Пробвах да рестартирам телефона в Safe Mode и в този режим проведох два сравнително кратки разговори без проблем, но на третия опит проблемът се появи на около четвъртата минута от разговора.
Някакви идеи?
Цитирай
#3

Можеш да пробваш с външно приложение,то е доста добро,за да видиш с него как ще е.
https://play.google.com/store/apps/detai...ialer.free

Huawei P30
Цитирай
#4

Това приложение изглежда не може да се инсталира на Android 13.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)