Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VPN + Android 13
#1

Здравейте, оказва се , че в андроид 13 някой е решил да ни защити от самите нас като са одрязали VPN протоколите за L2TP , поразрових се в интенетя и освен това, че цялата планета ги храни , не намериш адекватно решение. Изобщо  не ми се искаше да използвам някаква странична програма, било то от Play Store или търт парти, но явно няма да имам друг избор. Та въпроса е някой сблъсквал ли се е с този проблем? Някой има ли адекватно решение ?
Цитирай
Аксесоари
#2

няма, Аднроид 13 не поддържа l2tp... може би в някой ъдейт ще го пуснат, но засега няма решение, освен ползването на друг протокол.

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#3

Здравейте. някой успял ли е да подкара VPN сървър на микротик,кой да успява да се ползва на Андроид.
Който например би могъл да се ползва на ЕОН да се гледа извън мрежата на виваком.
Цитирай
#4

@mobman7575 аз си направих на микротика ike2/ipsek RSA и си върви добре, но не успях да тунелирам до микротика в службата и не ми върши работа... а тиците на работа са със стар os и там няма как да конфигурират ipsek vpn и не искат да ги ъпдейтват иии..... тшк
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)