Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

b-box app на Андроид ТВ бокс
#1

Здравейте,
Инсталирах b-box app (2.5.1) на Bulsatcom на x96 max+ ultra бокс, но управлението, интерфейса, контрола са невъзможни чрез използване на бутоните на дистанционното, единствено това е възможно, ако се ползва мишката, но дори това не върши работа, защото не може да сваля прозореца / програмите нагоре и надолу

Вие коя версия на b-box app ползвате инсталирана на боксовете

някой има ли апк за по-ниска версия от 2.4
Цитирай
Аксесоари
#2

(2023-03-01, 20:33:57)sas написа:  Здравейте,
Инсталирах b-box app (2.5.1) на Bulsatcom на x96 max+ ultra бокс, но управлението, интерфейса, контрола са невъзможни чрез използване на бутоните на дистанционното, единствено това е възможно, ако се ползва мишката, но дори това не върши работа, защото не може да сваля прозореца / програмите нагоре и надолу

Вие коя версия на b-box app ползвате инсталирана на боксовете

някой има ли апк за по-ниска версия от 2.4
Би трябвало с мишката да можеш да завличаш прозореца нагоре и надолу и така да се показват програмите

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#3

не е удобно с мишка
на теливизора няма проблем с дистанционното
Цитирай
#4

Ако ползваш дистанционното което върви с бокса, когато е натиснат бутона на мишката не можеш да скролираш. Трябва да спреш мишката и тогава ще се движи нагоре и надолу.


Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#5

при мен, и да успея да скролирам нагоре, надолу, наляво, надясно не мога да стартирам това което съм избрал с нищо различно от мишката

при теб, това става ли чрез бутон на дистанционното, и кой

с коя версия си на b-box app -а

има ли друго дистанционно, което да върши работа в случая
Цитирай
#6

Бокса има два usb входа можеш да му сложиш мишка с донгъл и да пробваш. Аз имам и програмируемо дистанционно което е пак с usb донгъл. Бях инсталирал приложението само за проба в момента не го ползвам.

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • sas
Цитирай
#7

Просто с последните ъпдейти му "разказаха" играта... След 2.4.0 за нищо не става, дори ги "напсувах" в сторето....

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Smakl за това мнение:
  • sas
Цитирай
#8

ако някой има запазен 2.4.0 apk ще бъде добре да го сподели тук
Цитирай
#9

(2023-03-02, 13:48:54)sas написа:  ако някой има запазен 2.4.0 apk ще бъде добре да го сподели тук
Изтегляш от apkpure.

Huawei P30
Цитирай
#10

Аз го инсталирам и го дава като системно приложение.... Т. Е. Нищо не става...

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
Цитирай
#11

да, и при мен не става xapk
Цитирай
#12

Няма да постигнете нищо, щом боксът е несертифициран китаец без АТВ - приложението е мобилната версия за таблети/тъчскрийн устройства. Решението е мини клавиатура с пад - има из али-то варианти, но пак е тегаво управлението. Същата история е и при приложението на ЕОН - мобилната версия не може да се инсталира на АТВ устройства, докато с чистия андроид има повече успех.

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Никой не говори за управление... Чети малко.... Управлението си е супер без падове, клавиатури, мишки, и да не казвам нещо друго.... Говорим да върнем стара версия...

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
Цитирай
#14

(2023-03-02, 15:34:28)sas написа:  да, и при мен не става xapk
Пробвай версиите оттук:
b.box

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на vasettoo за това мнение:
  • sas
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)