Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нужда от помощ за отключване на телефон А23
#1

Моля Ви джентълмени!Имам спешна нужда от помощ!!!Купих на майка ми Samsung А23 5G-който кой знае как,не бях в дома и,но майка ми човъркала по навик в стила на моя,но той не отговарял!Не сме гадатели,това което ВИ МОЛЯ КАЖЕТЕ КАК СЕ ПРОЦЕДИРА ЗА ОТКЛЮЧВАНЕТО НА А23 5G....апропо това рутва ли се поне да и разкарам дивотии и игри!ИСКРЕНО ВИ МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Може ли малко пояснения - най-малкото какво точно е станало? А иначе, за премахване на блотуера, който идва с телефона, не мисля че е нужен руут - може и през adb. Информация има в тази статия. Като референция, кои от приложенията са безопасни (без да съсипеш функционално телефона) за премахване, може да се ползва написаното в тази статия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#3

(2023-03-02, 19:26:28)imthedevil написа:  Може ли малко пояснения - най-малкото какво точно е станало? А иначе, за премахване на блотуера, който идва с телефона, не мисля че е нужен руут - може и през adb. Информация има в тази статия. Като референция, кои от приложенията са безопасни (без да съсипеш функционално телефона) за премахване, може да се ползва написаното в тази статия.

Голямо благодаря!На първо място адски бързо трябва да отключа телефона!Аз съм доста зает-другия вторник му милсте вие потребителите на WINDOWS 11 ,но искамда отключа и руутна тела на майка си,а утре сутрин вече чистенето ще почвам!Много благодаря ако ми бъде полезна статията!НАЙ-ВЕЧЕ ИСКАМ ДА ОТКЛЮЧА ТЕЛЕФОНА,ЗАЩОТО МИ СТОПИРА ВСИЧКО РЕАЛНО ТОВА,ЧЕ Е ЗАКЛЮЧЕН-ТЯ СИ ГО КУПИЛА ОТ ТЕХОМАРКЕТ....ИМАШЕ ЕДНИ КОДОВЕ И ТРИК С КЛАВИШИТЕ,НО ЕЙ БОГУ СЕГА СЪМ ГИ ЗАБРАВИЛ!
Цитирай
#4

Май нещо ни послъгваш тука, първо ти си и го купил, после тя си го купила от техно...да не се опитваш да отключиш чуждо телефонче преди да са те хванали..

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на bullyboy за това мнение:
  • gazibarev, milss, sapiora
Цитирай
#5

(2023-03-02, 19:56:27)bullyboy написа:  Май нещо ни послъгваш тука, първо ти си и го купил, после тя си го купила от техно...да не се опитваш да отключиш чуждо телефонче преди да са те хванали..

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Виж какво-дебитната карта която имам бе у майка ми-цената на тела е едва 419 левчета ито на промоция в Техномаркет-в Мол на бул,БЪлгария....все тая,аз съм го купил реално,апропо като всеки син плащам и всички сметки на милата си майка,която може и да е пенсионер,ама едно време ме е родила!Щом за такъв ме имаш,зарежи и не се занимавай с мен!Аз съм компютърен инженер и ще намеря съвет от колеги тази нощ,ти пич на колко си години бе?Имам предвид за отключване на телефона-не ми трябват пин или пароли- затова си има задни врати от времето,когато седнах на бюрото-аз съм набор 75-та!Както и да е!Но за такъв пост от твоя страна,май аз съм набор на бащата ти!Жалко!Не ми е първия пост в този форум!Апропо-ако наистина си с Windows 11 другия вторник ще бъдеш неприятно изненадан,ако си активирал ОС с някой KMS activator!
Цитирай
#6

@stashekm
Не прекалявай с големите букви.
Намесваш заплашително Windows, което ни най-малко не виждам какво място има тук.
Коментарите ти изгелждат като превеждани с Гугъл преводач.
Не виждам нищо толкова спешно, колкото се описва в заглавието на някои от темите ти.
Съветвам те да прегледаш теми и мнения на потребители, за да ти бъдат като образец към създаването на евентуално твои такива, ако ги няма вече налични и без необходимост от прекалено форсиране на ситуацията за отговори.

Поздрави.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 3 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • bl0odline, milss, sapiora
Цитирай
#7

(2023-03-02, 19:34:02)stashekm написа:  Голямо благодаря!На първо място адски бързо трябва да отключа телефона!Аз съм доста зает-другия вторник му милсте вие потребителите на WINDOWS 11 ,но искамда отключа и руутна тела на майка си,а утре сутрин вече чистенето ще почвам!Много благодаря ако ми бъде полезна статията!НАЙ-ВЕЧЕ ИСКАМ ДА ОТКЛЮЧА ТЕЛЕФОНА,ЗАЩОТО МИ СТОПИРА ВСИЧКО РЕАЛНО ТОВА,ЧЕ Е ЗАКЛЮЧЕН-ТЯ СИ ГО КУПИЛА ОТ ТЕХОМАРКЕТ....ИМАШЕ ЕДНИ КОДОВЕ И ТРИК С КЛАВИШИТЕ,НО ЕЙ БОГУ СЕГА СЪМ ГИ ЗАБРАВИЛ!
Дай да се изясним какво точно става - купил си заключен телефон ли?! Ако да, тогава не е от Техномаркет със сигурност. Ако не - за какво точно заключване говорим - заключен телефон с код ли? Заключен с профил ли? Дай малко по-конкретно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#8

(2023-03-02, 20:06:26)Monipeev написа:  @stashekm
Не прекалявай с големите букви.
Намесваш заплашително Windows, което ни най-малко не виждам какво място има тук.
Коментарите ти изгелждат като превеждани с Гугъл преводач.
Не виждам нищо толкова спешно, колкото се описва в заглавието на някои от темите ти.
Съветвам те да прегледаш теми и мнения на потребители, за да ти бъдат като образец към създаването на евентуално твои такива, ако ги няма вече налични и без необходимост от прекалено форсиране на ситуацията за отговори.

Поздрави.

Не братко-майка ми е българка,но аз съм поляк по баща  и бг езика доста често ми куца!Най-добронамерено намесих работодателя си-другия вторник идва пролетното обновление на Майкрософтската матрица,здравата бачкахме за нея!Но и бъговете са адски много-това имах предвид!Спешно ми да знам как да отключа не екрана,а телефона всъщност!С един редовен firmware дори аз направих тела на майка ми с полския PLS,но за да бъде рутнат,нали самата Матрица трябва да бъде отключена?Аз съм с XCover 4s и си го заобичах,удобен ми е и си е фурия,като го разчистих от боклука!Ще ти бъда благодарен ако дадеш едно рамо и кажеш как да отключа възможността за рутване и прочие,иначе това а23 5G си е ОК...то скочи на Андроид 13 веднага!Прекалено е голям за джоб,но за майка ми устройство!Ще съм ти благодарен за едно рамо!В кражби не ме бяха обвинявали!
Поздрави и от мен!
Цитирай
#9

Тука има някакво детайлно ръководство за руут-ване. До колко е вървежно, не бих могъл да кажа - нямам това у-во под ръка, за да пробвам.
Цитирай
#10

Чешч брате, тук има хора които ще ти помогнат! Някои от тях не обичат много да четат, а само пишат, но следи темата. Сигурен съм, че получиш помощ.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#11

(2023-03-02, 20:25:03)imthedevil написа:  Дай да се изясним какво точно става - купил си заключен телефон ли?! Ако да, тогава не е от Техномаркет със сигурност. Ако не - за какво точно заключване говорим - заключен телефон с код ли? Заключен с профил ли? Дай малко по-конкретно.

Да взет е Техномаркет-как да разбера дали е заключен,съвсем се ошашавих!Моят си го купих на пияна глава с братовчед ми една вечер във Варшава,но си го рутнах после с последнатата версия на Magisk,като свалих основния Firmware, подмених АР с boot.tar и после с Magisk просто "патчнах" Boot,tar и през TWRP без проблеми си рутнах моя XCOVER 4S.Само че не виждам как този фокус ще стане сега???
Цитирай
#12

Всичко е изключително неясно написано. Но не това е проблема - по-скоро не мога да разбера каква е целта на руут-а? Ако е за махането само на определение блотуери - то виж първото ми мнение (то руут не изисква).
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#13

(2023-03-02, 22:10:12)imthedevil написа:  Всичко е изключително неясно написано. Но не това е проблема - по-скоро не мога да разбера каква е целта на руут-а? Ако е за махането само на определение блотуери - то виж първото ми мнение (то руут не изисква).

Просто използвам UninstallSystemApps-v2.0 и 1Tap_Cleaner_Pro за тях си трябва руут...а иначе за отключването на OEM през нощта пренаписах малко матрицата около защитата-слаба работа е защитата на Андроид 13-бързали ли са "майсторите" идея си нямам! Smile
Цитирай
#14

Аз продължавам да не разбирам какъв е проблемът с този телефон. Какво е направила майката, какво общо има с Уиндоус и със служебните занимания на автора? Не е ли купен за лично ползване на майката, каква е драмата? Big Grin

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#15

(2023-03-03, 09:55:28)Lupita написа:  Аз продължавам да не разбирам какъв е проблемът с този телефон. Какво е направила майката, какво общо има с Уиндоус и със служебните занимания на автора? Не е ли купен за лично ползване на майката, каква е драмата? Big Grin

Вързал съм го и със служебния си телефон и сървърите с които работя!Тела ще се "запуши"
Цитирай
#16

Надявам се да Ви е интересно,не само отключих всичко,но и патчнах тази версия без проблем-моя доставчик А1 принципно не потдържа 5G за тази "кифла"-има точно 5 задни врати да заобиколиш това и с новите настройки е наред!Мнение-безобразно натоварен с безмислени джаджи-с думи прости,след патча и руутване естествено,запейте добре дошли в месарницата и започвайте да разкарвате!Аз лично,макар и за майка ми и разкарах има няма около 65% от цялата плява наречена добавки на този модел Samsung A23 5G.Без да са сума,но за 420 лева не си струва!Ех къде са старите хубави нокии!С тия ще се фукат чаветата от 4-5 клас!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)