Анкета: Загрява ли вашият S23 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Загрява
4.00%
1
4.00%
Не загрява
68.00%
17
68.00%
Загрява в рамките на нормалното
28.00%
7
28.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Грее ли S23-ката
#1

Здравейте, видях различни мнения по въпроса със загряването на С23, та ми е интересно при вас как стоят нещата? Аз ползвам телефона от около 2 седмици и при ползване на камера, разговори и игри усещам доста да загрява в горната част на телефона, въпреки много положителните мнения за серията колко студено работят. Та пускам темата не с цел оплакване, понеже съм много доволен от цялостната работа на телефона като производителност и батерия, а по-скоро с цел разучаване дали е някакъв глобален проблем с чистите С23 или е само в някои случаи.

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Гласувах, че не грее, но не обърнах внимание, че става въпрос за чистия SG S23, а мнението ми е за S23 U. Моля, единия глас да не се взема под внимание.
Цитирай
#3

В ТикТок ми загряваше, след няколко ъпдейта него усещам да загрява. На игри не съм ги тествал.

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай
#4

В игри , клипове и т.н. загрява в рамките на нормалното.
Цитирай
#5

По принцип не грее, но вчера докато шофирах през Котленския проход ( може обхвата да е бил слаб ), майка ми гледа филм от Интернет на телефона ( към 50 минути ) и после беше леко топъл. 
Според мен е в рамките на нормалното и затова сложих такъв отговор.
Цитирай
#6

Аз идвам от доста греещ и тротълващ S22 и мога да дам сравнение между двата модела. S23 грее много по-малко, по-точно е леко затоплен, а не греещ. Аз гледам и слушам доста Twitch и Youtube през wi-fi и през data.
Усещам го по-топъл като ми е в пръстите и като ръцете ми са леко студени, но ако го допра в бузата си, гушата или китката и го усещам хладен. Тоест гърба и дисплея сигурност са под 37 градуса. За сравнение S22-ката ми се качваше над 40 градуса за 10 минс гледане на видео, в която и да е платформа.

Същите апове, същото ползване и на двата телефона. Преди малко го зареждах Fast charge през едни 30w Anker nano и заряд от 45% до 65% телефонът остана студен.

При браузане и говорене няма никакво затопляне. Не го ползвам за видеа и снимки, но звучи логично за тия неща да грее особено ако си пуснал високите настройки, защото това си е бая работа за машинката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mkoev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#7

Само да вмъкна нещо - сега е студено, телефоните се усещат по-топли при допир отколкото когато е лято. Лятото е много по-лесно да се установи как точно стоят нещата. Сега примерно на стайна темтаратура телефоне 22-23градуса и се усеща студен в ръката, при работа може да се затопли до 35грдуса примерно, което ще се усеща топло, но лятото тези 35градуса са нищо.
С други думи това "греене" сега не е сигурно дали изобщо е греене. Обективната разлика между С22 и С23 е 3 до 4 градуса, което не звучи крайно страшно, но на 99% съм сигурен, че лятото разликата ще е убийствена.
Цитирай
#8

(2023-03-07, 13:19:15)sapiora написа:  Гласувах, че не грее, но не обърнах внимание, че става въпрос за чистия SG S23, а мнението ми е за S23 U. Моля, единия глас да не се взема под внимание.

Същото недоглеждане направих и аз, моля и моят глас да не се брои и взима под внимание.

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#9

Малкия позагрява, но рядко и при сериозно натоварване. Например полвин час тежки 3D игри. Ultra загрява много много по рядко. S23 серията като цяло загряват много по малко от S22. Всичко, което твърдя, е от личен опит.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • ganchev, OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)