Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung account - ползи и негативи
#1

Здравейте, 

Чудя се, понеже отдавна не съм бил на Самсунг, дали да се логвам въобще в самсунг акаунта. Освен двете допълнителни апликаций към камерата ,не мога да измисля някаква друга причина да го добавя. Като негатив е точенето на батерията. Сега ресетнах понеже изкарвах 4 часа скрийн тайм само.

Вие ползвате ли самсунг акаунтите и как?

Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Не, нямам и намерение. Не съм ползвал акаунт и в Huawei с предишните си няколко телефона, много повече от излишен ми е. Този в Google ми е повече от достатъчен, а и него го ползвам от немай-къде.
Цитирай
#3

Аз го ползвам и винаги съм
Изключил синхронизиране на снимки и музика в облака и определено изобщо не намалява живота на батерията ( НЕ зная защо реши че я точи много )
През него се синхронизиран настройки , скритата папка, и можеш да си следиш телефона къде е ( дано не ти се налага ) 🥸

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 3 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG, sapiora
Цитирай
#4

Ползвам го. Всички note бележки ми се прехвърлят в него...

Samsung S23 Ultra & Tapatalk
Цитирай
#5

Мда, дори само заради откриването при загубване си струва, отделно ползвам Самсунг Хелт и бележките, всичко си се синхронизира.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • eksoldier, OliQueenBG, sapiora
Цитирай
#6

(2023-03-07, 11:02:20)OGIER написа:  Аз го ползвам и винаги съм
Изключил синхронизиране на снимки и музика в облака и определено изобщо не намалява живота на батерията ( НЕ зная защо реши че я точи много )
През него се синхронизиран настройки , скритата папка, и можеш да си следиш телефона къде е ( дано не ти се налага )

Да допълня, че чрез Galaxy Store можеш да си актуализираш приложения на Самсунг, които не се появяват в Google Play Store.
[-] 6 потребители изказват благодарност на sapiora за това мнение:
  • Dowper, eksoldier, milss, OGIER, OliQueenBG, wer_aac
Цитирай
#7

Не го ползвам, но ако ми се наложи бих го ползвал за същите неща които ползвам и другите облачни места за съхранение - тривиални и неважни неща.
Цитирай
#8

Аз без него не мога. Сменям телефоните много често и ми прехвърля всичко. Вкл. акаунти заедно с инфото за вход. Гугъл акунта за доста неща това не го прави. Много ми е полезен Samsung Pass, което е още по дълбоко интегрирано относно пароли и прочее. Синхронизацията не точи батерията, защото се случва само когато телефонът е на зарядно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG, sapiora
Цитирай
#9

Да, след изброяване на всички предимства направо ми се струва немислимо да не ползвам Самсунг акаунт. Big Grin
Цитирай
#10

Радвам се, че сме помогнали и на теб, както на създателя на темата. Big Grin
Цитирай
#11

А то аз ги знаех и си го ползвам откакто имам Самсунг телефон, ама като ги прочетеш накуп и се убеждаваш още веднъж колко е полезен. Stolt
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • OliQueenBG, sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)