Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стоков ром и Super Wallpapers
#1

Здравейте,

     Чудих се дали да не постна темата в раздел Упътвания, насоки и модификации за моделите на Xiaomi“, но като ползвател на Xiaomi Mi 10T реших да се придържам към раздела. Все пак, ако модератор сметне за необхдоми, моля да премести темата. Благодаря!
От миналата седмица съм на стоков ром - MIUI Global 13.0.8 (SJDMIXM), защото вече не ми се занимава с „ръчкане“. Все пак, откакто се сдобих телефона, след чакането за отключвабе на bootloader-а съм със седмичната бета на xiaomi.eu, а от края на миналата година, когато приключи официалната поддръжка (2 години) на телефона, минах на стабилната бета, но въпреки това на моменти имах проблеми със сигурността заради root и някои приложения за разплащане не работеха коректно и все трябваше да чета и пробвам решения, което вече ми дойде в повече. До тук с изповедта ми! Благодаря, че отделихте време да я прочете! А, сега по темата!
     Докато бях с къстъм ром бях свикнал със т. нар. Super Wallpapers, но за мое учудване в тази стокова версия, с която съм ги няма, но все пак има начин да се инсталират допълнително. За целта сваляте и инсталирате този файл. След това влизате в Настройки -> Тапет -> долу в дясно на човечето и след това избирате Тапети и ще видите Супер тапети като възможна функция. Сваляте, който желаете от достъпните (аз ползвам Снежни върхове) и го прилагате. Ще получите известие гласящо „Първо включете винаги...“, но това да не ви притеснява. Подвижната тема е вече зададена и работи.
     Да поддчертая, че не е необхдомо да се вписвате с Xiaomi акаунта си. Аз вече „разкачих“ устройството си от него и повече не го ползвам на телефона си, тоест вписвам и т. н.. Тук всеки сам си преценява ползите, които има. Аз лично нямах абсолютно никакви, освен за отключвамето на bootloader-a.


Топла, слънчева и приятна седмица ви желая!  Cool

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivan_Bonev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей. Аз не ги ползвам тези Super Wallpapers, обаче ги имам като опция за инсталиране от приложението за темите:


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#3

При мен приложението за темите изглежда по съвсем различен начин и нямам super wallpaper. Всичко е на последната излязла версия.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

HTC Sensation -> one of the best EX
LG G2 32 GB -> gone for parts
LG G2 16 GB 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)