Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A54 - Лични впечатления и коментари

(2024-01-29, 17:13:21)Emobul написа:  Сега проверих и на s21 фен edition е същото, не е само при вас проблема !

Това, че не съм единствена е добре. Благодаря!
Значи най-вероятно самия Google си има някакъв проблем Rolleyes
И съм го забелязах от месец дена. Дано скоро го оправят.

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
Аксесоари

От вчера съм с S23 + и активира без да искам след режим Сън черно-бял режим, който не намирам откъде да изключа. Режим Сън не е активен в момента, нито Пестене на батерията... Всичко в момента е без цвят- за една жена това е ад 🙃
Цитирай

(2024-02-12, 09:16:24)doremi написа:  От вчера съм с S23 + и активира без да искам след режим Сън черно-бял режим, който не намирам откъде да изключа. Режим Сън не е активен в момента, нито Пестене на батерията... Всичко в момента е без цвят- за една жена това е ад 🙃

виж на: Настройки - Дисплей - Зрителни подобрения (най долу) - виж следните позиции: цветова инверсия, корекция на цвят, филтър на цвят - да не са ти включени и ги изключи. Ако не се оправи. Задай същия въпрос в раздела на Samsung Galaxy S23+, тука е за Samsung Galaxy A54. Успех.

Виж и това:
https://support.google.com/accessibility...1800?hl=bg
и тука:
https://androidayuda.com/bg/android/tuto...nco-negro/

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Skysoft, благодаря! Рестартирах го и се оправи, което не знам дали е добре, всъщност
[-] 1 потребител изказва благодарност на doremi за това мнение:
  • skysoft
Цитирай

Супер. Ако работи в норми е добре. Явно проблема ти е бил временен щом се е оправил с рестарт.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Здравейте! Има ли притежатели на A54, ъпдейтнали до андроид 14 и OneUI 6? По-добре ли е телефона, има ли бъгове? Струва ли си да се ъпдейтне?
От няколко дена съм собственик на въпросния телефон, но е в кутията все още поради липса на време за него. Та се чудя след като го активирам да го оставя ли с андроид 13 или да ъпдейтвам?
Цитирай

Добре си работи, няма ядове. А и телефона е предвиден с четири основни ъпдейта и всеки месец секюрити пач.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

А ако не искам изобщо да ъпдейтвам мога ли да спра известията за ъпдейти по някакъв начин? Не за друго ами да не ми досаждат. Както и има ли начин да забраня изобщо ъпдейтите?
Първия ми Самсунг е, затова питам.
Цитирай

Каква е причината, да не искате ъпдейт? Точно, заради ъпдейтите, Самсунг е предпочитаната марка, за мен! Всичко си върви гладко и досега не съм имал проблеми!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Здравейте!
Притесняват ме евентуални бъгове, фризове и тем подобни. А и не ми допада новата визия и подредба на щората. Особено това, че не може да се сменят двата бутона най-отгоре - Wifi и Bluetooth. Може ли да се поправи това с приложенията Goodlock или Finelock?
Това ми е първия Самсунг - затова подробно питам. На предишни телефони почти не съм ъпдейтвал.
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=104657 Тук има писано за Fine Lock и Good Lock.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Да, видях анкетата. Благодаря ти. И все пак се колебая дали да ъпдейтвам.
Цитирай

Привет на всички имам 1 казус , взех на жена ми A54 5g 256gb с телефона всичко е точно , сърфиране работа и прочие но след дълга употреба излиза съобщение за влага в юсб порта. При което телефона не желае да приеме зарядното (понеже е с кабел в комплекта) ползвам адаптерите от старите ни S22 и А71 с тях зареждам и S21 ultra проблеми няма но с няколко опита приема единствено този от S22 , не е мокрен но стой примерно на обикновено зареждане 2 часа и 30 40 мин и не пуска фаст чарджа , с това от с22 няма драми! Поръчал съм ново за A54 5g с кабел и всичко , според мен проблема е от допира на пръстите и потта близко до юсб порта при вас как е положението , трити са кеш и дата на usb в приложенията!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)