Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A54 - Лични впечатления и коментари
#26

Благодаря,аз клоня към ънлимитед 100 и цената е 710лв! Аз също залитам към самитата заради обещаните ъпдейтиSmile Батерията как е,звукапри разговор?
Цитирай
Аксесоари
#27

Привет,Ами и звука и батерията биват-с много ръчкане и без игри,телефона спокойно изкарва ден и половина
[-] 2 потребители изказват благодарност на Vakata77 за това мнение:
  • GallyaNs, TheWalking
Цитирай
#28

(2023-04-28, 21:23:19)Lupita написа:  Колко струва една тема?

Цени на темите струват различно, но по принцип обичам да я изтегля за да видя как изглежда и комбинирам някои елементи от други теми докато ми хареса. Външни теми/файлове може да се слагат при Хуавея, та затова попитах дали при Самсунга има такава възможност. При Ксиаомите нямат платени теми и избора им е голям.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#29

Купих го на жена ми от eMag , 256gb  версия за 859лв.
За сега се държи много добре! Тя ползва само Самсунг и искаше пак Самсунг, стария и S7 Edge    още работи, но много приложения вече не са съвместими с Андроида му.

Samsung A52s 5G
Цитирай
#30

Здравейте, имам въпрос към тези, които имат модел А 54? Имам го от две седмици и имам следния проблем, когато говоря с някого разговора ту се размива, ту бучи, ту накъсва думите или изобщо не ме чуват какво казвам? Това проблем на телефона ли е или от настройките? За първи път ползвам самсунг и започвам да мисля, че сгреших с тази марка или аз съм карък... Явно ще трябва да го върна...
Цитирай
#31

Здравейте,от сроко имам А54,а преди това бях с S8 plus. Хич не исках да го сменям,но батерията взе много по-бързо да пада и се наложи да взема този. Обаче нещо не иска да фокусира селфи камерата му. Пробвах да върна настройките й,но пак същото. Предната камера на s8 plus-а няма грешка,хем е по-слаба от на този модел...
Някой има ли идея какво мога да направя по въпроса ?
Цитирай
#32

(2023-05-08, 16:39:56)bubka_87_ написа:  Здравейте,от сроко имам А54,а преди това бях с S8 plus. Хич не исках да го сменям,но батерията взе много по-бързо да пада и се наложи да взема този. Обаче нещо не иска да фокусира селфи камерата му. Пробвах да върна настройките й,но пак същото. Предната камера на s8 plus-а няма грешка,хем е по-слаба от на този модел...
Някой има ли идея какво мога да направя по въпроса ?

Принципно селфи камерите нямат автофокус, да не би да има друга причина - протектор или зацапване.Може да е включена функцията заграждане на лице. Също може да пробваш с външно приложение да се види как е. Не изключвам и възможността за производствен дефект.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#33

Загражда лицето,сега проверих,но не знам как да го премахна за да видя от там ли е "проблема". А това външно приложение за какво ще ми помогне ? Протектор има,но е чист и няма проблеми по него. Ще се опитам да обясня какво имам предвид под " камерата не фокусира" - когато правя селфи със s8 plus-a спокойно мога да видя дали имам косъмче на веждите,което да премахна,а при а54 не мога да видя тези детайли.
Цитирай
#34

Здравейте колеги, имам следно запитване.

Как мога да прехвърля инсталирано приложение с неговите настройки
от един телефон (Mi 10T Pro) на друг телефон (Samsung Galaxy A54).
Някакви предложения и идеи ?

Благодаря предварително на отзовалите се.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#35

(2023-05-09, 13:02:05)skysoft написа:  Здравейте колеги, имам следно запитване.

Как мога да прехвърля инсталирано приложение с неговите настройки
от един телефон (Mi 10T Pro) на друг телефон (Samsung Galaxy A54).
Някакви предложения и идеи ?

Благодаря предварително на отзовалите се.

Свали си Самсунг приложението Smart Switch на Mi 10.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GallyaNs за това мнение:
  • skysoft
Цитирай
#36

Ето ревю на български.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#37

Здравейте колеги,
Моля за съвет:телефона го имам от месец,зареждам батерията до 85% с цел удължаване на живота. Но много бързо пада-от вчера в 16 часа с пълен заряд и почти без ръчкане на телефона сега в момента е на 5%.
Просто съм сърфирал в мрежата,без филми без музика..за пръв път ми се случва такова нещо...дайте съвет какви настройки да променя?
Цитирай
#38

(2023-05-18, 06:43:27)Vakata77 написа:  Здравейте колеги,
Моля за съвет:телефона го имам от месец,зареждам батерията до 85% с цел удължаване на живота. Но много бързо пада-от вчера в 16 часа с пълен заряд и почти без ръчкане на телефона сега в момента е на 5%.
Просто съм сърфирал в мрежата,без филми без музика..за пръв път ми се случва такова нещо...дайте съвет какви настройки да променя?
Провери за приложения точещи батерията, обхват на мрежа и wifi. Нещо си папка,разбери какво е.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Цитирай
#39

Wakelock Detector или BetterBatteryStats - тествай батерията си за дрейн с едното от тях.

 
Цитирай
#40

(2023-05-18, 06:43:27)Vakata77 написа:  Здравейте колеги,
Моля за съвет:телефона го имам от месец,зареждам батерията до 85% с цел удължаване на живота. Но много бързо пада-от вчера в 16 часа с пълен заряд и почти без ръчкане на телефона сега в момента е на 5%.
Просто съм сърфирал в мрежата,без филми без музика..за пръв път ми се случва такова нещо...дайте съвет какви настройки да променя?
Карай си го до 100% заряд според мен няма файда и вкарай батерията в режим. Разреждане до 10% и после заряд до 100%, така поне 10 пъти. И след това свободно зареждай когато искаш. Поне аз така я карам със всеки един телефон който съм имал. Ако някой има друг метод нека да сподели. Лек ден.

Как се снима в 50 мегапикселов режим с телефона ?
Обикновенно на "ОЩЕ" е избора на този режим.
Дава всичките снимки че са 12.5 мегапиксела.
Знам че софтуерно става чрез 12.5 х 4 = 50.0 мегапиксела.
Но не го намирам. Някой да знае нещо по въпроса.

Благодаря предварително.
---------------------------

Намерих го, много е забутано:
Режим "Снимка" , горе в средата иконката 3:4 докосва се и показва различни избори и в началото е 3:4 (50mp). Това е.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#41

Колеги има ли смисъл от допълнителната РАМ,при.мен мога да сложа до 8 допълнително?
В момента съм без виртуална памет.
Цитирай
#42

Не, няма смисъл. Прираст на RAM няма да отрази в работата на устройството като цяло.

 
Цитирай
#43

(2023-05-21, 21:13:33)NoMaD написа:  Не, няма смисъл. Прираст на RAM няма да отрази в работата на  устройството като цяло.
Тогава какъв е смисъла от тая гимнастика която са я вкарали с увеличаване на РАМ-а ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#44

Евентуално при недостиг на физическата, да използваш въпросната опция.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • skysoft, TheWalking
Цитирай
#45

Някой може ли да направи снимка на нещо с предната камера,за да видя дали е както при мен ? Направо не мога да повярвам,че тази камера е по зле от предишния ми телефон.
Цитирай
#46

Камерите на този модел чат пат стават, ама не съвсем.
Предната селфи камера която я рекламират че е 32 мегапиксела - софтуерна, а 8 мегапиксела - хардуерна.
Същото и със задната: 50 мегапиксела - софтуерно, 12,5 мегапиксела - хардуерно.
Затова и няма да си доволен от снимките и. Имам и Mi 10T Pro със 108 мегапиксела, които се оказаха 27 мегапиксела хардуерни.

Поне другите функции стават.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#47

Не ми се ще да отварям нова тема, така че ще питам тук - виртуалния сензор за близост на този модел как се справя? Има ли конкретни проблеми с него или не?
Цитирай
#48

Заради този сензор смених МИ 11 Лайт...Тук пак понякога прекъсва като го сложа на рамо и притисна глава към телефона,за да ми са свободни ръцете...но като цяло е по добре от Ксиомито...но не е перфектен
Цитирай
#49

(2023-05-22, 08:38:10)skysoft написа:  Тогава какъв е смисъла от тая гимнастика която са я вкарали с увеличаване на РАМ-а ?

За смисъла - хората си пишат Какво е RAM Plus и как да го използвате?

(2023-05-27, 11:46:18)Vakata77 написа:  Заради този сензор смених МИ 11 Лайт...Тук пак понякога прекъсва като го сложа на рамо и притисна глава към телефона,за да ми са свободни ръцете...но като цяло е по добре от Ксиомито...но не е перфектен

Не можа да си купиш едно „хендсфри“, ами сменяш апарата!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 2 потребители изказват благодарност на jhoro за това мнение:
  • skysoft, TheWalking
Цитирай
#50

Прав си,но имам предвид инцидентни ситуации,а не за постоянно
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)