Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A54 - Лични впечатления и коментари
#51

(2023-05-08, 16:09:33)vikoslav написа:  Здравейте, имам въпрос към тези, които имат модел А 54? Имам го от две седмици и имам следния проблем, когато говоря с някого разговора ту се размива, ту бучи, ту накъсва думите или изобщо не ме чуват какво казвам? Това проблем на телефона ли е или от настройките? За първи път ползвам самсунг и започвам да мисля, че сгреших с тази марка или аз съм карък... Явно ще трябва да го върна...

Здравейте,
имам абсолютно същият проблем. Закупих телефона на 01,04,2023 и от ден първи проявява проблема. Вече е за трети път в сервиз на А1, за момента проблемътр продължава.
Цитирай
Аксесоари
#52

Смартфоните и таблетите Samsung Galaxy, които ще получат ОС Android 14 и фирмената среда One UI 6.0

Популярното издание SamMobile публикува поредния списък на предстоящите обновявания за устройствата на Samsung, които ще получат най-новата версия на мобилната операционна система Android 14 на Google плюс фирмения потребителски интерфейс One UI 6.0. Списъкът е съставен на база политиката на обновяване на мобилните устройства на Samsung и включва три таблета и над 30 модела смартфони.

Ето как изглежда списъкът на SamMobile:

Серия Galaxy S :
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S23+
Galaxy S23
Galaxy S22 Ultra
Galaxy S22+
Galaxy S22
Galaxy S21 FE
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S21+
Galaxy S21

Серия Galaxy Z :
Galaxy Z Fold 4
Galaxy Z Flip 4
Galaxy Z Fold 3
Galaxy Z Flip 3

Серия Galaxy A :
Galaxy A73
Galaxy A72
Galaxy A54
Galaxy A53
Galaxy A52 (A52 5G, A52s)
Galaxy A34
Galaxy A33
Galaxy A24
Galaxy A23
Galaxy A14
Galaxy A13
Galaxy A04s

Серия Galaxy M :
Galaxy M54
Galaxy M53 5G
Galaxy M33 5G
Galaxy M23

Серия Galaxy F :
Galaxy F54
Galaxy F23
Galaxy F14 5G

Серия Galaxy Xcover :
Galaxy Xcover 6 Pro

Серия Galaxy Tab :
Galaxy Tab S8 Ultra
Galaxy Tab S8+
Galaxy Tab S8

По всичко личи, че Samsung ще спази обещанието си за ускоряване на прехода към новите версии на мобилната операционна система Android.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 2 потребители изказват благодарност на skysoft за това мнение:
  • stihlkata, TheWalking
Цитирай
#53

(2023-05-18, 06:43:27)Vakata77 написа:  Здравейте колеги,
Моля за съвет:телефона го имам от месец,зареждам батерията до 85% с цел удължаване на живота. Но много бързо пада-от вчера в 16 часа с пълен заряд и почти без ръчкане на телефона сега в момента е на 5%.
Просто съм сърфирал в мрежата,без филми без музика..за пръв път ми се случва такова нещо...дайте съвет какви настройки да променя?

Не е лошо през два дена например да го рестартираш мисля има ефект

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#54

Здравейте колеги,
От няколко месеца съм собственик на А54 и съм със смесени чувства. Имам следният дразнещ проблем-пръстовият отпечатък. Като го натисна някак и аз не знам как,и целият екран се мести все едно сменям тапета на екрана. След това трябва да натисна прилагане на тапета....много тъпо. Моля за съвет...
Цитирай
#55

Или задържаш пръстта си твърде дълго и отчита задържане върху екрана в опцията за смяна на тапета или е бъг, не знам за този ли модел скоро четох, че Samsung имат проблем. Такъв бъг знам, че имаше и S21 FE който е изчистен.
Цитирай
#56

Има нов ъпдейт за модела. Нищо особено, предполагам е секюрити пач и някои дреболии. Слагайте смело.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#57

Пак нов ъпдейт (13.07.2023) с версия A546BXXS4AWF7.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#58

Надявам се с тия ъпдейти да оправят накрая този досаден бъг с пръстовия отпечатък,че ми писва вече...ако така продължава ще разкарам телефона
Цитирай
#59

Дано.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#60

(2023-07-14, 06:55:19)Vakata77 написа:  Надявам се с тия ъпдейти да оправят накрая този досаден бъг с пръстовия отпечатък,че ми писва вече...ако така продължава ще разкарам телефона

Настройки=>Заключен екран=> Докоснете и задръжте за редакт. ( изключваш го ) Smile

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
[-] 1 потребител изказва благодарност на niteone за това мнение:
  • skysoft
Цитирай
#61

Колега,очаквам адрес да пратя шише уискиSmile)))Мноооого благодаря!!!
Цитирай
#62

(2023-07-24, 08:38:21)Vakata77 написа:  Колега,очаквам адрес да пратя шише уискиSmile)))Мноооого благодаря!!!
Няма яд със здраве да си го ползваш Smile

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#63

Здравейте, тъй като си загубих телефона Samsung s21fe, сега трябва да си взема нов,защото фе-то него намирам вече никъде. Прегледах А54, неможх обаче на живо да го разгледам, защото нямаше отворен. Може ли да ми дадете мнение дали си заслужава телефона. Главно ме интерува камерата. Предишния правеше хубави снимки до едно време след това нещо започна да размазва снимките. И да не са с качеството с което бяха. С 23 ултра успях да видя, но ми идва много скъпа. А е доста хубава. Сега А54 е на промоция в Зора. А 73 също ми се вижда хубав, но го няма никъде.
Цитирай
#64

(2023-08-20, 17:42:58)Толя написа:  Здравейте, тъй като си загубих телефона Samsung s21fe, сега трябва да си взема нов,защото фе-то него намирам вече никъде. Прегледах А54, неможх обаче на живо да го разгледам, защото нямаше отворен. Може ли да ми дадете мнение дали си заслужава телефона. Главно ме интерува камерата. Предишния правеше хубави снимки до едно време след това нещо започна да размазва снимките. И да не са с качеството с което бяха. С 23 ултра успях да видя, но ми идва много скъпа. А е доста хубава. Сега А54 е на промоция в Зора. А 73 също ми се вижда хубав, но го няма никъде.
Samsung s21fe се предлага в emag и citytel. Samsung A73 се предлага тук Повече за камерата на Galaxy A54 5G може да се прочете в това ревю

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • skysoft
Цитирай
#65

(2023-08-20, 17:42:58)Толя написа:  Здравейте, тъй като си загубих телефона Samsung s21fe, сега трябва да си взема нов,защото фе-то него намирам вече никъде. Прегледах А54, неможх обаче на живо да го разгледам, защото нямаше отворен. Може ли да ми дадете мнение дали си заслужава телефона. Главно ме интерува камерата. Предишния правеше хубави снимки до едно време след това нещо започна да размазва снимките. И да не са с качеството с което бяха. С 23 ултра успях да видя, но ми идва много скъпа. А е доста хубава. Сега А54 е на промоция в Зора. А 73 също ми се вижда хубав, но го няма никъде.

Много е добър телефона. Не забива, снима повече от прилично, батерията издържа дълго време и се зарежда бързо с подходящото зарядно. Бих казал че абсолютно нищо не ме дразни в него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorkatabs за това мнение:
  • skysoft
Цитирай
#66



Виж тези две видеа. Второто е на български.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#67

Ами взех си s23. В магазина ми Казаха, че няма разлика в с23+ и чистата с 23.било само екрана, но сега като чета, виждам,че и в батерията има разлика. Гледах клип за- сравнение камерите на с23 и а54, ами а54 прави по-хубави снимки,но на живо като ги сравних а54 ми се сториха малко по-тъмни снимките.
Цитирай
#68

Размер на екрана и капацитет на батерията винаги вървят заедно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#69

Имам питане, как да си сменя звука на viber и  messages, рових в настройките, но не го намирам.
Цитирай
#70

Пробва ли в самите настройки в приложенията
Цитирай
#71

И друг въпрос на предишния ми телефон си бях инсталирала приложение с което ми излизаше снимка на цял екран когато някои ми звание. Сега обаче не става. Някои знае ли кое беше приложението и дали може пак да се направи.
Цитирай
#72

Като влезнеш в настройките на Viber
[Изображение: 1.jpg]
активирай тази отметка и долните менюта,ще са активни за смяна на мелодията

[Изображение: 2.jpg]
Цитирай
#73

Нов ъпдейт-1175mb
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vakata77 за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай
#74

(2023-08-22, 16:34:42)Vakata77 написа:  Нов ъпдейт-1175mb

На приложението ли?
Цитирай
#75

(2023-08-25, 09:18:32)Толя написа:  На приложението ли?

От софтуерна актуализация ми излезе
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)