Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Взех този тв бокс MXQpro
#1

Взех този тв бокс MXQpro интересуваме кое приложение ще ми предложите за гледане на телевизия свободно
Цитирай
Аксесоари
#2

Свали си ott navigator,  после от телефона влез в телеграм и там потърси има групи за безплатна телевизия с mac и portal.  Cool
[-] 1 потребител изказва благодарност на bl0odline за това мнение:
  • punish
Цитирай
#3

Ако можеш линк да ми дадеш да сваля и да ми обясниш ще съм ти благодарен много
Цитирай
#4

https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US Ето ти приложението.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5
Photo 

След това като се инсталира можеш ли да ми обясниш какво се прави зада излезнат програмите иначе изписва поток на живо само
Цитирай
#6

Влизаш в настройките -> добави доставчик -> и избираш портал или листа, но тук няма кой да ти даде. Както те посъветваха по горе - търсиш бг или чужди групи в Телеграм.

1916 
Цитирай
#7

питам защото немога да се справя , инсталирах приложението и съм до тука и по нататък ровя опитвам но ако може някой да ми помогне по подробно ще съм благодарен

някой може ли да ми помгне ще съм му задължен

някой дали може да ми помогне ще съм му благодарен
Цитирай
#8

някои може ли да ми помогне
Цитирай
#9

Не ,тука не се слагат линкове към телевизия, свали си и коди,а за линковете  само телеграм

Сваляш по горното приложение сваляш линк от телеграма и го поставяш в приложението да генерилира каналите,да ли ще тръгнат няма кой да ти каже,свали си коди ,сложи green tv   ,де вървят де не вървя божа работа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)