Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit T-Rex Ultra
#1

Нищо не знам още. Затова оставям линк към официалната страница:

https://www.amazfit.com/products/amazfit-t-rex-ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Ladron del Rayo
Цитирай
Аксесоари
#2

Малко по-рано днес попаднах направо на едно ревю и чак помислих, че е грешка. Въобще не бях и чувал за такъв модел, а той вече на пазара.
Ами почти нищо ново под слънцето. На принципа на амазфит да не мине месец без нов модел.

Спрямо Трекс 2 е вече и с метал - безела, бутоните и капака. Малко според мен по-грозно захващане на каишката за лъговете. Zepp-a e 2.0
Наличие на wifi- само за ъпдейти, но пак без nfc за безконтактни плащания и май друго няма
Дисплея със същата големина, резолюция и ияркост. батерията пак 500м/ач, но с малко по-къс живот

Цена в амазон от 450Е - до 550Е срещу вече под 200Е за Трекс 2 си е направо двойна за почти нищо
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#3

И аз позагледах характеристиките. Дори няма микрофон и говорител, за да надгради с нещо повече.
За сметка на това са добавили някои специфични функции:
30m Freediving Support
1000 нита яркост
Това с -30 градуса не знам дали е ново или не, но са го сложили като +
Офлайн картите е интересно..

[Изображение: bed671c0571d277318a0291d123d304f.png]
Цитирай
#4

(2023-03-21, 23:39:18)rumo написа:  Малко по-рано днес попаднах направо на едно ревю и чак помислих, че е грешка. Въобще не бях и чувал за такъв модел, а той вече на пазара.
Ами почти нищо ново под слънцето. На принципа на амазфит да не мине месец без нов модел.

Спрямо Трекс 2 е вече и с метал - безела, бутоните и капака. Малко според мен по-грозно захващане на каишката за лъговете. Zepp-a e 2.0
Наличие на wifi- само за ъпдейти, но пак без nfc за безконтактни плащания и май друго няма
Дисплея със същата големина, резолюция и ияркост. батерията пак 500м/ач, но с малко по-къс живот

Цена в амазон от 450Е - до 550Е срещу вече под 200Е за Трекс 2 си е направо двойна за почти нищо


Почва да прилича на Гармин


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#5

Нещо няма новини за този модел, не виждам и да се предлага. Май остана само за американския пазар. Един приятел търси нещо ново след T-rex, който вече е на повече от две години, но като гледам май няма...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Има го в немския.
Ако кодът ми за 10% работи може и да си спести 40-50 евро

https://de.amazfit.com/products/amazfit-t-rex-ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)