Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P20 EML-L09 Заключен
#1

Добър Ден ! 
Huawei P20 EML-L09
Преди дни приятел си е заключил след нулиране телефона с Google профил
Пробвах всички клипове които видях в Youtube
С програма мога ли да го направя ?
С ЕДЛ режим или ? Smile
Благодаря Ви за помощта
Телефона не е краден или нещо подобно ! ! !
Цитирай
Аксесоари
#2

С туй пробвано ли е?
Цитирай
#3
Star 

(2023-03-21, 16:39:01)imthedevil написа:  С туй пробвано ли е?
Благодаря Ви много за помощта !
След работа ще го пробвам  Smile
Цитирай
#4

Би трябвало да може да си влезе с неговия профил
Цитирай
#5

(2023-03-21, 16:39:01)imthedevil написа:  С туй пробвано ли е?
 След тест на приложението,не намира устройството Smile
Благодаря все пак Smile
Цитирай
#6

Да не би да трябва драйвер за Huawei,който да се инсталира на лаптопа.Можеш да изтеглиш от тази тема
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1726845
Или с инсталиране на HiSuite.Ако спазваш инструкциите от сайта който е дал колегата,трябва да го открие.
Цитат:    След това изключете телефона си Huawei Android или го изключете.

Сега натиснете клавиша за захранване заедно с клавиша за сила (Power + Volume), ако вашето устройство Huawei е без бутона MENU. Ако устройството ви има бутон на менюто, натиснете го и докато натискате бутона за захранване и клавишите за сила (Power + volumes + Home).

    Задръжте ключовете и ще бъдете преместени в режим на възстановяване.
    След като сте в режим на възстановяване, свържете телефона си с компютъра си чрез използване на USB кабел.
    Тъй като ще се свържете, подробностите за вашето устройство ще бъдат достъпни, за да видите на вашия компютър.
    Сега след това кликнете върху бутона "Reset FRP" за пропускане на верификацията на профила в Google.
    Тук FRP (Factory Reset Protection) е премахнат при нулиране на телефона.
    Продължете по-нататък, вземете устройството си FRP Отключи и му се насладете.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • RadoslavN222
Цитирай
#7

(2023-03-21, 21:33:44)DoryanY написа:  Да не би да трябва драйвер за Huawei,който да се инсталира на лаптопа.Можеш да изтеглиш от тази тема
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1726845
Или с инсталиране на HiSuite.Ако спазваш инструкциите от сайта който е дал колегата,трябва да го открие.
Благодаря Ви много ! 
Ще го пробвам.
Имам Hisuite и след пускане на телефона и свързване с компютъра,Hisuite се включва автоматично,но в програмката която колегата ми изпрати,не намира устройството
Може ли с ЕДЛ режъм да го намери ? Smile
Цитирай
#8

И като не е краден и т.н. Телефона след нулиране си иска последния профил с който е ползван . Приятеля ти защо не си го въведе . Ако не си помни паролата да си я нулира след като е негов .
Цитирай
#9

А де. И аз това питах....
Какви са тия гимнастики?
Цитирай
#10

(2023-03-22, 10:49:11)niggaz_nature написа:  И като не е краден и т.н. Телефона след нулиране си иска последния профил с който е ползван . Приятеля ти защо не си го въведе . Ако не си помни паролата да си я нулира след като е негов .

Ще говоря с него отново.
Може да е объркал нещо
И аз това се чудя
Цитирай
#11

За да не иска последния профил в Developer options чекнете OEM Unlocking.
Цитирай
#12

Те въобще не могат да стигнат до там. Нали е заключен
Цитирай
#13

Какви са тези шантави защити на андроид-това заключване на отворен код и мен дори изнерви с нов телефон купен за майка ми!Тия са полудели!Не помня къде-но постнах една камара универсални кодове за андроид!

CARPE DIEM!!!
Цитирай
#14

Благодаря на всички! Телефона е отключен. Приятна Вечер
Цитирай
#15

(2023-03-22, 23:22:28)RadoslavN222 написа:  Благодаря на всички! Телефона е отключен. Приятна Вечер
Ще е добре да кажеш как.

Huawei P30
Цитирай
#16

(2023-03-23, 08:28:17)DoryanY написа:  Ще е добре да кажеш как.

След много търсене,намерихме акаунта му и го отключихме ! Благодаря за всичко
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)