Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Звукозапис при обаждане
#1

С XIAOMI REDMI NOTE 10S съм, може ли да премахна звукозапис на обаждането? Понякога го натискам случайно при разговор и започва запис с начало че обаждането се записва. С който говоря ме пита защо записвам обаждането, не е приятно. Благодаря предварително.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

По-скоро имаш проблеми с proximity сензора.
Не виждам да има как да се махне записа
Цитирай
#3

Смени дайълъра и от новия махни записа на разговора

True phone си инсталирай
Цитирай
#4

(2023-03-24, 20:46:07)benito80 написа:  С XIAOMI REDMI NOTE 10S съм, може ли да премахна звукозапис на обаждането? Понякога го натискам случайно при разговор и започва запис с начало че обаждането се записва...

И при мен същата работа и много ме дразни. Получава се най често , когато говоря през високоговорителя и не е изгасен екрана.
Не намирам начин за спиране на тази функция.

                                                                    
Цитирай
#5

ЕЕ, браво. В последния ъпдейт на Гугъл дайлъра са променили опциите и местата на бутоните по време на обаждане и вече няма проблем със случайното натискане на "Запис на обаждането".

                                                                    
Цитирай
#6

Здравейте... Някой може ли да помогне...
Не знам какво натиснах но ми изчезна текста на приложенията...
Благодаря предварително...
И двата телефона са Mi 11[Изображение: f8905114ae2e1c3a5a3b0b1014ce2237.jpg]

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#7

Виж в : Настройки>Начален екран>Не показвай текст
[-] 2 потребители изказват благодарност на vlado05 за това мнение:
  • luxlux, Monipeev
Цитирай
#8

(2023-05-25, 16:35:06)vlado05 написа:  Виж в : Настройки>Начален екран>Не показвай текст
Готово... Благодаря ти...

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#9

Здравейте. 
Фабрично ли имате опцията запис разговор или сте сменяли дайлъра с флашване, рутване и каквото там се прави? Ако е фабрично от България ли сте купували телефоните? Разглеждах на Redmi Note 12 някои модификации в магазина (Pro 4g, Pro 5g, 12s, 12 4g) и не видях да я има тази опция. Да не би в 10 да я има?

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#10

Всички телефони които са за европа са с GOogle dialer Който също има опция за запис, но известява отсрещната страна, ако искаш старото, което си вървеше с MIUI Пристъпваш към отключване и флашване на индонезийски ром или Xiaomi.eu
Цитирай
#11

(2023-09-09, 17:07:39)suffer написа:  Всички телефони които са за европа са с GOogle dialer Който също има опция за запис, но известява отсрещната страна, ако искаш старото, което си вървеше с MIUI Пристъпваш към отключване и флашване на индонезийски ром или Xiaomi.eu
Сигурно ли е това? Защото в изборните от мен модели никъде не видях запис разговор. Търсих им в менютата и не видях и следа от това. Мен лично не ме притеснява гласовото предупреждение, но дали изобщо има запис разговор? Интересувам се специално от Redmi Note 12 серията. Някой може ли да сподели преки впечатления от лично ползване на закупени от България телефони?

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#12

Инсталирай си външно приложение за запис на разговор. Аз съм с Cube ACR и ми върши работа.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)