Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между няколко телефона Моторола
#1

Здравейте! В момента ползвам Моторола G31 и първоначално се бях насочил към G60,заради по-голямата батерия,памет и камера,обаче той е с Анроид 11,което значи,че ще получи само Андроид 12.Междувременно погледнах и G72,при който параметрите са по-добри - с Андроид 12 е,което значи,че ще получи 13,камерата е същата като на G60,обаче батерията е 5000 mAh и сега съм в дилема кой телефон да избера.Ако може да ударите 1 рамо,ще е чудесно!
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Прегледай Motorola Moto G73, параметрите му са сходни с Moto G72, но излиза с Android 13.

 
Цитирай
#3

(2023-03-31, 18:49:27)NoMaD написа:  Прегледай Motorola Moto G73, параметрите му са сходни с Moto G72, но излиза с Android 13.

Благодаря,погледнах го,но ми идва над бюджета,освен това не го видях из техно веригите,откъдето физически смятам да купя.
Цитирай
#4

За каква сума става въпрос в случая?

 
Цитирай
#5

450 плюс - минус 10-20 лв,повече не ми се дават за телефон и като гледам G72 ще е.
Цитирай
#6

Взимай го и не му мисли много тогава.

 
Цитирай
#7

Днес бях в Технополис и разгледах Моторолите,а и не само тях на живо...Честно казано,не съм особено впечатлен от G72,даже камерата му сякаш прави една идея по-малко цветни снимки от G31,с който съм в момента.Разгледах Realme C55,чиято камера съпоставена с тези на Моторолите,изглеждаше,че прави по-живи и цветни снимки,/доколкото успях да преценя в магазина/,обаче прочетох,че софтуерно Realme -то има бъгове,което не ми харесва.Така че давайте идеи,предложения,съвети за нов телефон до 450 - 70 лв,макс 500 и то трябва доста да си струва с прилични параметри - камера за читави пейзажни снимки,памет - примерно 6/8 - 128 GB,издръжлива батерия.
Цитирай
#8

Motorola g82 в Емаг е на 460 от разопаковани, иначе е 500 лв. - това си заслужава, ако търсиш Мото смартфон.

Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на vasettoo за това мнение:
  • balkankars
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)