Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Въпрос свързан с red magic
#1

Здравейте. Ще си сменя телефона с nubia red magic 8 pro plus обаче искам да попитам дали си струва телефончето и коя версия да избера глобалната или китайската защото има 100w повече бързо зареждане и ми се струва това е плюс за китайската версия?

[Изображение: triple_screen_hulk_background_by_momazboy-d4y4md1.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

За този модел няма заявена поддръжка към момента, може да има един съществен ъпдейт и това е. Слаба камера. Тук е заложено на друго, че е за геймъри. Иначе - глобална версия, повече езици и по-малко китайски приложения. Със 100W, че е повече, не виждам да е предимство за работа на което и да едно устройство.

 
Цитирай
#3

В момента съм с поко ф4 гт но го изпуснах и се счупи затова ще го сменям и предимно търся да играя с него и погледнах това устройство има също копчета за игра и процесора гледах е снапдрагон 8ген 2 а аз съм в момента с 8ген 1 и ако има друго устройство според вас за игра като тези цената не е от значение просто да е телефон за дневна употреба и основно за игри камерата не е от значение Smile този телефон също имаше вентилатор си спомням.. Благодаря предварително Smile

[Изображение: triple_screen_hulk_background_by_momazboy-d4y4md1.jpg]
Цитирай
#4

Телефона е много добър и геймърски насочен. Според мен няма какво да му мислиш. От къде ще го купуваш и колко ще струва?

Sent from моя корейчок Samsung Galaxy S21FE using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#5

Живея в Германия. Мисля да го купя чрез техния сайт директно с допълнителните джаджи

[Изображение: triple_screen_hulk_background_by_momazboy-d4y4md1.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на HanibaL-KinG за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#6

След като ще е само за игра, добър избор, взимай го и не му мисли.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)