Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка на телефон до 1000лв.
#1

Здравейте!Търся си телефонче в ценови диапазон 1000-1200лв максимум.Изисквснията са ми да е възможно с най-големият екран(изключваме flip и fold модели) и колкото се може по-добро качество на дисплея както и добра производителност.Снимки въобще не правя, така че камерата не ме интересува както и батерията(ще го ползвам предимно в автомобил, така че ще имам зарядно нонстоп на разположение).Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Poco X4 GT, Realme GT 2 Pro, Xiaomi 13 Lite, Motorola Edge Fushion.
Погледни тези модели и после може да ги коментираме.
Не са най-големите, защото най-големите са флагманите на марките като Samsung Galaxy S23 Ultra, iPhone 14 Pro Max или ще е някой твърде евтин.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

(2023-04-04, 06:47:59)danielbonev написа:  Здравейте!Търся си телефонче в ценови диапазон 1000-1200лв максимум.Изисквснията са ми да е възможно с най-големият екран(изключваме flip и fold модели) и колкото се може по-добро качество на дисплея както и добра производителност.Снимки въобще не правя, така че камерата не ме интересува както и батерията(ще го ползвам предимно в автомобил, така че ще имам зарядно нонстоп на разположение).Поздрави!
След като основното изискване е да предлага голям дисплей : OnePlus 9 Pro, Honor X9 4G, Google Pixel 6 Pro. Успех в избора!

 
Цитирай
#4

В момента OnePlus 9 Pro 12/256 с договор от Йетел е на цена от 560лв с 3г гаранция. От две седмици е в ръцете ми и съм много доволен.
Избрах зелен. 

   

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#5

Здравейте,тъй като С21 фе вече е изчерпан в А 1 ,а ще преподписвам-кой от между А 54 и 13 Лайт да избера?
Цитирай
#6

Здравей, с благорение от този форум, в момента съм собственик на A54. Телефонът не е лош, има си добра батерия. (ден и половина при макс настройки), снимка са качествени (дори за аматьор с терберищи ръце не се размазват). А54 си идва директно с последния 13 (наскоро излезната и първия ъпдейт), а до колкото съм чела 13 Лайт е с Андроид назад версия 12.
Още един плюс към А54 е, че екранът му е прав, а не извит, както са последните модели (последните два телефона се изпочупиха заради тази причина).
Цитирай
#7

(2023-04-06, 21:52:21)Vakata77 написа:  Здравейте,тъй като С21 фе вече е изчерпан в А 1 ,а ще преподписвам-кой от между А 54 и 13 Лайт да избера?

Специално между тези двата, определено А54. По дълга андроид поддръжка, по голяма батерия, водоустойчивост, определено по хубава камера, ОИС и т.н.
13 Лайт ако беше наполовина по евтин, щеше да си струва, но на тая цена пълен абсурд.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#8

Логичният избор би бил Samsung Galaxy A54, защото е с по-добри характеристики.
Xiaomi 13 Lite има по-бързо зареждане - 67W, Samsung 25W, по-тънки рамки, двойна предна камера, Snapdragon процесор, в случая 7 Gen 1, стъклен гръб.
Това са му плюсовете спрямо Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Понеже споменахме Xiaomi 13 Lite, ето едно ревю на български.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)