Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 12 Pro/12 Pro+ 5G - Лични впечатления и коментари
#26

Работи ли нормално компаса в Гоогле карти или не, както в чистия Note 12?
Цитирай
Аксесоари
#27

(2023-08-16, 08:18:50)aladin написа:  Работи ли нормално компаса в Гоогле карти или не, както в чистия Note 12?

Аз имам същия въпрос. Моля някой притежател да отговори. Устройството, с което разполагам е с Android 12 и MIUI14 регион EEA. Досега така и не е пристигнало OTA обновление до Android 13, но има възможност евентуално за ръчно обновяване. Въпросът е след обновяване до Android 13 дали ще продължи да работи нормално Google maps или синият лъч посочващ посоката на движение ще изчезне.
Цитирай
#28

Здравейте! От скоро съм с този модел Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G. Mоже ли някой да ми каже как се обръща снимка (ротация) така, че надписа да не е наобратно?
Цитирай
#29

Отиваш на снимки, избираш желаната снимка, редактиране, най отдолу избираш подрязване, избираш втория символ, завъртяна стрелка в кръг... натискаш 3 пъти, и запаметяваш
Цитирай
#30

Благодаря!
Цитирай
#31

Има ли собственици на Redmi Note 12 pro 4g? Интересувам се, ако сте купували телефона от България, каква версия на Андроид имате? Чета, че фабрично идва с версия 11, но след стартирането на телефона веднага идва 12 и дори 13? Вярно ли е това?
И още, очаква ли се след като това е модел 2023 да има и нови ъпдейти на Андроида и след 13? Или щом е минал от 11 на 13 спира?

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#32

12про 5g проблем с вайбър-при позвъняване към него не излиза с черв. и зелена слушалка,а трябва да се влезе във Вайбър за отговор.Всички разрешения са дадени,идеи?
Цитирай
#33

След актуализацията с новата Hyper OS се чуват по слабо mp3-ките и на високоговорител гласът от отсрещната страна е тих. Преди не беше така. Някой намери ли решение на тези проблеми или да чакаме някаква актуализация?

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#34

При мен вчера ми изчезна микрофона,отсреща не ме чуваха.След рестарт се оправи ,дано го оправят след ъпдейт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)