Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Може ли да се инсталира приложение, което е за по-висока версия на Андроид
#1

Здравейте!
Имам следния казус - имам телевизор с Android 7.1.2. Искам да инсталирам приложението на A1 Xplore TV за смарт телевизор. То обаче не ми се появява по каналния ред в Google Play. Успях да сваля .apk за инсталация от флашка, но когато се опитам да го инсталирам ми изписва следната грешка: “При синтактичния анализ на пакета възникна проблем”.
Предполагам, че Андроидът на телевизора е по-стара версия, отколкото изисква приложението и затова не става. С по-стара версия на .apk успявам да го инсталирам, но там има няколко бъга, които ме дразнят и затова исках да пробвам с някоя обновена.
Та питането ми е - има ли вариант да инсталирам най-новата версия на приложението от .apk файл и да прескоча грешката, която изписва и ако да - какъв е начинът?
Цитирай
Аксесоари
#2

Евентуално ако има вариант да се преработи апк-то, но ми се струва малко вероятно. Остава ти варианта да си гледаш със стара версия или бокс/стик
Цитирай
#3

Разбирам, благодаря!
Цитирай
#4

Свали си някой апк едитор ако ти се занимава и пробвай. В общи линии трябва да направиш това:

https://www.youtube.com/watch?v=1mx5L-a4HQA

Разбира се не е гарация че ще стане
Ти коя версия опитваш да инсталираш?
Цитирай
#5

Ще опитам, да видим дали ще се получи.
Аз се опитвам да сложа версия 1.20.0.0. В момента версията, с която съм, е 1.10.0.0.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)