Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за телефон до около 400-500лв.
#1

Здравейте, търся си нов телефон, който да замени моя Xiaomi mi A2 lite. Гледам новия да е поне 4/128gb(ако има ввариант и повече)  и да има прилична камера.
Гледам моделите XIAOMI REDMI NOTE 12 4G 128GB + 4GB RAM и XIAOMI REDMI NOTE 12 5G 128GB + 4GB RAM. Като ги сравнявам двата излиза че и двата са със сходни параметри, като 5Г модела има по-добър процесор.
Какво мислите за тези два телефона, струва ли си разликата в парите в полза на модела с 5Г.

Какъв модел може да предложите за тази цена?

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

5г няма навсякъде, виж покритието на твоя оператор( което едва ли е 100%вярно). Прецени си и пътуванията в БГ, как е на обхват, и вземи окончателно решение. Аз съм с 4 г апарат на вивата, а жената е с 5г на ментел. Ми, ня разлика! Зависи и как и за какво го ползваш интернета!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

(2023-04-14, 18:27:48)dtodorov написа:  ....Какъв модел може да предложите за тази цена?
За тази цена - OPPO RENO7 Lite 5G.

 
Цитирай
#4

(2023-04-14, 18:27:48)dtodorov написа:  ... струва ли си разликата в парите в полза на модела с 5Г.

Ако си струва, няма да е заради 5Г, което е по-скоро пожелание, отколкото даденост. На много места няма 4Г, та какво остава за 5, особено ако си в провинцията.
Цитирай
#5

Добави още някой лев и вземи един Pixel 6. Няма да сбъркаш Wink
[-] 2 потребители изказват благодарност на mitkoandroid за това мнение:
  • greenandroid, Victormihov
Цитирай
#6

(2023-04-14, 19:38:40)NoMaD написа:  За тази цена - OPPO RENO7 Lite 5G.

Добре изглежда само че цената му отива около 600лв. Ако ще давам такива пари съм хвърлил око на това XIAOMI POCO X5 PRO 5G 128GB + 6GB RAM
Решил съм да е нещо по - евтино поради това, че често го ползвам като фенер на места които са много замърсени, тесни лесно може дасе надраска и удари дисплея. Поради тези причини не искам да минавам границата от 500лв.
Цитирай
#7

(2023-04-15, 10:06:53)dtodorov написа:  Добре изглежда само че цената му отива около 600лв...
Може да се намери за около 500 лв - Тук

 
Цитирай
#8

Сигурен ли е този магазин, малко ми се струват ненадежни какво ще получиш или ако трябва да се ползва гаранция.
Виждам че има няколко подобни електрони магазина като buy best, all gsm и т.н., които предлагат телефоните с около 100-150 лв надолу, но като чета и мненията за тях изглежда са някакви измамници.
Накратко не е сигурно какво ще получиш и ако трябва да го върнеш в рамките на 14 дневния период си назад с 20-30% от цената.
Ако се потвърди че конкретния магазин gsm-bg.eu е наред може и да ги ползвам.
Цитирай
#9

(2023-04-15, 12:25:54)dtodorov написа:  ...Ако се потвърди че конкретния магазин gsm-bg.eu е наред може и да ги ползвам.
За повече информация по този въпрос: Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусия

 
Цитирай
#10

https://www.technopolis.bg/bg/Smartfoni-...E/p/571042
https://www.technopolis.bg/bg/Smartfoni-...E/p/500772
Виж и тези, те също стават и са с повече Ram памет.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

За тия пари някоя Моторола или Realme. 9/про примерно
Цитирай
#12

За да не правя нова тема, между новия Redmi Note 12 Pro, Poco X4 Pro, Poco X5, Samsung a33/a53 и Motorola Edge 30 Neo, кой бихте ми препоръчали? Ще се ползва от дете за игри и снимки, може би производителността и камерата са приоритет.

(2023-05-11, 11:18:53)Just написа:  За да не правя нова тема, между новия Redmi Note 12 Pro, Poco X4 Pro, Poco X5, Samsung a33/a53 и Motorola Edge 30 Neo, кой бихте ми препоръчали? Ще се ползва от дете за игри и снимки, може би производителността и камерата са приоритет.
Ще включа и новия Galaxy A54, с оператор излиза на около 600лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)