Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YouTube ReVanced - мнения, въпроси, проблеми, съвети, решения и др.
#51

[quote pid="1739533" dateline="1691511384"]

Точно това е vancet-a който имам и прекъсват по един и същ начин...
[/quote]
Аз до сега не съм актуализирал.Приложението рядко го ползвам,днес тествах на 2 пъти,сега в момента гледам,без прекъсване,и когато писах,над 30мин.С тази версия съм.

Пс: @2222 Пробвай от настройки на Vanced-на акаунта-настройки-Vanced setings-video-най отгоре спираш-Включване на подлъгване на буфера за безпроблемно възпроизвеждане.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#52

Това с подлъгването не го откривам в Revanced и за момента спирането на клипове остава така ли или има някаква работеща версия? Това е приложението ми за слушане на музика без реклами и направо не зная какво друго може да се ползва, защото съм отвикнал от тези реклами и са много досадни

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#53

Аз го свалих от тук на две устройства няма проблеми


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#54

(2023-08-17, 10:23:46)kstavrev написа:  Това с подлъгването не го откривам в Revanced и за момента спирането на клипове остава така ли или има някаква работеща 
Аз говоря за Youtube Vanced

Пс:До днес работеше,но започна да спира и при мен,махнах го,инсталирах Revanced.

Huawei P30
Цитирай
#55

Ако е само за слушане на музика от ютуб, аз използвам YMusic. По-удобно е от програмите, които пускат видео и като допълнение може да си свалиш музиката с желаното качество.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#56

Да, но в тези приложения за музики, няма качени цели концерти, ремикси и много други песни, така че за мен са излишни.
По-добро от самият Ютюб - няма!
Иначе по темата..
При мен от 1 седмица спират клиповете на ReVanced след около 1 минута, някой да се е справил с проблема?
Цитирай
#57

И аз бях така. Търси и пробвай различни версии и ще стане. При мен стана. Смених и microG и Revanced

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай
#58

Дейнсталирах ReVanced и явно нацелих още с първия линк, който излезе в гугъл.
Засега отново зареждат клиповете!
Цитирай
#59

Това приложение ползва самия ютуб.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#60

Работи ли още това приложение при вас.
Цитирай
#61

(2023-08-31, 17:28:59)emanuilhar написа:  Работи ли още това приложение при вас.

Работи си чудесно. Няма грижи.
Цитирай
#62

След последната актуализация на manager-a (1.8.13), в Youtube ReVanced (не Extended версията) видеата, които съм изгледал и харесал продължават да ми излизат най-отгоре (като нови за гледане). Със S23+ съм.
Изтрих кеша, деинсталирах, на ново се логнах, но нищо. Може и проблема да е в самият Youtube и за това питам дали някой има същия?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#63

Аз тоя Vanced не успях да го подкарам.
Намерих друго решение - Brave.
Може да гледаш видеа без реклами и да ги слушаш на загасен екран.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#64

Пробва ли с версията на ютуб, която в revanced manager изписва, че изисква?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#65

Просто надстройте вашата vanced версия bcz old vanced се наведе след няколко минути. повечето потребители се сблъскват със същия проблем, включително и аз, така че просто надстроих своя усъвършенстван мениджър и ето го.
Цитирай
#66

Здравейте,
За съжаление апликацията ми спря да работи.
При вас има ли същия проблем, и ако сте го решили, бихте ли споделили как.
Благодаря
Цитирай
#67

Всичко си работи и ревансед и пачнатото приложение на ютуб.Опитай да го ъпдейтнеш.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#68

(2024-03-26, 11:40:23)cvetanvas написа:  Здравейте,
За съжаление апликацията ми спря да работи.
При вас има ли същия проблем, и ако сте го решили, бихте ли споделили как.
Благодаря

И при мен спряха всички алтернативи - и моднатото youtube premium и режанцед - ъпгрейднах и пак не се пускат клиповете

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#69

Има нови модове, трябва да обновите.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#70

И при мен спря, след което изтеглих последната подържана версия на Ютюб, почнах я с ревансед мениджъра, деинсталирах стария ревансед и майкроджи. След като инсталирах новия ревансед, ме подкани да изтегля gms core и сега работи приложението.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#71

С коя версия на ютуб работи сега? Че в апк като търся има версия 12 от 29 и 13 от 30 март?
Свалих версията от 29 март и като се опитах да я пачна приложението само ми казс, че тази версия не се подържа и ми написа коя може да се пачне - зс момента е 19.09.37
Mi 10t pro

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#72

Изтеглете Revanced Manager - има нова версия както на MicroG така и на Youtube.
След инсталирането им всичко заспа при мен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)