Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

разлика между телевизор с андроид и гугъл операционна система
#1

здравейте, днес ми се прецака телевизора (филипс андроид тв), появиха се едни вертикални цветни линии на черен екран, има говор, свети амбилайта, както и да е... Отидох до магазина да си купя нов и видях няколко марки с гугъл тв на тях. по конкретно хайсенс беше едната. До сега гледах телевизия през булсатком приложението. Та конкретно въпросът ми е ще мога ли да инсталирам това приложение на такъв телевизор с гугъл тв. Ако някой има и мнение за конкретната марка хайсенс спрямо филипса как е също би помогнало.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами различен скин.
Някъде пишат, че е гтв е базиран на хром ос, някъде - не.

И двата имат плей стор, гтв е по-новото и е много вероятно да остане само то.

Hisense са с VIDAA OS, поне тези, които на прима виста видях в техно верига.

И в тоя ред на мисли, к'во му има на един олед филипс с амбилайт ? Освен цената де.
Цитирай
#3

Благодаря за отговора, и аз така прочетох из нета, че май всичко ще става гугъл тв.И видях доста марки новите модели вече са гугъл тв. Питах конкретно за приложение на булсатком,дали има проблем да се инсталира на такъв нов телевизор. Но вече купих модел от миналата година и той е андроид. Взех 55PUS8837/12,не знам дали сгреших или не, но нямаха налични в момента 43 инча... и сега ще трябва да му търся място в спалнята, но и разликата беше малка и не ми се чакаше.За олед малко не ми се дават пари в момента.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)