Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем връзка с компютър през USB кабел
#1

От известно време като включа с USB кабел телефона към компютъра само зарежда. Няма друга връзка,ни Dex ни чудо. Пробдах на различни компютри с различни кабели?!

(2023-04-28, 14:25:26)jiometala написа:  От известно време като включа с USB кабел телефона към компютъра само зарежда. Няма друга връзка,ни Dex ни чудо. Пробдах на различни компютри с различни кабели?!
Сам намерих решение. Все пак кабел се оказа. Явно попаднах на оригиналния Bu

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имам такъв проблем,как реши проблема колега? Моя лаптоп няма USB C и е само с А ,пробвах с кабела на стария ми Huawei p40 pro, но стана както ти казваш само зарежда. Скъсах си нервите,а лаптопа не е някой скапан,Asus rog е?!? Какъв кабел да взема,че да тръгнат нещата?

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#3

С риск да се изкажа неподготвен:
1. Моята 23ка споделя файлове на компютъра САМО ако е с оригинален кабел от Самсунг ( ползвам един от 20fe, който е за директна връзка с лаптопа );
2. Мога да свалям файлове САМО ако дисплея е активен ( когато се заключи дисплея на телефона спира да споделая файлове и започва само да се зарежда ). За целта, когато искам дълго сваляне или разглеждане на файлове от лаптопа цъкам на екрана на телефона, за да стои активен.
Но аз си реших проблема, чрез директна връзка на телефона с лаптопа през Андроид ( ако не се бъркам, че съм голям индиянец ).
Цитирай
#4

Ползвам един стар кабел още от Samsung S7 ( не оригинален , бях го купил за 10-на лева , че ми трябваше по-дълъг - 2м. е ) , който стои вързан отзад на компа , ползвах го с S10 , сега с S23 - няма никакви проблеми с прехвърляне , независимо от големината на файловете.
Цитирай
#5

Не каза кабела какъв е. Type C to Type C или към USB

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

От старите USB , но сега работи с адаптер за С .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)