Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой телефон да избера?
#1
Wink 

Здравейте, решил съм да изпратя в пенсия старото Redmi 9T. Решил съм да дам около 2000лв. Държа на хубава камера и повече памет, също така и на добър процесор. Насочил съм се към Xiaomi 13 Pro 12/512,  OnePlus 11 16/512 или нещо в този калибър. Гледам ги в Tr...Sh.. и се чудя от кой склад да ги взема, също така и с кой фърмуеър да е за Xiaomi-то (Original или Xiaomi.eu)

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай
Аксесоари
#2

Oneplus нямат налични в trading shenzhen. В озон има 256гб за 1.9к лв., но не си струва на тази цена според мен.
Относно Xiaomi-то - не бих търкалял телефон за толкова много пари с китайски ром (бил той и еу). Търси го тук, разликата в цените е малка, според мен обаче и той е прекалено скъп и в двата варианта.

Хвърли един поглед на Galaxy s23 и s23+ имат оферти в момента. S23+ с 512гб е 1999лв в технополис. По-малкия го има и за 1500, има и с подарък слушалки.
Цитирай
#3

Тука във форума пишат за новия Honor Magic 5 Pro. Доколкото четох го дават с най-добра камера. https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=103927
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesyo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#4

Pixel 7pro?
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#5

(2023-05-10, 05:10:10)vesyo написа:  Тука във форума пишат за новия Honor Magic 5 Pro. Доколкото четох го дават с най-добра камера.
Вече Huawei P60 Pro оглави класацията,за най-добра камера,но е без подръжка на Google.HONOR е с Гуглъл,и е с много добри характиристики,и една от най издръжливите батерии на флагман в момента.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

Honor-a изглежда добре, S23(+) много дървени ми идват. Остава 1+ да търся от някъде или Xiaomi, другия вариант е Oppo Find X6 Pro или Vivo X90 Pro, но нямам впечатления и отзиви от тях.

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай
#7

От изброените само Oppo Find X6 Pro не се предлага по нашенските магазини, като цяло моделът засега е само за Китай.
Цитирай
#8

(2023-05-10, 15:15:39)ianaki написа:  Honor-a изглежда добре, S23(+) много дървени ми идват. Остава 1+ да търся от някъде или Xiaomi, другия вариант е Oppo Find X6 Pro или Vivo X90 Pro, но нямам впечатления и отзиви от тях.

Vivo X 90 Pro се предлага официално в Бг за 2 100 лв. Същевременно в Трейдинг Шензен има оферта за него за 1 400 лв. Това е най- изгодната оферта от всички телефони тази година с 1- инчов сензор Sony IMX989. Xiaomi 13 Pro е към 1500 лв. там, той също е добър избор и поне може да му сложите европейски ром. За Vivo не съм наясно как стават нещата.

Според мен избора е между Xiaomi 13 Pro и новият Honor Magic 5 Pro, който с уникалната си бързина на снимане смазва всичко живо.


Цитирай
#9

Извинявам се на колегата, че пиша в неговата тема с въпрос, но да питам - ако си поръчам от Трейдинг Шензен един телефон (в частност Vivo x80 Pro), следва ли да има някакви пробреми у нас по отношение основно на ром-а (на сайта са описани възможните проблеми - Нетфликс, плащане с Google Pay и други, но те пряко не ме засягат - не ползвам тези услуги)? Понеже от китайците ще ми стъпи на 1200 лв, което ми звучи идеално за този телефон, докато ако го купя от тук втора ръка, ще е към 1400 лв.
Цитирай
#10

Освен тези проблеми, които сте описали с китайският ром, други не би трябвало да има. Едно приложение със сигурност не работи на китайски ром- Android Auto. Ако не ви трябват тези услуги- купувайте смело. И аз съм възмутен от безумните цени в Европа, които сме принудени да плащаме...


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • imthedevil
Цитирай
#11

Това с ддс, мито и всички такси ли 1200?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#12

(2023-05-11, 19:06:17)pepy1 написа:  Това с ддс, мито и всички такси ли 1200?

През Трейдинг шензен няма ДДС и/или мито. Поръчва се с услугата Глобал Приорити, която струва 10-15 евро и с нея ти гарантират, че няма никакви допълнителни такси или данъци.


Цитирай
#13

Благодаря за отговорите, клоня за Xiaomi 13 Pro 12/512 с Xiaomi.eu ROM от Shenzhen. Само трябва да видя дали ще е от Европа или от Китай.

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

[-] 1 потребител изказва благодарност на ianaki за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#14

Понеже не видях редакция на мнението. Малко ъпдейт - поръчах си Xiaomi 13 Pro 12/512 на скромната сума от малко по-малко от 1860лв. от TradingShenzhen, очаквам го до края на месеца. След като пристигне ще пиша отново. Smile

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

[-] 1 потребител изказва благодарност на ianaki за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#15

Темата може да се заключва. Телефонът пристигна благополучно, още се занимавам с него. На първо четене е уникален.

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)