Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неизползваемо устройство в Google Play
#1

Здравейте,

Наскоро си взех androidtv бокс и съответно се логнах с google акаунта. В последствие бокса не ми хареса и го върнах до фабрични настройки, и ми направи впечатление, че при някои приложения, както се вижда от скрийншота, устройството продължава да присъства като възможност за инсталиране на него, което ме притеснява и искам да го премахна изцяло, защото съм го пуснал за продажба.
Даже изписва, че приложението е инсталирано на устройството, а самото устройство е неактивно.

   

Влизам в Настройки на телефона, Google, Управление на прифила ви в Google, Сигурност -> Вашите устройства, на които сте в профила си -> Управление на всички устройства, скролвам до долу и виждам, че на бокса пише, че не съм в профила си, но в Google Play продължава да ми се показва като възможност (налично устройство).

   

Моля, кажете ми какво да направя, за да не стане така, че да продължавам по някакъв начин да бъда "свързан" към въпросния бокс и новия му собственик да има достъп до профила ми?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
Аксесоари
#2

След определено време на неактивност на дадено устройство извън акаунта, след време само изчезва от профила ти. Поне с телефоните, които вече не ги ползваш, е така.

 
Цитирай
#3

Маркирай устройството,и после-изход.

Huawei P30
Цитирай
#4

Да, телефоните, които съм ползвал с този акаун преди време ги няма.

Между другото, на двете ми активни устройства в момента - телефон и часовник, само дава бутона "Изход", видно от последния скрийншот.
Може би за Mecool съм излязал и за това вече го няма, и ще мине време, докато изчезне от списъка с устройства в Google магазина.  Unknw_mini
.jpg 1.jpg Размер: 31.89 KB  Сваляния: 77
 
.jpg 2.jpg Размер: 32.77 KB  Сваляния: 77
 
.jpg 3.jpg Размер: 32.18 KB  Сваляния: 77

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)