Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с по-малък размер
#1

Здравейте. 
Ще съм благодарна да ме ориентирате и да предложите телефон, с що годе хубава камера (иначе ми се ще с много добра)Big Grin, с добра батерия и много ми се ще да е по- малък размер. Много пари (над 1000) не ми се дават, че често ги чупя.  Приемам  предложения и за втора употреба или даже някъде от извън бг да го поръчам. 
Гледах Xiaomi 12, но не го познавам като възможности.
Цитирай
Аксесоари
#2

Google Pixel 6a, Google Pixel 7a или Asus zenfone 9 (втора употреба). Успех в избора!

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#3

Или някой айфон 12, 13 версия, също и Сони. Прегледай и самсунг/леле това аз ли го казах?/ като например някой Ф модел!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Свикнала съм с андоид. А имаме един S21fe в семейството и мисля е добър вариант. Но ми се ще нещо друго.
Погледнах и другите предложения, благодаря. Ще ги поразгледам по - подробно и ще погледна за мнения и за тях.
Цитирай
#5

За над 1000лв - твърдо s23

А за чупенето - калъф и стъклен протектор
Цитирай
#6

Google Pixel 4 с дисплей - 5.7 би свършил чудесна работа също.

 
Цитирай
#7

Samsung s23. Компактен, супер камера. Перефектен телефон.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sho Gun за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#8

(2023-05-19, 19:53:11)Sho Gun написа:  Samsung s23. Компактен, супер камера. Перефектен телефон.
Да е под 1000 лв. Откъде?

 
Цитирай
#9

Тези дни към доста телефони се хвърлях, после се отказвах, вкл. и към по-големи, и по- скъпи. Стигнах до извода, че оптимален вариант е Pixel 7 или Pixel 7a. С много малка разлика са между тях. Ако може да ме ориентирате последно кой е за предпочитане? И го грабвам 😀
Цитирай
#10

Ами ... Прочети за проблемите, с които ще трябва да се примириш при ползването на апарат със самсунг процесор. Защото такива има, не са мит.
Цитирай
#11

(2023-05-30, 08:46:42)Kat написа:  ... Pixel 7 или Pixel 7a. С много малка разлика са между тях...

Всъщност са твърде различни - размери, камери, дисплеи ... То не остана много общо, освен еднаквия процесор и твърде слабата батерия и на двата, особено на 7а, която е плачевна с тия 76h endurance rating.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#12

(2023-05-30, 09:56:53)emzo написа:  Ами ... Прочети за проблемите, с които ще трябва да се примириш при ползването на апарат със самсунг процесор. Защото такива има, не са мит.

Ами ползвам pixel 6A и проблеми никакви.От ден първи съм наясно ,че 5G,volte няма да имам без гимнастики(не ми и липсват грам).
Забележки към апарата нямам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на retyrn за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#13

Това че процесора е произведен от самсунг не го прави Exynos. Имам два броя 6А и забележки никакви
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#14

Пиксел 5.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • pnv
Цитирай
#15

Пиксел 6, намират се (продавам един такъв перфектно състояние)

Sent from my NOH-NX9 using Tapatalk
Цитирай
#16

Pixel 6 не се води модел с по-малък размер.

 
Цитирай
#17

Ако е Пиксел по-скоро 6А/7А. Откъм цена 6А е перфектен. Пък и иначе си е чудесен апарат
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)