Анкета: Имали ли сте телефон на Lenovo? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, даже имах няколко модела и бях доволен
9.09%
2
9.09%
Да, имал съм един модел и ми допадаше
9.09%
2
9.09%
Да, имал съм, но само за служебен
0%
0
0%
Да, но не останах очарован
18.18%
4
18.18%
Не, защото някои модели бяха доста проблемни и не рискувах
4.55%
1
4.55%
Не, защото просто не ми допадаха
22.73%
5
22.73%
Не, мислил съм да си купувам, но така и не го направих
4.55%
1
4.55%
Не, защото другите марки предлагаха по-добри алтернативи
27.27%
6
27.27%
Друго
4.55%
1
4.55%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имали ли сте телефон на Lenovo?
#1

[Изображение: Lenovo-logo-2015-svg-1.png]

Имали ли сте телефон на Lenovo?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам два телефона на lenovo. lenovo p70 и lenovo p42a2 като параметри към момента на излизане бяха добри. Поддръжката им впоследствие на android и security бяха нищожни. И сега преименувани на motorola си си същите измекяри.

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#3

Телефон не съм купувал и не възнамерявам. Имам обаче повече от достатъчно опит с 2 таблета, вторият от които Lenovo Tab P11, който не е от най-евтините решения. Ползвам го ежедневно, в началото имаше доста чести замръзвания за по няколко секунди, през които нищо не работеше, не можеше и да се изключи. В някакъв момент се ъпдейтна от А 10 до А11 и дотам му беше. Върши ми работа, така е, но откъм поддръжката е нула.

По стечение на обстоятелствата ежедневно се сблъсквам и с планина от лаптопи на марката, съвсем не от евтините, и едва ли има сила, която да ме накара да дам пари за продукт от тази марка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • icho
Цитирай
#4

Бях купил A6000 когато излезе за майка ми,за тогава,и с андроид 4.4.4 работеше сравнително добре.Но след ъпдейта до 5.0.2 стана страшно бавен,взе да забива,да за висва.Върнах го до старата 4-ка,по оправя се,но нищо на гугър не отваря,явно щото е стара версия.Сега си стои за резерва,но имах колеги с марката и ниския клас,махнаха ги заради проблемите.Не възнамерявам да купя нещо от тази марка.

Huawei P30
Цитирай
#5

Мислех да купя, но добре че не се случи. В сервизите им викаха лайново Smile , явно е имало защо.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

Имах s5 pro за два-три месеца, докато ми дойде преподписването, после го дадох на възрастен роднина, който стои много във фейсбука и вайбъра. Ползва го до сега, без претенции и без оплаквания, но за него е важно батерията да държи, а тя изглежда държи добре. А преди много години (7-8 мисля) имах едно леново s90 sisley. Не помня да съм имал някакви проблеми с него. Ползвам го и до ден днешен на вилата за радио Smile Батерията почти се е предала, но и годините са му доста. От тези два телефона нямам лоши впечатления.
Цитирай
#7

P1m и Р2. Бях доволен и от двата и ми вършеха работа за целите ми тогава - разговори, слушане на музика и гледане на филми. Р2 още го ползваме вкъщи за гледане на ютуб. Даже мисля да му сложа Lineage, че има доста програми, които ми искат поне андроид 8, а китайците го зарязаха на 7. Софтуерната поддръжка беше много мизерна. Имах и Моторола след като ги купи Леново - политиката за почти нулева поддръжка се запази и затова повече не погледнах към двете марки.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#8

Имах Lenovo Vibe Z2 Pro, продадох го защото ми доскуча, не че е имал някакви проблеми. Екрана му беше огромен мисля 7 инча, преди да станат 16/9, зарязаха го софтуерно, дори последния ъпдейт развалиха нарочно качеството на снимките, поне руснаците така твърдяха. Бях му сложил linage, като всяка фирма имат интерес да продават новите модели и зарязват старите, иначе дъщерята имаше леново не му помня модела, беше доволна, жената ползва p1m беше модела, нямаше проблеми.
Цитирай
#9

Не, защото не ми представляваха огромен интерес. Бях се поинтересувал за нещо бюджетно за близък, но опита на двама мои познати с проблемни устройства ме разубеди. Едното беше нискобюджетно, около 150-200лв, другото малко над 400лв. Губеха сим карти, номера, набираха сами, имаха проблеми със силата на звука при разговор. По-скъпото беше подменено гаранционно, новото получи същите проблеми след няколко месеца употреба. Става въпрос за много стари устройства, може би около 2015г.
Вероятно са имали далеч по сполучливи модели, но така и не се реших да рискувам.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#10

Lenovo P70. Взех го заради голямата батерия. Не ми е създавал никакви проблеми докато го ползвах. Ъпдейта му обаче до андроид 5 не беше успешен и го върнах обратно до 4.4. и го рутнах. Прибрах го в кутията когато все повече приложения престанаха да работят на старата ОС. Накрая внука го довърши.
Цитирай
#11

Почистих темата, защото акцента е върху телефоните на Lenovo, не върху лаптопите.

Който иска да коментира лаптопите на Lenovo може да го направи в тази тема. https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97298

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

Ще запомня Lenovo с тези модели:
[Изображение: 0031673-lenovo-vibe-z2-pro-808.jpg]

Lenovo Z2 Pro за времето си беше достоен конкурент на Samsung Galaxy S5, Htc One M8, LG G3, SONY Xperia Z3, iPhone 6. Да не очакваш, че Lenovo можеха да извадят такъв телефон. Разбира се имаше какво да се желае, но все пак беше добра алтернатива.

[Изображение: lenovo-vibe-x2.jpg]

Lenovo X2 също беше добър подгласник.

[Изображение: 6cf1873bdee52b75f4137e36ad4b4bc3aa89fc3b.jpg]

Lenovo P70 беше с много добра батерия, задния капак се сваляше, но батерията не се махаше, което беше странно и не му светеха софтуерните бутони.

[Изображение: lenovo-a6000.jpg]

Lenovo A6000 също си спомням, че беше доста конкурентен модел за ценовия си клас.

Имаше и други като Lenovo S90 например, както и по-нови модели, но тези бяха най-популярни за мен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)