Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на Таблет
#1

Колеги, трябва ми някой таблет средна хубост, който да става за сърфиране, ютуб, гледане на филми, вайбър и прочие, с андроид за предпочитане. Ако може да поддържа все пак някаква многозадачност без крашвания на приложенията, още по-добре. Свестен дисплей с добра яркост и видимост, без сим-карта. Нямам опит с таблети, та затова питам вас....?
Angel

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-важното си пропуснал. Какъв ти е бюджета ?

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#3

(2023-05-23, 18:08:31)BlackBone написа:  Най-важното си пропуснал. Какъв ти е бюджета ?

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk

Докъм 600-700 лева Blush

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#4

Xiaomi pad 5

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#5

Не можеш да изискваш много за тези пари, то и при телефоните е така. Всички имат изисквания за устройството, но нямат пари да си го позволят. Все се правят компромиси с нещо, и после заклеймяват марките! Предложение: вземи си нещо по-скъпо/да речем удвои бюджета/ на изплащане, но поне ще се кефиш докато го ползваш. И ще бъде безпроблемна работата му.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#6

https://www.technopolis.bg/bg//Smartfoni...Load=false Не знам, откъде ще го купуваш, но ги виж тук и ако си избереш няколко и се чудиш пиши.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Xiaomi Mi Pad 5 може да се намери за тия пари и ще ти свърши работа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • scenic
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)