Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ваучер за 100 отстъпка за смартчасовник от yettel
#1

Здравейте, колеги Smile 
Търся такъв ваучер /безвъзмездно/ , от някой, който си е преподписал договора към yettel и има такъв ваучер, но няма да го използва Smile 
Забележка - 
1. ваучерът, ще се използва от мен и за мен, а не с цел препродажби и т.н. Smile 
2. няма необходимост да идвате до магазин на йеттел, а само телефонен номер ми споделете и дайте съгласие.
Темата бих я оставил за отворена и за други, които търсят и биха се възползвали!
Поздрави и благодаря предварително

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
Аксесоари
#2

Такива ваучери се споделят често в българските групи във Facebook на Apple и Samsung ако не откриеш тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Аз веднъж споделих в една тема ваучер за алито, понеже на пазарувам въобще от там. Ми нека има някава обща тема за подаряване на ваучери - и не само. Но Админите да променят името на темата. Понеже не ползвам и фб, гледам само тук.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

При покупка на избрани модели Samsung Neo QLED или OLED телевизор в периода 15.05 – 30.06 от физически магазин на Техномаркет или Технополис може да вземете телефон от серията Galaxy S23 с отстъпка 300 лв. до края на юли.
https://www.samsung.com/bg/tvs/neo-qled-...local_none

1916 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)