Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде мога да купя нов S9?
#1

От къде може да се закупи нов, неразпечатан Samsung Galaxy S9?
В краен случай може и S8.
Цитирай
Аксесоари
#2

ebay amazon aliexpress търсил ли си?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#3

(2023-05-27, 14:10:13)dragonn2 написа:  От къде може да се закупи нов, неразпечатан Samsung Galaxy S9?
В краен случай може и S8.
На amazon.de могат да се намерят и двата модела. На Али също, но там са възстановени.

 
Цитирай
#4

Гледам и в Е..г има. С просто търсене. Smile
Цитирай
#5

(2023-05-27, 22:28:51)vesyo написа:  Гледам и в Е..г има. С просто търсене. Smile
С каквото и да е търсене нямат го в наличност.

 
Цитирай
#6

(2023-05-28, 03:49:33)NoMaD написа:  С каквото и да е търсене нямат го в наличност.

"доставка до 8 дни"
Цитирай
#7

(2023-05-29, 06:13:04)vesyo написа:  "доставка до 8 дни"
Писах до съпорта. Нямали в наличност. Пусни запитване, може и друго да отговорят.

 
Цитирай
#8

По-вероятно е да са възстановявани. Преди време търсих нов неразпечатан Note 9, който да замени моят. Съответно и S9/+, като вариант. Навсякъде ми връщаха отговор, че нямат толкова стар модел, който да е неразпечатан. Повечето бяха рефърбиши със съмнително качество.
Имай предвид, че ако вземеш такъв телефон, най-вероятно веднага ще си за смяна на батерията. А оригинални пресни батерии за моделите от 2018г няма.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#9

За какво са ви тези дърти модели, то и поддръжка няма?
Дори и да се намери цената ще е висока, по-добре нещо среден клас 2023та.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

(2023-06-01, 15:10:43)S.7.R.3.L.0.K. написа:  .... А оригинални пресни батерии за моделите от 2018г няма.
Намират се, провери тук

 
Цитирай
#11

(2023-06-04, 19:57:52)Victormihov написа:  За какво са ви тези дърти модели, то и поддръжка няма?
Дори и да се намери цената ще е висока, по-добре нещо среден клас 2023та.

Човек трудно се отказва от нещо, което предлага повече благини от актуалните флагмани. Аз лично не исках да се отказвам от променливата бленда в основната камера, физическият сензор за отпечатъци, скенера за ирис, картата памет, сензорите за здраве и други благинки в Ноута, като същевременно бих преглътнал високото опреснение на актуалните дисплеи и други неща. Чак по-късно стигнах до извода, че е безпредметно купуването на модел, който скоро ще започне шестата година от появата си на бял свят. И въпреки това, S9/+/Note9 си остават едни от върховите постижения на Самсунг. След тях постепенно започнаха да отпадат някои от тези системи. Спирам до тук с офтопика.

Търсил съм на много места оригинални пресни батерии (преди малко повече от година), и никъде не можаха да ми дадат гаранция с каква година на производство ще бъде, освен, че няма да е на по-малко от около 2г. Единствено един търговец обеща, че батерията ще е производство 2020г, което не ме устройваше. Не знам лош момент ли съм уцелил. Вече нямам интерес. Затова споменах на автора ситуацията с батериите, за да има идея с какво се захваща и да не изпадне в неприятна ситуация.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на S.7.R.3.L.0.K. за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)