Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Намират ли се още модели от есен 2021 - пролет 2022?
#1

Здравейте колеги, интересува ме дали в магазинната мрежа на А1, Йетел и Виваком, Техномаркет, Технополис и подобни се намират телефони на точно около една година? Правих проучване и забелязах, че като дизайн доста ми харесаха телефоните от тогава, визирам дебютиралите от декември 2021 до юни 2022-ра. И още нещо - при добри параметри и камера такъв модел би ми излязъл доста по на сметка от колкото да взема такъв пуснат по на скоро.

За тези от края на 2022 е ясно, че още се продават и си ги има, интересуват ме само тези от около началото на 2022-ра.
Конкретни модели нямам, почти всички ми харесват няма как да ги изброя, но примерно тези:
Oppo Find X5/X5 Pro/X5 Lite
Oppo reno 7
Google Pixel 6
Google Pixel 6 Pro
Motorola Moto G52
Motorola E32
Huawei nova 9 SE 5G
Xiaomi 10 2022
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi Redmi Note 11S
Xiaomi Redmi Note 11E Pro
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Xiaomi Redmi Note 11 4G
и много други...

Всъщност като втори въпрос вие кои телефони, пуснати между есента на 2021-ра и началото на юни 2022 бихте препоръчали като телефони с добра камера и съотношение цена-качество? Smile

Galaxy S1 -> Lumia 520 -> Xperia SP -> Galaxy Young S6310 -> Galaxy J5 -> iPhone 6S -> J5/Young S6310 (временно) -> Galaxy A12
Цитирай
Аксесоари
#2

OPPO Find X 5, Pixel 6 Pro, Pixel 6. Успех в избора!

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Samsung2013
Цитирай
#3

Моя Realme GT 2 е модел януари 2022г. С преподписване на договор го взех за 260лв с подарък часовник. Доволен съм много от телефона, обаче дали го има наличен още, не знам.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
[-] 1 потребител изказва благодарност на tarlyo за това мнение:
  • Samsung2013
Цитирай
#4

От изброените няма нито един overall добър модел - всичко е със забележки Smile. В магазинната мрежа на изброените компании цените няма да ти харесат дори да се намират тези стари модели - не се обезценяват до нужното ниво. Сметките може да се окажат грешни Wink.
Аз бих гледал модели като Pixel 7/Pro ако ти харесва 6 Pro. Pixel 6a е разумен избор предвид ниската му цена. Samsung A52s също е доста приличен модел. Samsung S21 FE също е добър избор при подходяща цена.
Ако визуално ти харесват само изброените модели - вземи този, който те кефи най-много.
Ако камерата е основен фактор - аз бих ги подредил така 6 Pro > 6/S21 FE/6a > X5 > A52s > Motorola и подобни.
Това промо за Realme GT2 за 260 лв беше за върнати преопаковани модели и отдавна го няма, иначе не е лош апарат.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • Samsung2013
Цитирай
#5

Благодаря ви, на Realme GT2 не ме впечатлиха снимките в нета от ревютата чак толкова, но ще го добавя в списъка щом има толкова позитивни мнения във форума. Smile
Навсякъде по ревютата хвалят камерите на Google Pixel 6, 6 Pro, Oppo Find X5/X5 Pro и дори на X5 Lite. На Пиксел 7 серията също между другото, но там цената ще е по-висока.
Не знам как са камерите Oppo reno 7 и на изброените Шаомита? Те пък сто версии пускат, трудно е да се ориентира човек, но пък все някой от изброените ще го има в мрежата.
То най-хубаво е човек да си ги види на живо и да си пусне камерата. А относно цените - идеята ми е по-скоро да отида да видя как са като размер, какъв е интерфейсът им, скоростта, как седят в ръката ми и как ще ме извадят камерите им, пък ще търся да си го купя онлайн. Повече само по снимка не купувам телефон. Wink А пък и може да ми го предложат на по-добра цена с преподписване на договор.

Galaxy S1 -> Lumia 520 -> Xperia SP -> Galaxy Young S6310 -> Galaxy J5 -> iPhone 6S -> J5/Young S6310 (временно) -> Galaxy A12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)