Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

След отключване на дисплея показва различни елементи

Малеееее, голям проблем и то само при тебе.....орева света....Може да си от тия 0.1% ГОЛЕМИ КАРЪЦИ. Парите си ги похарчих и мого се радвам, най-добре инвестираните ми пари за техника. Ти винаги можеш да си вземеш някакъв друг, не да пречпоръчваш на другите, при които явно няма проблем, да си сменят телефона ?!

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай
Аксесоари

Радвам се, че оценяваш отговора ми. Вероятно хората, които ще се запознаят с проблема, ще бъдат една идея запознати от личрн опит, а не от инфантилни презентации. Радвам се, че съм полезен на форума и неговите потребители. И отново ще повторя, ще останете разочаровани. Телефона е накичен с хиляди безсмислени опции, за работещ зает човек това е загуба на време да го настроиш. 

Ще ви пиша когато от Самсунг обърнат внимание на проблема ми, освен ако до тогава не съм го продал и купил работеща версия на телефон. Обещавам!
Цитирай

(2023-11-20, 16:21:16)Arsenal написа:  Радвам се, че оценяваш отговора ми. Вероятно хората, които ще се запознаят с проблема, ще бъдат една идея запознати от личрн опит, а не от инфантилни презентации. Радвам се, че съм полезен на форума и неговите потребители. И отново ще повторя, ще останете разочаровани. Телефона е накичен с хиляди безсмислени опции, за работещ зает човек това е загуба на време да го настроиш. 

Ще ви пиша когато от Самсунг обърнат внимание на проблема ми, освен ако до тогава не съм го продал и купил работеща версия на телефон. Обещавам!
Каква настройка,влизаш има опция за архив на целия ти телефон до 30 дена .Даваш му да архивира,качва ти всичко за 30-40минути(през това време работиш).След това му даваш нулиране ,трие ти всичко ,включва се ,само си вкарват паролата на самсунг акаунта и гугъл акаунта и ти възстановява всички настройки ,приложения ,снимки ,видео,файлове,бележки ,та дори ще ти и подреди началния екран както е бил преди това.......
Цитирай

Ок. Благодаря ти, ще ми бъде полезно, ако реша да си сменя телефона отново, но вероятно няма да е тази марка. Не желая да съм в списъка с разочарованите.
Цитирай

(2023-11-20, 17:33:25)Arsenal написа:  Ок. Благодаря ти, ще ми бъде полезно, ако реша да си сменя телефона отново, но вероятно няма да е тази марка. Не желая да съм в списъка с разочарованите.

Ако имаш лесен начин да репродуцираш проблема и да го покажеш в сервиза би трябвало да те разберат и да вземат телефона за поправка или още по-добре да ти го заменят. 

Наистина опитай каквото е описал колегата sdeikov22 с пълен бекъп и след това тотално нулиране в случай, че не си го пробвал това вече. Възстановяването на данните става по изключително лесен начин, оставяш телефона и гледаш в стената Big Grin Аз даже моя съм го настроил всяка седмица да ми прави бекъп в Google, че да не се ядосвам ако забравя ръчно да го нацъкам.

Относно марката, където си направил забележка не съм съгласен с теб, просто явно наистина си бил карък и ти се е случила кофти бройка. Аз бях така със S22 и дето горе е писано и аз "оревах орталъка", но те разбирам, защото все пак това са много скъпи устройства и се очаква бе проблем да работи поне 3-4 години. Пожелавам ти успех!
Цитирай

Здравей,

Другите потребители също са описали същия проблем и понеже S23 не е толкова предпочитан, а всеки купува S23 Ultra, тук потребители почти няма за да споделят и те същия проблем. Тази вечер ще опитам да пиша на Samsung и каквото стане, въпреки че зная калъв ще е резултата, ще отговорят след 30 дни, "Вашият тикет бе разгледан и не се забелязват такива проблеми", то и да кажа, едва ли и човек ще ми отговори. А, иначе карък може да бъде всеки, в случая съм потърпевш, защото нещо в най-високия клас не работи, като за такова. Карък е човек, който разчита само на късмета си, който много често може да го излъже. 

Хубава вечер на всички, благодаря за съпорта и не си давайте парите за S23. Надявам се Google да разхвърли, колкото се може повече тази информация навсякъде.!
Цитирай

Имах с23, не ми е правил, никакви проблеми, продадох го заради камерата основно.
Бях много доволен от него, но тъй като идвах от 13 про, не беше нещо по-добро от айфона, заради това го продадох и си взех с23 ултра и не съжалявам!

Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android

Цитирай

Нека не се стига до излишни конфликти.
Факт е, че и други потребители, в частност и аз, сме споделили за същия проблем след актуализацията до Андроид 14.
Разбира се съм далеч от мнението, че трябва да се настройвам агресивно срещу марката, независимо коя е, само заради подобен дребен за мен пропуск в софтуера, просто е леко дразнещ. Махна ли при мен Google Discover от основния екран, всичко е ок. Дребен недостатък.
Наистина вярвам, че със следващата актуализация ще решат това малко недоразумение.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Само да вметна, менюто Връзка с нас няма нищо общо със самия телефон, можете да пуснете грешка за софтуери инсталирани на телефона, Biixpy, браузер, smart things, общо взето за безполезните неща и не може да прикачиш повече от една снимка. Въпреки всичко нагодих темите и менютата, така че да ме "пусне" и го изпратих. Ще ми изпратят отговор по имейл. И сега, като се замисля софтуерен или хардуерен проблем да се решава по имейл.....

ПС ако четете темата и обмисляте покупка, насочете се към друг модел или марка, за да не попаднете в тази тема и да ви нарекат, че сте карък.

Monipeev - благодаря ти, да се надяваме, обещавам да пиша след съпорта или следващия ъпдейт.

Но като цяло телефона е изпълнен с редица недостатъци.
- хлъзгав корпус, който въобще не е удобен, вероятността да го изтършеш е голяма, за да си предпазен трябва да го облечеш с калъф , който го загрозява, прави го толуп
- второ, камерата от 5 сесии, 1-2 снимии излизат като трябва и те са по случайност, трябва да приклякваш, да нагласяш и винаги илизат отблясъци, снимките на тъмно са тото
- менюто...пълно с излишни опции, които могат да те зомбират от това как да тии излизат прозорците до това точка или цифра да ти показва на икона като нотофикация, но му липсва тон за служебни съобщения, не можеш да различиш кое ти е съобщение, от актуализация и сигнали от телефона
- купих го от samsung store и съжалявам, че съм надплатил за нещо, което струва и работи като за 200 лв. за визията и 50 лв за името, че има S в него

Единствения плюс който виждам е бързината с която работи, но на моменти те обърква като е с анимация, а без анимация е като Siemens C25 256K дисплей.

Благодаря!
Цитирай

Аз лично нямам такъв проблем, който вие описвате и съм с новия Андроид 14 от първия му ден. Разбирам ви, че се дразните, защото аз бях така миналата година. Относно останалите проблеми не мога да се съглася с нито една твоя забележка като това за нотификациите ме накара да се засмея от сърце Big Grin Купуваш си китаец или айфон и си решаваш проблема.

Все пак ако имаш възможност иди до сервиз на Самсунг и не разчитай на мейли.

https://www.samsung.com/bg/support/service-center/
Цитирай

Радвам се, че съм внесал нотка хумор.

Ще пробвам и с нулиране през уикенда, за да имам време да го настроя отново /въпреки че смятам ще е загуба на време/
Второ, аз съм имал опит със сервиз на самсунг и съм виждал с очите си, как се ремонтира и за хората, които никога не са посещавали или хората от провинцията - приемат ти телефона за проблем със зареждане, от един шкаф ти изваждат нова платка, нов захранващ блок, нова батерия, рвзлепват ги всики от сините пликове и ти ги слагат в старата коруба. После получаваш смс, че телефона ти е отремонтиран. Средно 5-7 дни при налични части, +10 дни за неналични и 10 лв + за експресна поръчка. Нищо общо няма с действия на сервиз - оглед, аналоз, feedback към technical support на производителя. Ако отидеш два пъти за ремонт на един и същи телефон и си поискаш старите части, може да си сглобиш след ттова нов. Мъкнат се тонове с кашони на телевизори, системи, телефони, таблети, лаптопи, Спиди Еконт задръстват входа сутрин, за да ти приемат телефона трябва да отодеш в 9 и да се молиш да си първи. След това е опашка.

Хубава вечер!
Цитирай

Сега проверих и са отговорили на съобщението ми с проблема.
Абсурдно е но са препоръчали да махна екрана с Google Discovery. Чудесно решение на проблема.
Освен отговора към мен, ще прикача и дългия скрийншот от отговора към потребител в XDA, в който са се попрестарали с предложения за решаване на проблема му със стартиране на различно приложение след отключване на телефона.
Съдействат хората, не спят, но вярвам ще обърнат някакво внимание, ако позачестят оплакванията в тази посока.

Прикачени файлове Миниатюри

Galaxy Buds Pro
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • vanboy
Цитирай

(2023-11-20, 14:54:34)Arsenal написа:  Другата опция да сваля оригиналния кожен калъф да не пък да му пречи на сензорите.

Пробвай да поносиш телефона без този кожен калъф.
Цитирай

Днес отговориха, нищо ново.

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

Със сигурност не ползвай SmartSwitch , за да си възстановиш данните. Ползвай си директно или Google, или Samsung акаунта.

Аз лично не ползвам Samsung акаунт, защото ме дразнят техните глупости. Ползвам си само гугълския. Може и това да има връзка с проблема.
Цитирай

Аз пък до сега с всичките смени на телефон ползвам SmartSwitch и с кабел и безжично и не съм имал проблеми

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 2 потребители изказват благодарност на OGIER за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай

Качих архив в Google drive, нулирах телефона и липсва опция за възстановяване на архив от Google drive. Как да се оправя?
Цитирай

(2023-11-21, 19:44:28)Arsenal написа:  Качих архив в Google drive, нулирах телефона и липсва опция за възстановяване на архив от Google drive. Как да се оправя?
Нали ти обясних къде да направиш архив.Какво е това гугъл драйв за бекъп на тела ?
Цитирай

@Arsenal , би трябвало след като си зачистил всичко и реснеш тела след това да те пита дали да настроиш телефона като чисто ново устройство или да си импортнеш/внесеш запазените данни. Тази опция винаги излиза и няма как да я пропуснеш.

Също би могъл да видиш и тук:

https://www.androidauthority.com/restore...p-3229485/

Почни да четеш от How to restore your Android phone from a Google backup.

Можеш да видиш и тук:

https://www.asurion.com/connect/tech-tip...id-backup/
Цитирай

Здравейте,

След нулирането отново проблема продължаваше. Днес сутринта свалих оригиналния кожен калъф и проблема не се забелязва вече.

Благодаря за помоща!
Цитирай

(2023-11-22, 19:00:31)Arsenal написа:  Здравейте,

След нулирането отново проблема продължаваше. Днес сутринта свалих оригиналния кожен калъф и проблема не се забелязва вече.

Благодаря за помоща!

Ами той колегата @sapiora ти го написа, но не му обърна внимание!  Wink

Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android

[-] 1 потребител изказва благодарност на mom4ev за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Добре де, аз още не мога да свържа конкретния казус с оригиналния калъф. На кое точно пречи, че да влияе на докосванията или да отваря произволно приложение?

Galaxy Buds Pro
TicWatch Pro 3
Цитирай

Сигурно има дребни метални части.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Откакто съм го купил преди почти година, през цялото време съм с един и същ калъф. Скоро след актуализацията на новия андроид започна да прави този проблем. Няма логика проблема да е в калъфа...

П.П. М-у другото от почти седмица при мен не се е появявало отворено приложение, странно...

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

Здравейте,

След няколко дни носене без калъф проблемът се появява, но много рядко. Забелязах, като ползвах кожени ръкавици се появява веднага. Бях във фитнеса и го отключих няколко пъти. Ходих до Samsung store от където ми казаха или всеки път да му чистя кеша, след като го използвам, т.е ако го отключа за да видя Viber да му изчистя кеша или да го занеса до техния сервиз за диагностика. Спомних си, че съм забелязвал такива users, които постоянно чистят кеша дали са ползвали телефона или не, винаги го правят.
Ще се чака ъпдейт.
И последно, телефона без калъф е много красив и дава истинско усещане на допир. С калъф всеки телефон ми изглежда топуз. И ще го нося така.

Прикачени файлове
.jpg Untitled.jpg Размер: 58.73 KB  Сваляния: 151
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)